• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Nova Stężycka

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
w budowie
metraż
49.4 do 98.3 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Okolice ulicy Stężyckiej to jeden z najszybciej rozwijających się pod względem zabudowy mieszkaniowej obszarów Gdańska. Wraz z nowymi osiedlami szybko rozwija się tu infrastruktura dzielnicowa - handel, usługi, tereny i obiekty rekreacyjne. W pobliżu znajduje się także jeden z największych w Trójmieście kompleksów handlowo-usługowych.

Niebawem w dzielnicy powstanie rozległy Park Południowy. W okolicy znajduje się także m.in.: Trójmiejski Park Krajobrazowy, Park Jaśkowej Doliny, Jezioro Otomińskie oraz Jezioro Jasień.

Inwestycja powstaje także niedaleko dwóch ważnych arterii – obwodnicy Trójmiasta oraz al. Armii Krajowej, co pozwoli szybko dotrzeć do centrum, jak i wszystkich części Trójmiasta. W pobliżu inwestycji nie brakuje również przystanków komunikacji miejskiej.

Nova Stężycka to kameralna inwestycja złożona z trzech dwulokalowych budynków w zabudowie szeregowej, czyli łącznie sześć mieszkań. Mieszkania na parterze będą miały trzy pokoje i własne ogródki, a lokale na piętrze balkony i dodatkowo poddasza do dowolnej aranżacji.

Budynki wyposażone będą w panele fotowoltaiczne. W mieszkaniach znajdzie się ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła.

Do każdego mieszkania przynależeć będą dwa miejsca postojowe przed wejściem.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.