Inwestycje w Trójmieście

Murapol

Nadmorskie Tarasy

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Oksywie
miejsce:
ul. Nasypowa/Śmidowicza Mapka
deweloper:
Murapol
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
27 do 63 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje z zacisznej dzielnicy Gdyni, a jednocześnie blisko centrum miasta. Powstanie osiedla w infrastukturalnie rozwiniętej dzielnicy Gdyni zapewnia dostęp do wszystkich udogodnień, które zapewnią wygodne życie na co dzień. Niedaleko jest stąd także na plażę.

Nadmorskie Tarasy to wieloetapowa inwestycja, w której docelowo zrealizowanych zostanie 715 mieszkań. Pod większością budynków powstają hale garażowe, mieszkańcy korzystać mogą z wind. Do lokali na parterze będą przylegają zielone ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach przestronne balkony. Z myślą o najmłodszych lokatorach na osiedlu zaplanowano plac zabaw. Osiedle zostanie zagospodarowane zielenią, wybrukowanymi alejkami oraz elementami małej architektury.

W pierwszym etapie wzniesiony został czterokondygnacyjny budynek z 81 mieszkaniami. Został on oddany w IV kwartale 2018 roku.

Drugi etap inwestycji realizowany jest od II kwartału 2019 roku, budowa ma się zakończyć w trzecim kwartale 2020 roku. W trzech budynkach powstaje tu 347 mieszkań - od kawalerek po mieszkania czteropokojowe.

Na początku 2019 roku do sprzedaży wprowadzono budynek w kształcie podkowy z 88 lokalami o powierzchni od 29 do 59 m kw. (od jednego do czterech pokoi). Do dyspozycji zmotoryzowanych lokatorów tego etapu zostaną postawione miejsca postojowe na terenie inwestycji.

W zakupionych mieszkaniach klienci mają możliwość zamontowania systemu Murapol Appartme, który umożliwia zdalne sterowanie za pomocą smartfonu lub tabletu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania. Poza powyższymi rozwiązaniami, zastosowany w budynkach Home Management System obejmie także monitoring wizyjny klatek schodowych, części wspólnych osiedla oraz wideodomofon.

Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest Pracownia Architektoniczna 3A Studio s.c (Jan Raniszewski, Maciej Jaśkowiec).
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (45) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.