Inwestycje w Trójmieście

Robyg

Mila Baltica

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Zaspa
miejsce:
ul. Chrobrego 94 Mapka
deweloper:
Robyg
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
31.5 do 94.7 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od II kw. 2015 r. do II kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Mila Baltica to dobra lokalizacja dla osób aktywnych. Szybko można stąd dojść lub dojechać rowerem na plażę. Obok znajduje się niewielki dzielnicowy park, który jest dobrym miejscem na poranny jogging lub spacer z wózkiem. Pas zieleni pomiędzy osiedlem a ulicą Czarny Dwór w miejskich planach zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest na stworzenie urządzonych terenów rekreacyjnych z centrum sportów kołowych - dla rowerzystów, wrotkarzy i rolkarzy.

Sąsiedztwo rozbudowanej infrastrukturalnie dzielnicy Zaspa zapewnia dostęp do szkół, sklepów, opieki medycznej, rozrywki. Dostęp do komunikacji miejskiej zapewniony jest dzięki sąsiedztwu przystanku tramwajowego linii 3 i 5.

Elewacja kameralnej, czterokondygnacyjnej zabudowy wykończona została jasną cegłą, a dodatki dodały jej futurystycznego zacięcia. Osiedle jest ogrodzone, a wejście na nie prowadzi przez portiernię, co dodaje temu miejscu prestiżu. W ramach osiedla powstały nie tylko zewnętrzne place zabaw i wypoczynku, ale także wewnętrzna strefa fitness z kompleksem saun, a dla dzieci - pokój zabaw.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstało 128 lokali o ponadstandardowej wysokości (do 3 m), w ramach drugiego etapu kolejne 152. Ich mieszkańcy korzystać mogą z usługi Inteligentne Mieszkanie, które pozwala zdalnie sterować oświetleniem, ogrzewaniem i ochroną mieszkania. Na dachu zamontowane zostały ogniwa fotowoltaiczne, z których zasilane jest oświetlenie części wspólnych w budynkach.

Do każdego mieszkania na piętrze przynależą balkony. Mieszkania na parterach mają rolety i zaaranżowane ogródki.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Schleifer&Milczanowski Architekci s.c.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (56) 5 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.