• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Nasza Strefa

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do III kw. 2023 r. w budowie
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Otoczenie inwestycji to przede wszystkim zieleń oraz nowoczesna niska zabudowa jednorodzinna. Jest cicho, spokojnie i bardzo bezpiecznie.

Nie brakuje terenów zielonych, idealnych na długie spacery, rowerowe wycieczki czy po prostu odpoczynek na łonie natury.

Dużym udogodnieniem jest wygodny dostęp do kilku kluczowych tras dojazdowych. Samo osiedle znajduje się blisko drogi wojewódzkiej nr 222. Łatwo można dotrzeć także do Obwodnicy Trójmiasta S6 oraz Południowej Obwodnicy Gdańska S7.

W sąsiedztwie jest kilka popularnych sklepów i marketów (Lidl, Żabka), poczta, paczkomat, apteka, przychodnia, restauracja i wiele punktów usługowych. Rodziny z dziećmi na pewno docenią bliskość żłobków, przedszkoli, szkoły podstawowej oraz placu zabaw.

Osiedle Nasza Strefa obejmuje tylko 6 domów jednorodzinnych, dwulokalowych. Każdy z nich ma powierzchnię 130 m kw.

Budynki zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, które zapewniają bezproblemowe wieloletnie użytkowanie wnętrz. W projekcie wykorzystano m.in. okna 3-szybowe, dachówkę ceramiczną i murowane ścianki działowe.

W jego bryle znajduje się garaż, a przed nim dodatkowe, utwardzone miejsce postojowe. Z salonu wychodzi się do własnego ogródka – przestrzeni idealnie nadającej się do odpoczynku na świeżym powietrzu. 

Domy są ogrzewane nowoczesnymi pompami ciepła powietrze-woda. Każdy budynek jest przystosowany do instalacji fotowoltaiki.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

129.85 m2
4
795 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Realizujemy Twoje marzenie o własnym mieszkaniu.
rozwiń