Inwestycje w Trójmieście

Dekpol Deweloper

Młoda Morena Park i Park II

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Morena
miejsce:
ul. Dolne Migowo Mapka
deweloper:
Dekpol Deweloper
typ zabudowy:
jednorodzinna, bliźniacza, wielorodzinna
metraż:
46 do 178 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2020 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Młoda Morena Park to kameralne osiedle domów i niewielkich willi miejskich, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, wśród zieleni i pagórków. Otoczenie lasu zachęca do aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Jednocześnie lokalizacja zapewnia dobrą komunikację z całym Trójmiastem. Pieszo można stąd dojść do stacji Pomorskiej Kolei Metropolitalnej oraz przystanku autobusowego i tramwajowego. Samochodem szybko można dojechać do śródmieścia lub do Obwodnicy Trójmiasta.

Przyszli mieszkańcy korzystać będą z infrastruktury osiedlowej dzielnic Morena oraz Matemblewo.

W ramach inwestycji, w pierwszym etapie zakończonym w I kwartale 2018 roku, powstało 16 domów w bliźniaczej zabudowie, każdy o powierzchni całkowitej 178 m kw., z prywatnym ogrodem o powierzchni do 320 m kw. W każdym z domów przewidziano przestronny salon z aneksem kuchennym (z możliwością zabudowy kominka w salonie), pięć komfortowych pokoi, dwie łazienki, WC, garaż na dwa auta.

W drugim etapie powstają kameralne budynki wielorodzinne. Każdy z nich mieści w sobie tylko cztery mieszkania o powierzchniach od 46 do 97 m kw. (od dwóch do czterech pokoi). Docelowo powstaną tu 32 mieszkania w ośmiu budynkach. Będą one miały dwie kondygnacje naziemne z dodatkową antresolą oraz jedną kondygnację podziemną z miejscami postojowymi dla samochodów i jednośladów, komórkami lokatorskimi i rowerownią. Połowa mieszkań posiada ogrody, połowa zaś wyposażona będzie w antresole i zielone tarasy na dachu. W lokalach przewidziano inteligentny system sterowania ogrzewaniem i oświetleniem eHOME control. Urządzeniem sterować można za pomocą smartfona, tabletu lub urządzenia dotykowego o grubości jedynie 14 mm.

W jednym z budynków powstanie niewielka sala sportowa. Teren osiedla będzie monitorowany systemem kamer i zostanie zagospodarowany zielenią oraz wyposażony w plac zabaw dla najmłodszych.

Projekt inwestycji powstał w sopockiej pracowni Pilch Architekci. Budynki Młoda Morena Park II powstały w pracowni K&M Design.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Zamieszkaj na tym osiedlu:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (13) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.