• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Modesta

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2024 r. w budowie
metraż
38.2 do 69.1 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle powstaje nieco na uboczu Rumi, w obszarze, który w ostatnich latach jest intensywnie wykorzystywany pod budownictwo mieszkaniowe. Razem z nową zabudową powstaje także nowa infrastruktura miejska i dzielnicowa.

Szybko można stąd dostać się do kluczowych instytucji i urzędów, a także do szkoły, przedszkola, szpitala. Blisko jest do dużego centrum handlowego, sklepów spożywczych, punktów usługowych, obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Łatwą komunikację z Trójmiastem zapewnia niewielka odległość od głównej arterii łączącej Trójmiasto z Małym Trójmiastem Kaszubskim (tj. Rumia, Reda, Wejherowo). Jednocześnie znaczna odległość zabudowy od ruchliwych dróg powoduje, że na osiedlu będzie cicho i spokojnie. Osoby, które cenią sobie kontakt z naturą rowerem lub samochodem szybko dojadą stąd do lasu czy na plażę w Mechelinkach.

Osiedle utworzą cztery sąsiadujące ze sobą budynki pomiędzy którymi powstanie, częściowo przeznaczony na miejsca postojowe, dziedziniec. Auta parkować będą także w garażach indywidualnych, które zaprojektowano na parterze budynków.

Budynki wyposażone będą w windy, mieszkańcy do dyspozycji będą mieli także komórki lokatorskie. W strukturze lokali przewidziano lokale dwu- i trzypokojowe.

W pierwszym etapie, którego realizacja zakończona będzie na przełomie 2023 i 2024 roku powstaną dwa budynki.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: PRM DEWELOPER
PRM DEWELOPER
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

58 677-00-66

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów

targi

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi