• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Nocznickiego 4

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2022 r. zakończona
metraż
29.7 do 92.8 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Budynek powstał niedaleko Śródmieścia Gdyni, terenów rekreacyjnych i głównych arterii komunikacyjnych.

Niedaleko od budynku znajdują się przystanki autobusowe, które zapewniają dojazd do Śródmieścia i w różne miejsca Gdyni. Niewiele dalej jest przystanek SKM i PKM, którymi poruszać się można po całym Trójmieście.

Lokalizacja w rozwiniętej dzielnicy oznacza także dostęp do kompleksowej infrastruktury dzielnicowej. W pobliżu znajdują się większe i mniejsze sklepy, bankomat, cukiernia, fryzjer. Są także trzy szkoły (w tym liceum) oraz przedszkole.

Zamieszkanie w tej lokalizacji oznacza możliwość spacerowania po pobliskim lesie czy Polance Redłowskiej, skąd już tylko krok na gdyński Bulwar Nadmorski. Sąsiedztwo ścieżek rowerowych to również atut dla osób, które po mieście lubią poruszać się rowerem.

Inwestycja to miejska willa z czterema kondygnacjami nadziemnymi i podziemną halą garażową. Znalazło się tu zaledwie 15 lokali w układzie od jednego do czterech pokoi. Na dachu budynku powstał taras, z którego korzystać mogą wszyscy mieszkańcy.

Do mieszkań na parterze przylegają ogródki, do tych na wyższych kondygnacjach obszerne balkony. Właściciele korzystać będą także z komórek lokatorskich.

Projekt inwestycji powstał w Pracowni Projektowej OSI Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

MR Projekt to inicjatywa dewelopersko-inwestycyjna założona przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów oparta o szeroko zakrojoną współpracę z właścicielami nieruchomości.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi