• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Młode Miasto. Dzień otwarty inwestycji Doki, rabaty do 80 tys. zł

15 grudnia 2022, godz. 09:00 
Euro Styl. Pierwszy budynek mieszkalny w inwestycji Doki w Gdańsku. Euro Styl. Pierwszy budynek mieszkalny w inwestycji Doki w Gdańsku.

Euro Styl zaprasza na dzień otwarty inwestycji Doki powstającej w dzielnicy Młode Miasto, niemal w samym centrum GdańskaMapka. W sobotę 17 grudnia w godz. 9:30-15:00 będzie możliwość obejrzenia mieszkań w ukończonym już budynku i poznania szerokiej oferty dostępnych lokali. Rabaty na zakup mieszkania sięgają nawet 80 tys. zł, do zyskania jest też voucher w kwocie 5 tys. zł na zakup miejsca parkingowego w hali garażowej.Doki to wyjątkowa inwestycja powstająca na postoczniowych terenach o historycznym znaczeniu, w świetnie zlokalizowanym i skomunikowanym miejscu.

- Wielofunkcyjne Doki tworzą unikatową tkankę miejską, z częścią mieszkalną Doki Living i usługową, skoncentrowaną w zabytkowym budynku Montowni. Wszystkich zainteresowanych zakupem niepowtarzalnych mieszkań lub loftów o funkcji hotelowej, zapraszamy w najbliższą sobotę do naszego biura sprzedaży. W miłej, przedświątecznej, atmosferze można będzie poczuć magię tego miejsca i zapoznać się z naszą ofertą, w tym rabatami na mieszkanie do 80 tys. zł i voucherami zniżkowymi na miejsca parkingowe - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w spółce Euro Styl.

Dzień Otwarty w sobotę


Rabaty na zakup mieszkania wysokości 80 tys. zł, voucher wysokości 5 tys. zł na zakup miejsca w hali garażowej, możliwość obejrzenia gotowych mieszkań, poznania oferty lokali na sprzedaż oraz wirtualnego obejrzenia ich aranżacji i widoków z okien - to główne atrakcje Dnia Otwartego Doki.


Chcesz zobaczyć jak prezentują się budynki Doków, jaki rozkład mają mieszkania, co oferują przestrzenie rekreacyjne, gdzie będą lokale usługowe, w których zaspokoisz codzienne potrzeby i co zaoferuje Montownia? Jak blisko jest szkoła, przedszkole i inne ważne miejsca? A może zastanawiasz się, jak najkorzystniej sfinansować zakup wymarzonego M?

Już w sobotę 17 grudnia w godz. 9:30-15:00 przyjdź koniecznie na Dzień Otwarty inwestycji Doki. Biuro sprzedaży mieści się przy ul. Popiełuszki/Rybaki Górne w Gdańsku.Mapka

Przy kawie doradcy klienta i specjaliści ds. kredytów hipotecznych pomogą ci wybrać najlepszą ofertę sfinansowania zakupu nieruchomości. Istnieje możliwość swobodnego dojazdu na miejsce samochodem i zaparkowania przy biurze sprzedaży.


W Dokach jest przyszłośćMłode Miasto, rodząca się do życia, nowoczesna dzielnica tuż obok Śródmieścia Gdańska, to jeden z najatrakcyjniejszych terenów nie tylko z perspektywy Gdańska, ale całej Polski. W najbliższych latach stanie się jedną z wizytówek aglomeracji, podobnie jak ma to miejsce w innych portowych miastach Europy. W tym przypadku chodzi jednak o tereny szczególne, postoczniowe i z silnym kontekstem historyczno-wolnościowym, który tworzy niesamowitą otoczkę.

Euro Styl jako pierwszy deweloper tworzy tkankę mieszkalną na dawnych terenach stoczniowych Gdańska, dzięki czemu zyskają one nowych mieszkańców i staną się atrakcyjnym miejscem do życia w prawdziwie miejskim stylu.

Euro Styl. Pierwszy budynek mieszkalny w inwestycji Doki w Gdańsku. Euro Styl. Pierwszy budynek mieszkalny w inwestycji Doki w Gdańsku.
W bezpośrednim sąsiedztwie Europejskiego Centrum SolidarnościMapka, blisko wody otaczającej stoczniowe obiekty, nieopodal Dworca Głównego w GdańskuMapka zaprojektowano w sumie ponad 1000 apartamentów o zróżnicowanych metrażach, a w parterach budynków blisko 100 lokali usługowych.

Tuż obok, w rewitalizowanym także przez Euro Styl zabytkowym gmachu Montowni - dawnej montażowni łodzi podwodnych, powstaje 114 unikatowych loftów o charakterze hotelowym do nabycia jako produkt inwestycyjny oraz atrakcyjny food hall na parterze.

Uzupełnieniem inwestycji będzie część biurowa Doki Office, za którą odpowiada firma Torus, a jej budowa ma się rozpocząć w przyszłym roku.

W Dokach zaczyna się życieCzęść mieszkalna Doki Living, na którą składają się komfortowe apartamenty i lokale usługowe, powstaje w kilku etapach. W pierwszym z nich, czyli w pierwszych dwóch budynkach, powstanie w sumie 212 mieszkań i 15 lokali usługowych. Drugi etap stanowiący dwa następne budynki to kolejne 292 mieszkania i 19 lokali usługowych.

ZOBACZ ROZKŁADY MIESZKAŃ DOSTĘPNYCH W INWESTYCJI DOKIBudowa pierwszego budynku dobiega już do końca - w grudniu mieszkańcy odbierają klucze do swoich mieszkań, a odbiory w kolejnym zaplanowane są na przełom pierwszego i drugiego kwartału przyszłego roku.

W ciągu kilku miesięcy dzielnica Młode Miasto rozpocznie więc nowy etap swojego rozwoju. Pojawią się w niej nowi mieszkańcy, działać zaczną też pierwsze lokale usługowe, w których znajdą się zapewne osiedlowe sklepiki, kawiarnie, piekarnie, bary i różnego rodzaju usługi podnoszące komfort codziennego życia.

Euro Styl. Atrakcyjne części wspólne w Doki Living Euro Styl. Atrakcyjne części wspólne w Doki Living
Doki Living to doskonałej jakości architektura, wysokiej klasy materiały, umiejętne wkomponowanie zieleni oraz rozwiązania proekologiczne. Zastosowane wykończenia i elementy historyczne harmonijnie wpisują Doki w postoczniową okolicę.

Połączenie wysokiego standardu z industrialnym charakterem inwestycji czyni to miejsce wyjątkowym, a zielone wewnętrzne patia na pierwszych piętrach zapewniają intymność i relaks mieszkańcom.

Z okien mieszkań, a także z loggii i tarasów mieszkańcy i ich goście będą mogli podziwiać widoki na Stare Miasto, baseny portowe i charakterystyczne stoczniowe żurawie.

W kwietniu otwarcie MontowniW drugim kwartale 2023 roku zacznie działać Montownia. To unikatowy architektonicznie, pochodzący z lat 30. XX wieku zabytkowy budynek, w którym zaprojektowano 114 loftów hotelowych, największy w Gdańsku food hall oraz centrum konferencyjne.

Euro Styl. Zabytkowy budynek Montowni jest już niemal gotowy na przyjęcie gości. Euro Styl. Zabytkowy budynek Montowni jest już niemal gotowy na przyjęcie gości.
Lofty hotelowe w Montowni są sprzedawane inwestorom indywidualnym. To unikatowa w skali kraju oferta - zabytkowy obiekt, wyjątkowa lokalizacja i profesjonalny operator z grupy Dom Development, który zadba o maksymalizację zysków.

Lofty serwisowane w Montowni to wygodne połączenie oferty hotelowej z niezależnością, którą dają funkcjonalnie zaprojektowane przestrzenne apartamenty z kompletnie wyposażonymi aneksami kuchennymi.

Imponująca wysokość kondygnacji sięgająca ponad 5 metrów pozwoliła na stworzenie antresoli sypialnianych, dzięki czemu w każdym z loftów komfortowo wypocznie jednocześnie nawet sześć osób. Do apartamentów prowadzić będzie klimatyczne lobby recepcyjne z 24-godzinną obsługą. Goście będą też mogli otworzyć apartament za pomocą aplikacji w smartfonie.

ZOBACZ ROZKŁADY I POWIERZCHNIE LOFTÓW DOSTĘPNYCH W MONTOWNIŚciany loftów w Montowni będą ozdobione unikatowymi, wielkoformatowymi zdjęciami w stoczniowym klimacie, których autorem jest Michał Szlaga, znany dokumentalista. Z kolei pomiędzy kondygnacjami zawieszonych zostanie 17 efektownych i gigantycznych obiektów świetlnych o długości do 9 metrów, wykonanych przez uznanego artystę Tomasza Krupińskiego. Ich poszycie wykonane będzie z egzotycznych muszli placuna ephium, sprowadzonych na specjalne zamówienie z Filipin. W częściach wspólnych, na ścianach wszystkich kondygnacji znajdą się również wielkogabarytowe obrazy Tomasza Krupińskiego, które będą rewersem rozpościerającej się przez wszystkie kondygnacje wewnętrznej ściany zieleni.

Euro Styl. Wnętrze budynku Montowni, piętro z apartamentami serwisowanymi. Euro Styl. Wnętrze budynku Montowni, piętro z apartamentami serwisowanymi.
Lofty serwisowane w Montowni stanowią dla inwestorów unikatową możliwość nabycia wyjątkowej i zabytkowej nieruchomości o pięknych wnętrzach, w centrum Gdańska.

Potwierdzeniem wyjątkowości projektu Doki są liczne nagrody, m.in. w prestiżowym, międzynarodowym konkursie European Property Awards w kategoriach mixed-use (najlepsza inwestycja tego typu w Polsce) oraz za rewitalizację zabytkowego obiektu Montowni.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Dzień otwarty inwestycji DOKI w Gdańsku

dni otwarte

Miejsca

 

Wydarzenia

Dzień Otwarty Jagiellońskiej 13

spotkanie, dni otwarte

Dzień Otwarty nowej inwestycji Apartamenty Forma w Rumi

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33100 zł/m2
Gdynia Orłowo
22550 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20050 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17800 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
22100 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20650 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
19700 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15250 zł/m2
Gdynia Orłowo
15100 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane