Wiadomości

Mieszkanie z widokiem na morze. Druga wieża Czterech Oceanów w budowie.

Budowa drugiej z czterech wież, które mają powstać w ramach inwestycji, właśnie się rozpoczęła.
Budowa drugiej z czterech wież, które mają powstać w ramach inwestycji, właśnie się rozpoczęła. materiały inwestora

W Trójmieście powstają dziesiątki nowych osiedli, ale o niewielu powiedzieć można, że to oferta zawierająca wszystko czego potrzeba, aby żyć komfortowo. Tę regułę przełamują Cztery Oceany powstające na gdańskim Przymorzu zobacz na mapie Gdańska. Właśnie rozpoczęła się tu budowa drugiej z czterech planowanych wież.W Trójmieście oferta nowych budynków, gdzie można kupić mieszkanie z widokiem na morze nie jest zbyt bogata - większość budowanych osiedli to kompleksy niskich, trzypiętrowych domów, powstających głównie na obrzeżach miasta.

Tymczasem z ankiety przeprowadzonej przez portal Trojmiasto.pl wynika, że w 66 proc. decyzji zakupowych, dotyczących wyboru wymarzonego mieszkania, przeważa lokalizacja inwestycji, a dokładniej łatwy i szybki dostęp do innych części miasta. Ważna jest także cena i standard mieszkania. Nie bez znaczenia jest także prestiż, który wskazało 10 proc. ankietowanych.

Warto więc przyjrzeć się bliżej możliwościom zakupu mieszkania idealnego dla osób, które stawiają na lokalizację zapewniającą komfort, dodatkowo w dobrej cenie i standardzie oraz - co staje się coraz ważniejszym kryterium wyboru - z widokiem na morze.

- Z naszych doświadczeń wynika, że poza praktycznym podejściem do zakupu mieszkań, co drugi klient po zapoznaniu się z ofertą Czterech Oceanów dodaje kolejne kryterium wyboru, którym jest widok na Zatokę Gdańską. Jeśli decyzja rozgrywa się między dwoma podobnymi mieszkaniami, klienci wybierają to, z którego widać zatokę
- mówi Wojciech Smolak, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Marketingu w spółce BPI, budującej Cztery Oceany.

Tym bardziej warte zainteresowania są Cztery Oceany. Z wielu mieszkań w drugiej wieży roztaczał się będzie widok nie tylko na morze, ale i na całą panoramę okolicy. W dodatku miejsce jest doskonale skomunikowane z pozostałą częścią Trójmiasta. Potwierdzeniem atrakcyjności tej oferty jest fakt, że do chwili obecnej sprzedanych zostało już ponad 20 proc. mieszkań z drugiego etapu.

- Rozpoczęliśmy już prace przy budowie drugiego budynku. Zakończenie planowane jest na czwarty kwartał 2014 r. O postępach prac będziemy na bieżąco informować na łamach profilu inwestycji na Facebooku i na stronie internetowej projektu. Zapraszam także do odwiedzenia Biura Sprzedaży, gdzie najlepiej zapoznać się można z ofertą inwestycji - zaprasza Wojciech Smolak.
Biuro sprzedaży zaprasza do kontaktu pod bezpłatnym numerem telefonu 0800 800 400. Więcej informacji na temat inwestycji na stronie www.czteryoceany.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (11)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.