• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Nowa Źródlana

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do I kw. 2024 r. w budowie
metraż
132.6 do 164.2 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w lokalizacji, która sprzyja szybkiemu dojazdowi zarówno do centrum Gdańska, jak i wyjazdowi na trójmiejską obwodnicę, co zapewnia swobodną komunikację ze wszystkimi częściami Trójmiasta.

W sąsiedztwie Nowej Źródlanej znajduje się zabudowa jednorodzinna, a w okolicy ogródki działkowe, co przyszłym mieszkańcom zapewni na co dzień ciszę i spokój z jednoczesnym łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury. Ta od lat istnieje w najstarszej części dzielnicy Jasień i składa się ze sklepów, usług, lokalnych lokali gastronomicznych, placówek edukacyjnych, siłowni i innych obiektów rekreacji.

Osoby, które lubią aktywnie spędzać czas na powietrzu niedaleko będą stąd miały do lasów TPK, a także szybko, również rowerem, dojechać będą mogły nad Jezioro Otomińskie.

Inwestycja powstaje etapami, na trzech nieco oddalonych od siebie gruntach. Budynki realizowane są na działkach o powierzchni od 549 do 650 m kw. Każdy dom ma własny garaż (przy domu wolnostojącym jest to dwustanowiskowa wiata) oraz ogród z tarasem.

Współczesna, stonowana architektura domów została przygotowana tak, by przy Źródlanej powstało przyjazne miejsce do życia. Powiększona stolarka okienna sprawia, że wnętrza będą dobrze doświetlone, a z wnętrz rozciągał się będzie widok na zielone otoczenie domów.

Domy wyposażone będą w pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe oraz system rekuperacji – wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Będą one także przygotowane do montażu instalacji fotowoltaicznej.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Arthome - Invest
Arthome - Invest
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Od ponad 10 lat zajmujemy się realizacjami inwestycji mieszkaniowych na terenie Pomorza.
Przez ten czas doskonale poznaliśmy potrzeby lokalnego rynku nowych nieruchomości, oczekiwania co do funkcjonalnego i ponadczasowego budownictwa.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi