Wiadomości

stat

Mieszkanie w Gdańsku nad jeziorem

Kartuska 430 to budynek mieszkalny, który powstaje w Gdańsku niemal nad brzegiem jeziora Jasień zobacz na mapie Gdańska. Znajdzie się w nim 50 lokali o metrażach od 30 do ponad 70 m kw. O atutach mieszkania w tym miejscu można przekonać się 22 września podczas dnia otwartego inwestycjiMieszkać w mieście, ale w pobliżu natury - to marzenie wielu z nas. Taką możliwość daje Kartuska 430 firmy Harpor Invest. Działka, na której realizowana jest inwestycja graniczy bowiem bezpośrednio z linią brzegową Jeziora Jasień.

W czterokondygnacyjnym, podpiwniczonym budynku powstanie 50 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o zróżnicowanych metrażach od 30 do 70 metrów kwadratowych. Mieszkańcy lokali na parterze będą mieli dostęp do prywatnych ogródków, mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony.

Z okien mieszkań będzie roztaczać się widok na jezioro Jasień. O tym jakie robi to wrażenie będzie można przekonać się 22 września podczas dnia otwartego tej inwestycji w godzinach 10-15.

Przed budynkiem zaprojektowany został jednokondygnacyjny garaż otwarty wraz z niezbędną infrastrukturą, a między nim a jeziorem powstanie również plac zabaw.

Poza tym, że inwestycja daje możliwość odpoczynku od zgiełku dnia codziennego, ma również walory czysto miejskie - blisko jest stamtąd do dużego centrum handlowego oraz Obwodnicy Trójmiasta.

Budowa rozpoczęła się w lutym tego roku, a jej zakończenie zaplanowane jest na lipiec 2019 roku.

Warto również wspomnieć, że za wykonanie budynku odpowiada Hartuna, rodzinna firma z wieloletnią tradycją założona w 2001 roku. Ma ona na koncie realizacje dla inwestorów publicznych i prywatnych tj. budynki wielorodzinne, domy mieszkalne, obiekty biurowe, przemysłowe a także obiekty użyteczności publicznej.

Z kolei wystrojem wnętrza budynku zajmuje się firma Ito Design, która oferuje wykończenie mieszkań pod klucz i ma na tym polu 10-letnie doświadczenie.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (26)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.