Inwestycje w Trójmieście

Osiedle Młody Straszyn

Młody Straszyn

Straszyn

miejscowość:
Straszyn
miejsce:
ul. Starogardzka Mapka
deweloper:
Osiedle Młody Straszyn
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
34 do 93.4 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Młody Straszyn to osiedle położone niedaleko od dróg obwodowych (Obwodnica Trójmiasta i Obwodnica Południowa). Bliskość tych tras zapewnia świetne skomunikowanie z centrum Gdańska, jak również z pozostałymi miastami trójmiejskiej aglomeracji, a także wyjazd na autostradę A1.

Najbliższe otoczenie Młodego Straszyna zapewnia tereny rekreacyjne do uprawiania sportu i długich spacerów po pracowitym tygodniu: rzeka Radunia, lasy, jezioro Straszyńskie. W samym Straszynie znajduje się infrastruktura miejska niezbędna do komfortowego życia dla młodej rodziny: szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, poczta, sklepy i punkty usługowe.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstało pięć kameralnych czterokondygnacyjnych budynków. Każde z mieszkań ma balkon lub taras, a mieszkańcy lokali parterowych przydomowe ogródki. W 2012 roku na osiedlu oddane zostały dwa pierwsze budynki, budowa pierwszego etapu inwestycji dobiegła końca w pierwszej połowie 2013 roku.


W ramach kolejnego etapu inwestycji zaprojektowano trzy kameralne czterokondygnacyjne budynki. Architektonicznie różnią się one nieco od budynków pierwszego etapu. Każde z mieszkań ma balkon lub taras, a do mieszkań parterowych zaplanowano przydomowe ogródki. Na terenie osiedla znajdą się miejsca postojowe przeznaczone do parkowania samochodów mieszkańców osiedla. K W parterach powstają tu punkty handlowo-usługowe.

Projekt osiedla i jego budynków powstał w Pracowni Architektonicznej B1.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (458) ponad 50 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.