• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Mieszkania Kasprowicza

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2013 r. zakończona
metraż
64.8 do 117.3 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Atro Development

Opis inwestycji

Osiedle Wschód w Pruszczu Gdańskim to jedna z szybciej rozwijających się części trójmiejskiej aglomeracji. Dominuje tu niska, kameralna zabudowa, a wśród niej przedmiejski spokój. W okolicy powstały sklepy, jest szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka, kościół. Dojazd do tej części Pruszcza z Gdańska ułatwiła obwodnica.

W tym rejonie, przy ul. Kasprowicza powstał 8 mieszkaniowy szereg. Budynek zaprojektowano na rzucie prostokąta z dwuspadowym dachem i wykuszami.

Całość złożona jest z czterech segmentów w zabudowie szeregowej. Domy nie mają piwnic, a dla aut przewidziane są miejsca postojowe przed budynkiem.

Każde z mieszkań zaprojektowanych w ramach inwestycji posiada dwie strefy: dzienną, do której zalicza się między innymi wiatrołap, hol ze schodami, łazienkę, pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz strefę nocną, która obejmuje sypianie.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Atro Development

ATRO Development Spółka Komandytowa jest firmą z Pruszcza Gdańskiego działającą w branży deweloperskiej. Firma specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych oraz mieszkań w domach zabudowie szeregowej. Zapraszamy.
rozwiń
58 304-72-46

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi