Wiadomości

Model M w gdańskiej Scali

Przykładowe wykończenie wnętrza w stylu Nordic oferowane przez dewelopera Moderna w gdańskiej inwestycji Scala. materiały prasowe


Jak zaprojektować wnętrza w trzech stylach, które za sprawą dodatków nabiorą indywidualnego charakteru? Jak stworzyć nowy wymiar wykończenia apartamentów pod klucz, który wyróżni się na rynku? Przed tym niezwykłym zadaniem stanęli architekci z Moderna Design projektując wnętrza apartamentów w trzech stylach w ramach Modelu M na nowej inwestycji Scala.Gdańsk inspiruje do ciągłego rozwojuApartamenty Scala powstaną w Gdańsku, przy Akademii MuzycznejMapka - zaledwie 900 metrów od Neptuna. Gdańsk to miasto o ponad tysiącletniej historii, którego tożsamość na przestrzeni wieków kształtuje się pod wpływem różnych kultur. Odwaga do podejmowania zmian i szukania nowych pomysłów na siebie, przedsiębiorczość i historia przyciągają inwestorów, przez co miasto wciąż ewoluuje, oferując nowe miejsca pracy, wypoczynku i rozrywki. Gdańsk jak magnes przyciąga biznes, nowych mieszkańców i turystów. Tu warto inwestować w nieruchomości. Ta perspektywa ciągłego rozwoju wpływa na deweloperów, którzy poszukują rozwiązań wychodzących poza schemat.

Scala inspiracją do stworzenia Modelu M- Scala to najbardziej gdańska inwestycja Moderny, z bogatą historią w tle i współczesną architekturą, prowadzącą dialog z przeszłością. To inwestycja, która wymagała od nas wprowadzenia nowych rozwiązań, tworzonych zgodnie z naszym mottem: superior living - opowiada Karol Mikulski, kierownik w Moderna Design. - Nasi klienci są bardziej świadomi, nie godzą się na kompromisy, chcą pięknie mieszkać. Szanują swój czas i pieniądze, dlatego nie chcą przeznaczać ich na poszukiwania wysokiej jakości materiałów i rozwiązań czy długotrwałe remonty. Wolą powierzyć to profesjonalistom. Dla nich właśnie stworzyliśmy nasz Model M - dodaje Karol Mikulski.

Czym jest Model M?Moderna Holding w ramach Modelu M oferuje swoim klientom gotowe rozwiązania wykończenia pod klucz oparte na ponadczasowych stylach i wieloletnim doświadczeniu projektantów z Moderna Design i Iconic Design. Z tej niezwykle inspirującej współpracy powstały trzy wariacje oddające we wnętrzach szacunek do historii miejsca i natury, nazwane: Classic, Nordic, Elegant.

W każdym z nich w momencie odbioru apartament będzie miał wygładzone i pomalowane ściany, ułożone podłogi, listwy, zamontowane drzwi, wykonaną łazienkę i kuchnię wraz ze sprzętami AGD. Więcej na temat wyposażenia w ramach Modelu M można dowiedzieć się na stronie dewelopera moderna.pl/model-m

Historia aranżacją wnętrza opowiedziana- Jako Iconic, zostaliśmy zaproszeni do współpracy przy projekcie Modelu M, ponieważ wierzymy, że w dobie konsumpcjonizmu warto postawić na jakość, etyczną produkcję i historię produktu. Jesteśmy przekonani, że kształtowanie przestrzeni, która nas otacza powinno mieć rangę wyjątkowości. Chcemy, by każdy czuł się w niej wyjątkowy - opowiada o współpracy z Moderną Izabela Gajewska, właścicielka showroomów Iconic Design. - Dlatego w Modelu M pojawią się naturalne materiały i wartościowy, ponadczasowy design najbardziej wpływowych postaci światowego wzornictwa, jak : Borge Mogensena, Hansa J. Wegnera, Achillea Castiglioni, Vico Magistretti, Piero Lissoni, Vincenta Van Duysena, Gam Fratesi, Arne Jacobsena - dodaje Izabela Gajewska.
Model M to wybór doskonałej jakości, dopracowanych detali. Tradycyjnych metod wytwarzania w subtelny sposób połączonych z nowymi rozwiązaniami technologicznymi i materiałowymi.
Przebywanie wśród wyselekcjonowanych przez zespół Moderna Design i Iconic Design dzieł sztuki wzorniczej będzie czystą przyjemnością o ponadczasowym wymiarze, na miarę ludzi, którzy myślą jaśniej, patrzą dalej, mają odwagę zmieniać świat, a granice ich działania, wyznacza tylko wyobraźnia.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł