Inwestycje w Trójmieście

Pomorskie Domy

Navio

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Brzeźno
miejsce:
al. Hallera 232
deweloper:
Pomorskie Domy
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
33 do 66 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Navio (nazwa nawiązuje do dalekomorskiej nawigacji) powstaje w Brzeźnie, u zbiegu ulic Hallera i Nadmorski Dwór. Spacerem można stąd dojść do plaży oraz zlokalizowanych tuż obok niej atrakcji, w tym lokali gastronomicznych i gdańskiego molo. Lokalizacja ta zapewnia także możliwość korzystania z nadmorskich terenów rekreacyjnych - ciągnącej się wzdłuż zatoki promenady oraz pobliskiego Parku Reagana. Obok budynku znajduje się przystanek linii tramwajowych, które prowadzą do Śródmieścia i do Wrzeszcza. W sąsiedztwie znajdują się także sklepy osiedlowe i market.

Na czterech kondygnacjach apartamentowca powstaną 24 lokale w układzie dwu- i trzypokojowym. Do każdego z mieszkań przypisany jest balkon, a apartamenty na najwyższej kondygnacji będą miały tarasy widokowe. Część mieszkań mieć będzie ponadstandardową wysokość - 3,5 m, a do wybranych lokali parterowych przypisane zostaną prywatne ogródki.

Pod budynkiem powstanie hala garażowa z której na wyższe kondygnacje ruszać będzie winda. Teren inwestycji zostanie ogrodzony i zagospodarowany zielenią i małą architekturą. Zainstalowany zostanie tu monitoring wizyjny.

Nowoczesna architektura podkreślona została detalami ze szlachetnego drewna oraz akcentami ze szkła i metalu. Klatki schodowe wykończone zostaną materiałami wysokiej jakości z dekoracjami nawiązującymi do nadmorskiej lokalizacji budynku.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Mariusza Macieja Magda.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Zamieszkaj na tym osiedlu:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.