• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Najem czy #NaSwoim? Mieszkania Gdańsk Chełm

21 września 2022 
Osiedle #NaSwoim powstaje na gdańskim Chełmie. Za inwestycję odpowiada gdański deweloper Domesta. Osiedle #NaSwoim powstaje na gdańskim Chełmie. Za inwestycję odpowiada gdański deweloper Domesta.

Czy w dzisiejszych czasach lepiej jest wynająć czy też kupić mieszkanie i zamieszkać #NaSwoim? Podjęcie decyzji o jego zakupie, dla siebie czy też inwestycyjnie, należy do jednej z ważniejszych w życiu. Gdy już zostanie podjęta na tak, warto rozważyć ofertę od doświadczonego dewelopera, w dobrej lokalizacji i w atrakcyjnej cenie. Do takich należy inwestycja gdańskiego dewelopera Domesta na gdańskim Chełmie - #NaSwoim.Osiedle #NaSwoim powstaje na gdańskim Chełmie, przy ul. PtasiejMapka. W jej ramach budowany jest tylko jeden pięciopiętrowy budynek, w którym znajdą się 72 mieszkania. Inwestycja zostanie oddana do użytku w czerwcu przyszłego roku, a w jej ofercie znajdują się dwu- i trzypokojowe mieszkania.

Dwustronne mieszkania z obszernym salonem i balkonemRozważając zakup trzypokojowego mieszkania, warto pod uwagę wziąć dwustronne mieszkanie. W ofercie #NaSwoim dostępne są jeszcze mieszkania z obszernymi salonami ze wschodnią ekspozycją oraz dwiema sypialniami umieszczonymi po zachodniej stronie budynku.

- Większość z nich ma powierzchnię 69,51 m kw., przy czym salon z aneksem kuchennym stanowi prawie 27 m kw. - mówi Agnieszka Zielińska z biura sprzedaży Domesta. - Pozostałe dwa pokoje są w rozmiarach 10,83 m kw. oraz 12,66 m kw.
Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie, z ekspozycją wschodnio-zachodnią. Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie, z ekspozycją wschodnio-zachodnią.
Do każdego z mieszkania przynależy balkon o powierzchni 7,49 m kw. Koszt mieszkania o takim rozmiarze rozpoczyna się już od 8746 zł za m kw.

Trzypokojowe mieszkania z garderobąTrzypokojowe mieszkania w inwestycji #NaSwoim mają oddzielne pomieszczenie z przeznaczeniem na garderobę.

- W rozmowach z nami klienci często wspominali o tym, że ich marzeniem jest posiadanie osobnego pokoju na garderobę. Razem z MS15, pracownią architektoniczną stojącą za projektem #NaSwoim, postanowiliśmy tą prośbę spełnić - dodaje Marta Apanowicz, dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu dewelopera Domesta.

Mieszkania z ogródkamiWśród dwustronnych trzypokojowych mieszkań znajdziemy też lokale z dwoma ogródkami ze wschodnią i zachodnią ekspozycją.

- W ofercie znajdują się tylko dwa takie mieszkania - mówi Agnieszka Zielińska. - Powierzchnia takiego mieszkania to 68,88 m kw., zaś łączna powierzchnia ogródków wynosi ponad 42 m kw.
Jego cena to 599 500 zł.

Wśród dostępnych mieszkań z ogródkami znajdują się jeszcze mieszkania dwupokojowe oraz mieszkania trzypokojowe o innym rozkładzie. Z ich ofertą warto zapoznać się zarówno w biurze sprzedaży, jak i na makiecie 3D, dostępnej na stronie: https://www.domesta.com.pl/na-swoim/plany

Dwupokojowe mieszkania na ChełmieOferta #NaSwoim cieszy się dużym zainteresowaniem, a ponad 60 proc. mieszkań znalazło już swoich nabywców. Klienci chwalą funkcjonalne układy mieszkań. Wśród dostępnych dwupokojowych mieszkań znajdują się lokale o rozmiarach od 44,41 do 47,91 m kw. Do mieszkań położonych na parterze przynależą ogródki, zaś do tych znajdujących się na wyższych piętrach balkony. Ceny dwupokojowych mieszkań rozpoczynają się od 444 600 zł. Dodatkowo każdy z przyszłych właścicieli może zakupić do mieszkania miejsce postojowe w garażu oraz miejsce postojowe naziemne.

W ofercie #NaSwoim dostępne są jeszcze mieszkania z ogródkami w cenie od 444 600 zł. W ofercie #NaSwoim dostępne są jeszcze mieszkania z ogródkami w cenie od 444 600 zł.

#NaSwoim - dobrze skomunikowane osiedleOsiedle #NaSwoim jest położone przy ul. Ptasiej na gdańskim Chełmie - w świetnie skomunikowanej okolicy ulic CieszyńskiegoMapka i WięckowskiegoMapka. Rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, edukacyjna i medyczna ułatwia codzienne sprawunki, a bliskość terenów zielonych, m.in. Jaru WilanowskiegoMapka, parku OruńskiegoMapka czy zbiornika retencyjnego AugustowskaMapka - umożliwi odpoczynek od tętniącego życiem miasta. #NaSwoim znajduje się zaledwie 2 km od al. Armii Krajowej oraz 3 km od centrum Gdańska.

W najbliższym otoczeniu osiedla #NaSwoim znajdują się zarówno liczne tereny zielone, jak i punkty usługowe oraz sklepy. W najbliższym otoczeniu osiedla #NaSwoim znajdują się zarówno liczne tereny zielone, jak i punkty usługowe oraz sklepy.
Niezmotoryzowani mieszkańcy będą mogli skorzystać z pobliskiej pętli autobusowo-tramwajowej, by sprawnie poruszać się komunikacją po całym Gdańsku.

Najmłodsi mieszkańcy #NaSwoim będą mogli skorzystać z szerokiej oferty placówek edukacyjnych - w pobliżu osiedla mieści się przedszkole i kilka szkół podstawowych.

Zaledwie kilka minut dzieli inwestycję od sklepów, aptek i punktów usługowych: m.in. pasażu Chełmskiego, galerii handlowej Chełm, hipermarketu Kaufland, a także placówek medycznych: przychodni lekarskiej Nowy Chełm oraz domu medycznego Świętokrzyska

Domesta - deweloper z 30-letnim doświadczeniemZa inwestycją #NaSwoim stoi deweloper z ponad 30-letnim doświadczeniem, który na swoim koncie ma m.in. następujące projekty: Osiedle Havlove na gdańskim Chełmie, Robinię położoną tuż przy Jarze Wilanowskim, Ambiente przy Jaśkowej Dolinie czy też Osiedle Traffic na gdańskich Siedlcach.

W chwili obecnej realizuje m.in. osiedle Leszczynowy Park wraz z inwestycją parkową oraz Osiedle Urzeka przy Jarze Potoku Oruńskiego, oba na gdańskim Jasieniu.

Zadzwoń do doradcySzczegółowych informacji na temat mieszkań, ich rozkładu, ceny (także promocji), możliwości wykończenia lokali pod klucz udzielają sprzedawcy:Jeśli zastanawiasz się nad kredytowaniem części zakupu mieszkania, warto porozmawiać o dostępnych opcjach z doświadczonym doradcą kredytowym

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

NaSwoim

NaSwoim

27 ogłoszeń

NaSwoim

27 ogłoszeń

Domesta Sp. z o.o.

Gdańsk Chełm, ul. Ptasia Mapa

42.8 do 69.5 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja

Miejsca

 
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
31400 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
19800 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
19750 zł/m2
Gdynia Orłowo
19100 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
18000 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
21950 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
18800 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17800 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16600 zł/m2
Gdynia Orłowo
14000 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane