Wiadomości

stat

Na Fali. Mieszkania między plażą a centrum

artykuł sponsorowany

Mieszkanie znacznie większe i tańsze niż w centrum, a jednocześnie w zielonej okolicy i blisko plaży. Tutaj wolny czas można spędzać na świeżym powietrzu, w towarzystwie ciszy. Łatwy dojazd i niewielka odległość od miejskich udogodnień to zalety mieszkania poza śródmieściem.Wybór miejsca do życia to złożona decyzja. Jednym z najważniejszych aspektów jest lokalizacja przyszłego mieszkania. Większość kupujących zaczyna poszukiwania od dzielnic najbliższych centrum. Tymczasem szybko okazuje się, że w centrum ograniczona jest oferta, a ceny mieszkań najczęściej pozostają poza możliwościami młodego człowieka czy rodziny z małymi dziećmi. Znacznie wyższe są tu także koszty życia, bo w śródmieściu zamieszkać można głównie w starszych budynkach, których ciągle remonty i ogrzewanie kosztują znacznie więcej niż na nowych osiedlach.

Wybierając lokalizację mieszkania kierujemy się także dostępnością infrastruktury - sklepów, szkół, przedszkoli, punktów usługowych, restauracji. Dla wygody wszystko to powinno być przecież blisko. Jednak, aby zapewnić sobie ten komfort wcale nie trzeba zamieszkać w centrum. Miasto się rozwija, poza centrum te udogodnienia również są dostępne. A dodatkowo korzystać można z atrakcji jakich dostarcza bliskość natury.

Blisko na plażę, blisko do pracy

Miejsc, o których można powiedzieć, że idealnie godzą lokalizację, z długofalowo niższymi kosztami życia i codzienną wygodą jest w Trójmieście kilka. Chętnie buduje w takich miejscach deweloper Dekpol. Przykładem jest osiedle Młoda Morena w Gdańsku przy ulicy Dolne Migowo zobacz na mapie Gdańska, skąd blisko jest do tramwaju, na przystanek PKM, do szkoły, jak i na spacer do lasu. Z kolei w bezpośrednim sąsiedztwie Gdyni, przy powstającej ulicy Nowej Derdowskiegozobacz na mapie Gdańska za sprawą tego dewelopera powstaje osiedle Na Fali.

Ta inwestycja to idealna lokalizacja dla miłośników plażowania w naturalnych warunkach, zamiast na miejskiej plaży. W kilkanaście minut rowerem czy samochodem można stąd dojechać na uroczą plażę w Mechelinkach czy będący ulubionym miejscem kitesurferów piaszczysty cypel w Rewie. Cieszyć się tu można urokiem małych letniskowych miejscowości - wypożyczyć łódkę, plażować, spacerować brzegiem morza o każdej porze roku. W bezpośrednim otoczeniu powstającego osiedla nie brakuje z kolei naturalnych terenów do jazdy na rowerze, zabawy z dziećmi, spacerów z psem.

Jednocześnie teren Pogórza szybko rozwija się pod kątem infrastruktury edukacyjnej, zdrowotnej i handlowej. Zakupy można robić tu w niewielkich sklepach osiedlowych, marketach średniej wielkości, niedaleko jest także do Galerii Szperk.

Ogromnie ważny jest oczywiście łatwy dojazd do pracy. A do osiedla Na Fali za kilka miesięcy dojechać będzie można szybko i wygodnie ulicą Nową Derdowskiego, która właśnie jest w trakcie realizacji, a która swój bieg zaczyna przy Galerii Szperk.

Do osiedla Na Fali dojechać będzie można nową, wygodną drogą.
Do osiedla Na Fali dojechać będzie można nową, wygodną drogą. materiały inwestora
Komfort w dobrej cenie

A ceny? Ceny metra kwadratowego są znacznie niższe niż w centrum miasta. Dzięki temu za kwotę, która w centrum pozwoliłaby na zakup małego mieszkania, na osiedlu Na Fali dostępne są mieszkania trzypokojowe, takie w którym stworzyć można prawdziwy wygodny dom. Szczególnie ważne jest to dla rodzin z dziećmi. DEWELOPER OBECNIE MA W OFERCIE ATRAKCYJNE PROMOCJE - WYBRANE MIESZKANIA SĄ TAŃSZE NAWET O 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

W ramach inwestycji powstanie tu zaledwie pięć czterokondygnacyjnych budynków co gwarantuje powstanie osiedlowej społeczności (część z nich będzie miała antresole). Deweloper zaprojektował też wspólne osiedlowe miejsce wypoczynku z placem zabaw dla dzieci, ma ono być też miejscem integracji mieszkańców. Ideą jest stworzenie oazy, gdzie mieszkańcy chętnie będą wracać po pracy i szkole. A to możliwe będzie już w trzecim i czwartym kwartale tego roku - wtedy oddawane będą tu mieszkania w dwóch pierwszych budynkach.

Dekpol - tworzymy całość
Firma Dekpol istnieje od 1993 roku. Działalność firmy opiera się na trzech głównych segmentach. Największy udział w przychodach zapewniają usługi w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych w Polsce. Firma posiada bogate doświadczenie w realizacji m.in. budowy obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, sportowych i rekreacyjnych, czy też obiektów ochrony środowiska. Prowadzi też roboty sanitarne, drogowe i hydrotechniczne.

Prężnie rozwijającym się sektorem jest Dział Konstrukcji Stalowych, który realizuje całościowe projekty konstrukcji stalowych dla firm krajowych i zagranicznych. Dekpol jest również producentem łyżek i osprzętów, przeznaczonych do maszyn budowlanych. Współpracuje m.in. z CAT, Volvo i Komatsu.

Trzecim dynamicznie rozwijanym segmentem jest działalność deweloperska. Wszystkie projekty mieszkaniowe czy hotelowe realizowane przez Dekpol powstają więc w oparciu o własne generalne wykonawstwo - nie jest ono zlecane firmom zewnętrznym. Jest to gwarancją jakości oraz jasnej odpowiedzialności za budowę na każdym jej etapie.
artykuł sponsorowany
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (14)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.