Inwestycje w Trójmieście

Atal S.A.

Modern Tower

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Wzgórze św. Maksymiliana
miejsce:
ul. Kazimierza Górskiego Mapka
deweloper:
Atal S.A.
typ zabudowy:
handel i usługi, wielorodzinna, inwestycyjna
metraż:
32 do 122 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od III kw. 2018 r. do IV kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Położenie Modern Tower nieopodal wybrzeża, w otoczeniu Lasów Witomińskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego łączy w sobie wygodę mieszkania w niewielkiej odległości od centrum miasta z bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych. Lokalizacja inwestycji umożliwi swobodne korzystanie z uroków nadmorskiego miasta oraz oferty kulturalnej i naukowej całej aglomeracji.

Można stąd szybko dotrzeć do pobliskich centrów biznesowych lub do innych dzielnic Gdyni i całego Trójmiasta – zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską z pobliskiego przystanku autobusowego oraz stacji SKM i PKM. Lokalizacja inwestycji przy Drodze Gdyńskiej gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne do Sopotu i Gdańska oraz na obwodnicę Trójmiasta. W pobliżu znajduje się centrum handlowo-rozrywkowe Riviera oraz funkcjonują liczne sklepy, punkty usługowe, ośrodki zdrowia oraz szkoły i przedszkola.

Siedemnastokondygnacyjny budynek wzniesie się ponad miastem, a z ostatnich pięter rozpościerał się będzie widok na Zatokę Gdańską. Projekt składa się z dwóch części:

  • Mieszkalnej ze 142 lokalami, które znajdą się na piętrach od 8. do 16. Będą one miały powierzchnię od 34,71 do 121,85 m kw. i rozkłady od 1 do 4 pokoi.

  • Aparthotelowej ze 135 apartamentami o metrażu od 31,97 do 79,02 m kw. i rozkładzie od jednego do trzech pokoi, które pozwolą inwestorom stworzyć atrakcyjną i dochodową ofertę wynajmu lokali. Lokale te rozlokowane będą na pietrach od 1. do 7. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości na firmę z odliczeniem VAT.

Dodatkowo na parterze budynku znajdzie się 14 lokali usługowych i 30 miejsc postojowych dla ich klientów.

Na parterze budynku zaprojektowano lobby z recepcją i lokale usługowe, w tym klub fitness z siłownią do dyspozycji mieszkańców i gości aparthotelu. Na dachu znajdzie się ogólnodostępny taras z widokiem na panoramę Zatoki Gdańskiej. Klienci będą mogli również nabyć osiem komórek lokatorskich, sześć pomieszczeń na rzadziej używane przedmioty oraz 26 pomieszczeń do przechowywania rowerów.

W budynku powstanie również podziemny garaż z 216 pojedynczymi miejscami postojowymi i 2 rodzinnymi miejscami garażowymi.

Za projekt osiedla odpowiada biuro projektowe HRA Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (14) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.