Wiadomości

stat

Młoda Morena Park II. Tylko 32 mieszkania w kameralnej zabudowie

Znalezienie w Trójmieście mieszkania deweloperskiego w dobrej lokalizacji, w niebanalnym projekcie i z ciekawym układem wnętrza jest nie lada wyzwaniem. Tymczasem w Gdańsku powstaje inwestycja, która łączy w sobie wiele bardzo poszukiwanych na rynku zalet - Młoda Morena Park II to zaledwie 32 mieszkania na kameralnym osiedlu. Realizuje je doświadczony deweloper - firma Dekpol.Osiedle Młoda Morena Park II powstaje w dzielnicy o doskonałej infrastrukturze, przy ulicy Dolne Migowo zobacz na mapie Gdańska. Miejsce to charakteryzuje się nie tylko dużą ilością terenów zielonych, ale także doskonałym połączeniem z innymi częściami Gdańska, a także resztą Trójmiasta.

Komfort codziennego życiaOsiedle wyróżnia unikatowy, kameralny charakter zabudowy. Ten nowoczesny kompleks składa się z zaledwie ośmiu budynków, a w każdym z nich powstają jedynie cztery mieszkania. Rozwiązanie to gwarantuje maksymalny poziom komfortu i prywatności. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój, ale nie chcą rezygnować z dogodnego połączenia z centrum miasta.

Wszystkie budynki będą zwracać uwagę nowoczesną, wkomponowaną w otoczenie architekturą. Zieleń otaczająca kompleks będzie dosłownie "wchodzić przez okna", bo w budynkach zaprojektowane zostały bardzo duże przeszklenia. Wnętrzom zapewni to doskonałe doświetlenie, a mieszkańcom poczucie otaczającej ich przestrzeni. Przy okazji budynki będą miały nowoczesną i niezwykle elegancką wymowę. Przyszli mieszkańcy z dumą będą mogli mówić o swoim miejscu zamieszkania.

Każdy budynek będzie miał zaledwie dwa naziemne poziomy mieszkalne oraz kondygnację podziemną. Do każdego lokalu przynależała będzie komórka lokatorska lub pomieszczenie na jednoślad. W ramach kompleksu Młoda Morena Park II do sprzedaży trafiły mieszkania o metrażach od 46 do 97 m kw. i strukturze od dwóch do czterech pokoi.

Wszystkie lokale będą wyposażone w wideodomofony oraz inteligentny system sterowania eHOME control. Dla wygody mieszkańców przeznaczono trzy hale garażowe oraz rowerownię.

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa osiedle będzie monitorowane.

Relaks na osiedluMieszkańcy lokali parterowych będą mogli cieszyć się prywatnymi ogródkami o powierzchni do 49,7 m kw. Mieszkania z antresolą będą posiadały zielone tarasy ulokowane na dachu budynku.

Także części wspólne kompleksu zostały starannie zaplanowane - bezsprzeczną atrakcją na terenie osiedla Młoda Morena Park II stanie się przestrzeń wspólna wyposażona w hamaki. Dla mieszkańców przeznaczona zostanie sala rekreacyjna, gdzie znajdą się nowoczesne przyrządy do ćwiczeń.

Oddanie do użytku całości inwestycji zostało zaplanowane na koniec II kwartału 2019 roku.

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (34)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.