• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Novum

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
od III kw. 2019 r. do IV kw. 2024 r. w budowie
metraż
36 do 75 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Novum to osiedle mieszkaniowe usytuowane na granicy Rumi oraz Redy, w rozwijającej się części miasta. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się duży węzeł handlowo-usługowy. W okolicy powstać ma także nowa szkoła podstawowa.

Lokalizacja jest dobrze skomunikowana z centrum Rumi, Redą oraz Gdynią - w sąsiedztwie inwestycji znajdują się przystanki autobusowe. W pobliżu Novum planowana jest także realizacja nowego przystanku SKM Rumia Biała Rzeka. Szybko można stąd wyjechać również w kierunku Zatoki oraz na trasę S6 w kierunku Słupska i Szczecina.

Sąsiedztwo licznych ścieżek rowerowych, terenów naturalnych, aquaparku w Redzie czy siłowni zapewni zajęcie osobom, które cenią sobie aktywny wypoczynek.

Novum zaprojektowane zostało jako wieloetapowe osiedle składające się z 22 pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z windami.

W budynkach powstają lokale w układzie od dwóch do czterech pokoi z balkonami, w pierwszych etapach także z tarasami. Mieszkańcy korzystają tu z hal garażowych, a także wózkarni i rowerowni (pierwsze budynki mają nawet garaże indywidualne). Komórki lokatorskie znajdą się na tych samych kondygnacjach co mieszkania.

Przestrzenie pomiędzy budynkami zagospodarowywane są specjalnie zaprojektowaną zielenią. Powstała tu także część rekreacyjna, nie tylko dla najmłodszych. Mieszkańcy osiedla i ich goście korzystać mogą z ogólnodostępnych naziemnych miejsc postojowych, siłowni zewnętrznej, a także placu zabaw dla dzieci. W kolejnych etapach osiedla ma powstać drugi plac zabaw, boisko wielofunkcyjne oraz przedszkole.

Pierwsze cztery etapy inwestycji zakończone zostały do I kwartału 2021 roku. Dostępne były tam lokale o metrażach od 36 do 73 m kw. Kolejny etap oddany zostanie do użytkowania w II oraz w III kwartale 2023 roku (od 39 do 75 m kw.). Trzeci etap w realizacji jest od połowy 2022 roku. Powstające w nim lokale o powierzchni od 37 do 62 m kw. gotowe będą w IV kw. 2024.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: HS Dom Deweloper
HS Dom Deweloper
Polityka prywatności

Opinie

Deweloper

HS Dom Deweloper

HS Dom to firma deweloperska realizująca nowoczesne inwestycje mieszkaniowe. HS Dom to prężnie rozwijająca się, rodzinna firma deweloperska, której początki sięgają lat 90-tych. Naszą dotychczasową domeną były kameralne inwestycje mieszkaniowe ...
rozwiń

Wydarzenia

Dzień otwarty na osiedlu Arkadia

dni otwarte

Targi mieszkań i domów (1 opinia)

wykład, targi, konsultacje