Wiadomości

stat

Mieszkanie z witaminą D

Kamienica Rdestowa w Gdyni Dąbrowej.
Kamienica Rdestowa w Gdyni Dąbrowej. mat. prasowe

Słońce przez cały dzień, relaksujące sąsiedztwo lasu, do tego miejska lokalizacja. Tym charakteryzuje się Kamienica Rdestowa, którą w Gdyni Dąbrowej buduje deweloper MR Projekt.Słońce i zieleńPołożenie inwestycji sprawia, że bez ograniczeń możemy cieszyć się świeżym powietrzem i zielonym otoczeniem. Kamienica znajduje się na częściowo zalesionej działce. Sosnowy las zaprasza na przyjemny spacer lub jazdę na rowerze, które docenią zarówno dorośli, jak i dzieci.

Wszystkie mieszkania mają południowo-zachodnią ekspozycję i posiadają przestronne balkony. W okresie od wiosny do jesieni są naturalnym przedłużeniem salonu. Można tu zorganizować przyjemny kącik wypoczynkowy czy zażywać krótkich kąpieli słonecznych aktywujących naturalną witaminę D, na której niedobór cierpi ponad 90 proc. Polaków.

Kamienica Rdestowa gwarantuje też wysoki komfort życia, dzięki bogatej infrastrukturze handlowej, bliskości szkół, usług czy ośrodków zdrowia i biblioteki.

Zlokalizowana jest w Gdyni Dąbrowej, dzielnicy doskonale skomunikowanej z pozostałą częścią Gdyni i Trójmiasta. Łatwo można przemieszczać się samochodem, a w pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Wszystko jest w nieodległym, pieszym zasięgu.

Mieszkania i cenaKamienica powstaje na ul. Rdestowej - stąd jej nazwa. Atutem inwestycji jest lokalizacja niemal w lesie.
Kamienica powstaje na ul. Rdestowej - stąd jej nazwa. Atutem inwestycji jest lokalizacja niemal w lesie. mat. prasowe
Budowa jest już w trakcie realizacji. Budynek składać się będzie z parteru, czterech pięter i podziemnej hali garażowej. Wszystkie kondygnacje połączone będą windą.

W kamienicy powstaje 30 mieszkań o powierzchni od 53 do 89 m kw., każde z balkonem (nawet do 14 m kw.) albo z przydomowym ogródkiem.

Ceny za metr kwadratowy od 6450 zł. Szczegóły na stronie Kamienica Rdestowa lub pod numerem telefonu: 536-022-022.

Rdest na zdrowieKamienica powstaje na ul. Rdestowej - stąd jej nazwa. Rdest to roślina występująca na całym świecie, a każdy jego rodzaj ma wiele zdrowotnych właściwości, m.in. przeciwzapalne i ściągające, jest też znany ze swojego dobroczynnego wpływu na skórę. Z rdestu można również zrobić miód.

Nie bez kozery na parterze zaprojektowano 5 lokali usługowych, właśnie z myślą o usługach medycznych.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł