• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Novum

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2019 r. do I kw. 2026 r. w budowie
metraż
36 do 75 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Novum to osiedle mieszkaniowe usytuowane na granicy Rumi oraz Redy, w rozwijającej się części miasta. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się duży węzeł handlowo-usługowy. W okolicy powstać ma także nowa szkoła podstawowa, a trzykondygnacyjne przedszkole oraz przychodnia medyczna już powstały na terenie osiedla za sprawą dewelopera. W budynkach w pierwszej linii zabudowy powstały także lokale usługowe, gdzie działa sklep spożywczy.

Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum Rumi, Redą oraz Gdynią - w sąsiedztwie inwestycji znajdują się przystanki autobusowe. W pobliżu Novum planowana jest także realizacja nowego przystanku SKM Rumia Biała Rzeka. Szybko można stąd wyjechać również w kierunku zatoki oraz na trasę S6 w kierunku Słupska i Szczecina.

Sąsiedztwo licznych ścieżek rowerowych, terenów naturalnych, aquaparku w Redzie czy siłowni zapewni zajęcie osobom, które cenią sobie aktywny wypoczynek.

Novum zaprojektowane zostało jako wieloetapowe osiedle składające się z 22 pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z windami.

Powstają w nich lokale w układzie od dwóch do czterech pokoi z oknami ponadstandardowej wielkości, balkonami lub tarasami. Mieszkańcy korzystają tu z hal garażowych lub garaży indywidualnych, a także wózkarni i rowerowni. Komórki lokatorskie znajdą się na tych samych kondygnacjach co mieszkania, dzięki czemu można je wykorzystać jako spiżarnię lub dodatkowe miejsce do przechowywania.

Przestrzenie pomiędzy budynkami zagospodarowywane są specjalnie zaprojektowaną zielenią. Powstała tu także część rekreacyjna, nie tylko dla najmłodszych. Mieszkańcy osiedla i ich goście korzystać mogą z ogólnodostępnych naziemnych miejsc postojowych, siłowni zewnętrznej, a także placu zabaw dla dzieci. W kolejnych etapach osiedla ma powstać drugi plac zabaw i boisko wielofunkcyjne.

Pierwsze cztery budynki inwestycji zakończone zostały do I kwartału 2021 roku. Dostępne były tam lokale o metrażach od 36 do 73 m kw. Kolejne budynki oddane zostały do użytkowania w II oraz w III kwartale 2023 roku (od 39 do 75 m kw.).

Od połowy 2022 roku w trakcie realizacji są kolejne trzy budynki inwestycji. Powstające w nim dwu- i trzypokojowe lokale o powierzchni od 37 do 62 m kw. gotowe będą w I i II kw. 2025. W kwietniu 2024 roku do sprzedaży trafiło 20 lokali z trzynastego budynku osiedla. Mieszkania odbierać będzie można w I kw. 2026 r.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: HS Dom
HS Dom
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Reda Cicha

Reda Cicha

HS Dom

Reda, ul. Cicha Mapa

122.6 do 122.6 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Reda Bratkowa

Reda Bratkowa

HS Dom

Reda, ul. Bratkowa Mapa

87 do 87 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie

Deweloper

HS Dom

HS Dom to firma deweloperska realizująca nowoczesne inwestycje mieszkaniowe. HS Dom to prężnie rozwijająca się, rodzinna firma deweloperska, której początki sięgają lat 90-tych. Naszą dotychczasową domeną były kameralne inwestycje mieszkaniowe ...
rozwiń
720-560-560

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja