wróć do listy

Novum

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2019 r. do II kw. 2023 r. w budowie
metraż
36 do 75 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Novum to osiedle mieszkaniowe usytuowane na granicy Rumi oraz Redy, w rozwijającej się części miasta. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się duży węzeł handlowo-usługowy. W okolicy powstać ma także nowa szkoła podstawowa.

Lokalizacja jest dobrze skomunikowana z centrum Rumi, Redą oraz Gdynią - w sąsiedztwie inwestycji znajdują się przystanki autobusowe. W pobliżu Novum planowana jest także realizacja nowego przystanku SKM Rumia Biała Rzeka. Szybko można stąd wyjechać również w kierunku Zatoki oraz na trasę S6 w kierunku Słupska i Szczecina.

Sąsiedztwo licznych ścieżek rowerowych, terenów naturalnych, aquaparku w Redzie czy siłowni zapewni zajęcie osobom, które cenią sobie aktywny wypoczynek.

Novum zaprojektowane zostało jako wieloetapowe osiedle składające się z 22 pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z windami. W budynkach powstają lokale w układzie od dwóch do czterech pokoi z balkonami lub tarasami. W parterze budynków znajdują się garaże indywidualne oraz hale garażowe. Komórki lokatorskie znajdą się na tych samych kondygnacjach co mieszkania.

Przestrzenie pomiędzy budynkami zagospodarowywane są specjalnie zaprojektowaną zielenią. Powstała tu także część rekreacyjna, nie tylko dla najmłodszych. Oprócz tego na terenie osiedla przewidziano m.in. place zabaw dla dzieci, boisko wielofunkcyjne, siłownię zewnętrzną, warsztat rowerowy czy też ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe wyposażone w stację dokującą dla samochodów elektrycznych.

Pierwsze cztery etapy inwestycji zakończone zostały do I kwartału 2021 roku. Dostępne były tam lokale o metrażach od 36 do 73 m kw. Kolejny etap oddany zostanie do użytkowania w II kwartale 2023 roku (od 39 do 75 m kw.).

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: HS Dom Deweloper
HS Dom Deweloper
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Reda Cicha

Reda Cicha

HS Dom Deweloper

Reda, ul. Cicha

122.6 do 122.6 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Reda Bratkowa

Reda Bratkowa

HS Dom Deweloper

Reda, ul. Bratkowa

87 do 87 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

HS Dom to firma deweloperska realizująca nowoczesne inwestycje mieszkaniowe.
rozwiń