Wiadomości

stat

Młoda Morena Park II. Tylko 32 mieszkania w kameralnej zabudowie

Znalezienie w Trójmieście mieszkania deweloperskiego w dobrej lokalizacji, w niebanalnym projekcie i z ciekawym układem wnętrza jest nie lada wyzwaniem. Tymczasem w Gdańsku powstaje inwestycja, która łączy w sobie wiele bardzo poszukiwanych na rynku zalet - Młoda Morena Park II to zaledwie 32 mieszkania na kameralnym osiedlu. Realizuje je doświadczony deweloper - firma Dekpol.Osiedle Młoda Morena Park II powstaje w dzielnicy o doskonałej infrastrukturze, przy ulicy Dolne Migowo zobacz na mapie Gdańska. Miejsce to charakteryzuje się nie tylko dużą ilością terenów zielonych, ale także doskonałym połączeniem z innymi częściami Gdańska, a także resztą Trójmiasta.

Komfort codziennego życiaOsiedle wyróżnia unikatowy, kameralny charakter zabudowy. Ten nowoczesny kompleks składa się z zaledwie ośmiu budynków, a w każdym z nich powstają jedynie cztery mieszkania. Rozwiązanie to gwarantuje maksymalny poziom komfortu i prywatności. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój, ale nie chcą rezygnować z dogodnego połączenia z centrum miasta.

Wszystkie budynki będą zwracać uwagę nowoczesną, wkomponowaną w otoczenie architekturą. Zieleń otaczająca kompleks będzie dosłownie "wchodzić przez okna", bo w budynkach zaprojektowane zostały bardzo duże przeszklenia. Wnętrzom zapewni to doskonałe doświetlenie, a mieszkańcom poczucie otaczającej ich przestrzeni. Przy okazji budynki będą miały nowoczesną i niezwykle elegancką wymowę. Przyszli mieszkańcy z dumą będą mogli mówić o swoim miejscu zamieszkania.

Każdy budynek będzie miał zaledwie dwa naziemne poziomy mieszkalne oraz kondygnację podziemną. Do każdego lokalu przynależała będzie komórka lokatorska lub pomieszczenie na jednoślad. W ramach kompleksu Młoda Morena Park II do sprzedaży trafiły mieszkania o metrażach od 46 do 97 m kw. i strukturze od dwóch do czterech pokoi.

Wszystkie lokale będą wyposażone w wideodomofony oraz inteligentny system sterowania eHOME control. Dla wygody mieszkańców przeznaczono trzy hale garażowe oraz rowerownię.

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa osiedle będzie monitorowane.

Relaks na osiedluMieszkańcy lokali parterowych będą mogli cieszyć się prywatnymi ogródkami o powierzchni do 49,7 m kw. Mieszkania z antresolą będą posiadały zielone tarasy ulokowane na dachu budynku.

Także części wspólne kompleksu zostały starannie zaplanowane - bezsprzeczną atrakcją na terenie osiedla Młoda Morena Park II stanie się przestrzeń wspólna wyposażona w hamaki. Dla mieszkańców przeznaczona zostanie sala rekreacyjna, gdzie znajdą się nowoczesne przyrządy do ćwiczeń.

Oddanie do użytku całości inwestycji zostało zaplanowane na koniec II kwartału 2019 roku.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (34) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.