• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nieruchomości w Hiszpanii - tak łatwo nie kupisz nigdzie

28 marca 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
W zakupie pomaga przedstawiciel biura. Klient ma gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ reprezentuje go osoba, która zna jego potrzeby, zapewniając obsługę w języku polskim. W zakupie pomaga przedstawiciel biura. Klient ma gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ reprezentuje go osoba, która zna jego potrzeby, zapewniając obsługę w języku polskim.

Biuro Nieruchomości Goodwill & CO. właśnie świętuje piąty rok swojej działalności na rynku nieruchomości. Warto jednak zaznaczyć, że doświadczenie całego zespołu sięga już ponad 16 lat. Przez cały ten czas zespół biura nieustannie podwyższał poziom swoich usług, chociaż już od początku słynął z profesjonalizmu i wysokiej jakości obsługi. Dzięki temu Goodwill & CO. jest jednym z wiodących biur nieruchomości na trójmiejskim rynku.Aktualnie ciekawą alternatywą inwestycji wśród naszych klientów staje się Hiszpania. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie rynkiem nieruchomości w Hiszpanii, właścicielki biura - Aleksandra Mańkowska i Agnieszka Paszulewicz - postanowiły zgłębić ten temat i poszerzyć swoją ofertę o doradztwo w tym zakresie.

Nieruchomości w Hiszpanii na długie lataWielu naszych klientów jest zainteresowanych nieruchomościami w Hiszpanii, ze względu na wysoką stopę zwrotu z inwestycji, łatwość załatwienia wszelkich formalności czy dogodne połączenia ze wszystkich lotnisk w Polsce. Nasi rodacy spragnieni są również słonecznych dni, śródziemnomorskiej roślinności, zdrowego klimatu i tej "lekkości życia". Coraz więcej Polaków decyduje się na emigrację, a Hiszpania stała się jednym z najpopularniejszych kierunków do życia codziennego, bądź łączenia miejsca zamieszkania z pracą zdalną. Rynek hiszpański oferuje wiele atrakcyjnych nieruchomości, od mieszkań nadających się do wynajmu krótkoterminowego, bungalowy w bliskiej odległości do morza, apartamenty na użytek własny czy przestronne posiadłości z dala od miast, w otoczeniu zieleni i parków krajobrazowych.

Inwestycja w nieruchomości w Hiszpanii- Korzystniejsze warunki finansowe są kolejnym czynnikiem przyciągającym inwestorów na rynek hiszpański. Opłacalne oferty kredytowe i niskie stopy procentowe umożliwiają finansowanie zakupu nieruchomości na atrakcyjnych warunkach - podkreśla Agnieszka Paszulewicz.
Wysokość oprocentowania kredytów hipotecznych w Hiszpanii jest obecnie znacznie niższa niż w Polsce, co stanowi istotny czynnik w podejmowaniu decyzji o inwestycji w nieruchomości.

Domy i mieszkania na Costa Blanca i Costa del SolBiuro Nieruchomości Goodwill & CO. skupia swoją działalność w dwóch lokalizacjach na hiszpańskim wybrzeżu - Costa Blanca i Costa del Sol. Oba regiony cieszą się dużą popularnością wśród klientów zainteresowanych nabyciem nieruchomości za granicą. Costa Blanca (Białe Wybrzeże) to region, znany przede wszystkim z doskonałego mikroklimatu, szerokiej oferty zarówno dla miłośników sportów rowerowych, jak i wodnych, wyjątkowo czystych plaż, malowniczego krajobrazu z mnogością drzew cytrusowych. Costa Del Sol to region położony na południu Hiszpanii, znany również jako Costa del Golf, co sprawia, że jest prawdziwym rajem dla golfistów. Andaluzja to największy hiszpański region, który powszechnie kojarzy się ze słońcem, flamenco, korridą i fiestą. Ta część Hiszpanii słynie również z pięknego krajobrazu, dzięki zróżnicowanemu terenowi i obfitej roślinności. Można tu znaleźć długie plaże, gaje oliwne, parki narodowe, szlaki górskie, stoki narciarskie.

Opieka pośrednika od wyboru nieruchomości, po jej wydanieDzięki znajomości hiszpańskiego rynku i tamtejszego prawa klienci mogą być spokojni o swoje inwestycje. Dzięki znajomości hiszpańskiego rynku i tamtejszego prawa klienci mogą być spokojni o swoje inwestycje.
- W każdej z tych lokalizacji działa nasz pośrednik, który kompleksowo zajmuje się opieką nad transakcją, a także zapewnia wsparcie w kwestiach logistycznych i administracyjnych. Karolina Jackiewicz, która pełni rolę agenta prowadzącego, rozpoczyna współpracę z klientem od wytypowania nieruchomości i przygotowania planu wizyt, asystując w trakcie załatwiania wszelkich formalności, kończąc na wydaniu nieruchomości nowemu właścicielowi. Klient ma gwarancję bezpieczeństwa i komfortu, ponieważ jego interesy reprezentuje przeznaczona dla niego osoba, która dokładnie zna jego potrzeby, zapewniając przy tym całość obsługi w języku polskim. Karolina to osoba, związana z branżą nieruchomości od wielu lat również w Polsce. Determinacją do przeprowadzenia się było życie prywatne, a niesłabnące zainteresowanie hiszpańskim rynkiem nieruchomości pozwoliło na kontynuowanie swojej działalności w kraju śródziemnomorskim. Jej rzetelność i profesjonalizm sprawiają, że nasi klienci są w najlepszych rękach - dodaje Aleksandra Mańkowska.
Dla klientów, którzy zainteresowani są hiszpańskim rynkiem nieruchomości, biuro Goodwill & CO. oferuje kompleksową obsługę przy finalizacji transakcji. Zespół biura służy pomocą w zakresie doboru odpowiedniej nieruchomości, formalności związanych z jej nabyciem, udzielając fachowego doradztwa prawnego oraz finansowego.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu pod adresem: karolina.jj@goodwill- nieruchomosci.pl lub kontakt@goodwill-nieruchomosci.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Dzień otwarty osiedla Novum Rumia

dni otwarte

Turniej Piłkarski Gedania Wrosystem Cup 2024

turniej
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35450 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23600 zł/m2
Gdynia Orłowo
23000 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
22150 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21750 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
28850 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21250 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16550 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15550 zł/m2
Gdańsk Przymorze
15150 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane