• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Mondo

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa
realizacja
od I kw. 2022 r. do II kw. 2024 r. w budowie
metraż
195 do 254 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle domów jednorodzinnych powstaje w otoczeniu niskiej zabudowy. Jest to kameralna, a jednocześnie położona blisko centrum część Gdańska. Mieszkańcy docenią tę atmosferę, szczególnie sąsiedztwo zielonych naturalnych terenów - lasu i zbiornika Wróbla Staw.

Co ważne, osiedle powstaje w ostatniej linii zabudowy sąsiadującej z terenami zieleni chronionej, przeznaczonymi na realizację tzw. Parku Stolema, z Jasieńską Łąką oraz terenem ochronnym Potoku Siedlickiego.

Możliwość dojazdu tutaj komunikacją zapewniają przystanek PKM Jasień oraz miejskie autobusy. Z kolei osoby zmotoryzowane, poza łatwym dojazdem do centrum, szybko znaleźć mogą się także na Obwodnicy Trójmiasta, a to oznacza szybki dojazd do każdej części aglomeracji.

Dzielnica oferuje także kompleksową infrastrukturę, która rodzinom zapewni komfort codziennego życia. Szkoła podstawowa znajduje się kilkaset metrów od domów Mondo, są tu także przedszkola, sklepy, tereny rekreacyjne.

W ramach inwestycji powstaje 19 domów w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i wolnostojącej. W ramach całej inwestycji powstaje też infrastruktura osiedlowa z dojazdami, chodnikami, oświetleniem zewnętrznym i osiedlową zielenią.

Domy będą miały dwie kondygnacje, garaże dwustanowiskowe i przestronne ogrody. Dodatkową przestrzeń do wykorzystania na potrzeby rodziny stanowi nieużytkowy strych. Wyjście do ogrodu prowadziło będzie przez duże, rozsuwane drzwi tarasowe.

Każdy dom będzie miał piec gazowy dwufunkcyjny, ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach oraz odzyskujący ciepło system rekuperacji. Instalacje przygotowane będą także do montażu pompy ciepła oraz fotowoltaiki. Dodatkową efektywność energetyczną zapewnią tu trzyszybowe okna oraz zintegrowane rolety.

Możliwa jest indywidualna aranżacja przestrzeni domu, zgodnie z potrzebami rodziny.

W pierwszym etapie, który zakończony zostanie na przełomie 2023 i 2024 roku powstaje siedem domów: cztery w zabudowie bliźniaczej oraz trzy w zabudowie szeregowej. Każdy z nich ma sześć pokoi, trzy łazienki, pomieszczenia pomocnicze oraz garaż dla dwóch samochodów.

Trwa także budowa drugiego etapu, w ramach którego powstają cztery domy w zabudowie bliźniaczej i jedyny na osiedlu dom wolnostojący. Ten etap zrealizowany zostanie do II kwartału 2024 r.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Abacus.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

220 m2
6
2 100 000 zł
218 m2
6
1 850 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Inwesting
Inwesting
Polityka prywatności

Opinie (2)

 • Jaka cana za m2? (1)

  Brak tej informacji na stronie.

  • 2 0

  • Od 2 mln w górę

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Rzetelnie budujemy od 1994 r. Obecnie realizowane inwestycje to: APARTAMENTY PARKOWA w Gdyni Małym Kacku oraz MONDO, osiedle domów jednorodzinnych w okolicy ul. Myśliwskiej w Gdańsku.
rozwiń
58 342-70-70, 58 326-34-71

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (2 opinie)

targi