• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Skopiowano

NDI Development wprowadza do sprzedaży unikalne nadmorskie apartamenty

24 listopada 2022 
Opinie (45)
 • Obie lokalizacje NDI Development to doskonała inwestycja.
 • Obie lokalizacje NDI Development to doskonała inwestycja.
 • Obie lokalizacje NDI Development to doskonała inwestycja.
 • Obie lokalizacje NDI Development to doskonała inwestycja.
 • Obie lokalizacje NDI Development to doskonała inwestycja.
 • Obie lokalizacje NDI Development to doskonała inwestycja.

Zapierające dech w piersiach widoki, nadmorska lokalizacja, niebanalna architektura i luksusowe wykończenie - to cechy wspólne dwóch najnowszych inwestycji NDI Development. Rezydencja Merwede powstaje 10 metrów od plaży w Gdańsku Brzeźnie. Jagiellońska 13 sąsiaduje z Parkiem Reagana i jest w pobliżu plaży na Przymorzu. Obie nieruchomości to świetna propozycja inwestycyjna, która nigdy nie straci na wartości. To także szansa na nowy, wymarzony dom lub prestiżowy "second home".- Coraz mniej jest ofert z atrakcyjną lokalizacją, gwarantującą unikalne widoki oraz bliskość morza. Według naszych prognoz rynek nieruchomości premium będzie się kurczył. Takich propozycji z tygodnia na tydzień będzie mniej, ponieważ w Trójmieście kończą się atrakcyjne działki, ale i deweloperzy z coraz większą ostrożnością będą wprowadzać nowe produkty. Tymczasem tzw. klienci gotówkowi w czasach inflacji inwestują pieniądze w to, co jest pewne. Luksusowe apartamenty takie są. Dlatego spodziewamy się dużego zainteresowania naszymi nowymi inwestycjami: Rezydencją Merwede i Jagiellońską 13 - zdradza Jarosław Bator, prezes NDI Development.
Obie prestiżowe nieruchomości są już w trakcie budowy. Niedawno odbyły się uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod te inwestycje.

Taras z widokiem na Zatokę- Rezydencja Merwede to absolutny diament na trójmiejskim rynku. Aby to dostrzec, wystarczy wyobrazić sobie luksusowy apartament, położony w pierwszej linii brzegowej - z własnym, przestronnym tarasem, z którego rozpościera się widok na Zatokę Gdańską. Nieopodal jest Park Brzeźnieński, Park Reagana, molo. Dalej Sopot i Gdynia. Co więcej, we własnej nieruchomości, na parterze w recepcji czeka konsjerż, który służy pomocą, zamówi usługę sprzątania czy w razie potrzeby przekaże gościom klucze lub zaniesie walizki. Do dyspozycji jest też kącik wypoczynkowy czy zaaranżowane przez architektów zieleni patio, prawdziwa oaza spokoju - wylicza Bartłomiej Oset, wiceprezes NDI Development. - Ponieważ naszym klientom oferujemy pomoc w wykończeniu wnętrz, ale także współpracę z ogólnopolskim operatorem aparthoteli, Rezydencja Merwede to idealna propozycja zarówno jako drugi dom, ale także jako inwestycja na wynajem krótkoterminowy - dodaje.
Inny charakter ma inwestycja powstająca w Gdańsku na Przymorzu. Tu świetnie odnajdą się rodziny z dziećmi, single, którym zależy, aby mieszkać blisko morza, plaży, zieleni, ale i w centrum miejskiego życia. W sąsiedztwie tej inwestycji łatwo znaleźć szkoły, przedszkola, siłownię, basen, korty tenisowe, a nawet skate park. Jagiellońska 13 to również doskonała inwestycja pod najem długoterminowy, co ułatwi współpracująca z deweloperem INA Management.

Otwarcie na naturę i społecznośćBudynek projektowany był z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu mieszkańców, w duchu "biophilic design". Sprzyja temu zarówno otwarcie na naturę, jak i zapewnienie miejsc sprzyjających budowaniu społeczności. Mieszkańcy Jagiellońskiej 13 w każdej chwili będą mogli zjechać windą na kawę z sąsiadem do corner coffee i salki klubowej albo przenieść się z dziećmi do wspólnej bawialni. W zachowaniu balansu między życiem prywatnym i służbowym pomogą takie strefy, jak salka konferencyjna czy lobby. Architekci zadbali także o to, aby i wewnątrz budynku czuć było bliskość zieleni.

- Głównym założeniem jest wytworzenie wrażenia przenikania zieleni z parku na plac i dziedziniec wejściowy i dalej do wnętrza budynku. Zastosowanie naturalnych materiałów we wnętrzach części wspólnych ma za zadanie wzbogacić ideę przenikania natury do środka - mówi Krzysztof Wilchowski, architekt z ROARK Studio.

Komfort, styl i elegancjaNiebagatelnym atutem obu nadmorskich inwestycji jest również ich standard wykończenia. Deweloper postawił na najwyższą jakość stosowanych materiałów. Zadbano także o to, by zarówno apartamenty, jak i części wspólne były funkcjonalne, komfortowe, a przy tym stylowe i eleganckie. Jagiellońska 13 wciąż oferuje dostępne mieszkania od 35 do 110 m kw, a Rezydencja Merwede od 29 do 159 m kw. Jeśli chodzi o ceny, to na Jagiellońskiej można nabyć apartament już od 577 tys. zł, natomiast w Rezydencji Merwede od 850 tys. zł.

- Stawiamy na najwyższą jakość i wyjątkowość naszych projektów. Klienci są w stanie zapłacić za nie nieco więcej niż za standardową nieruchomość, ponieważ zdają sobie sprawę, że wartość takich miejsc zawsze będzie rosła. Bez względu na to, co będzie działo się na rynku - mówi Jarosław Bator, prezes NDI Development.
 • Widoki z Merwede na pewno będą zapierające dech w piersiach.
 • Widoki z Merwede na pewno będą zapierające dech w piersiach.
 • Widoki z Merwede na pewno będą zapierające dech w piersiach.
 • Widoki z Merwede na pewno będą zapierające dech w piersiach.
 • Widoki z Merwede na pewno będą zapierające dech w piersiach.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (45)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dni Otwarte Leszczynowy Park

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
30650 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20150 zł/m2
Gdynia Orłowo
19550 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17900 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
17650 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20900 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
19150 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16600 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16000 zł/m2
Gdynia Orłowo
12600 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane