• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Tree Development Group powraca do Trójmiasta

3 kwietnia 2023, godz. 09:00 
Atrakcyjna cena oraz możliwość pełnego odliczenia 23% VAT zarówno przez przedsiębiorców, jak i osoby prywatne czyni z nieruchomości idealną inwestycję. Atrakcyjna cena oraz możliwość pełnego odliczenia 23% VAT zarówno przez przedsiębiorców, jak i osoby prywatne czyni z nieruchomości idealną inwestycję.

Łódzki deweloper z 17-letnim doświadczeniem rozpoczął przedsprzedaż nowej inwestycji na gdańskiej Morenie. Po zakończeniu w 2020 r. projektu Dolny Sopot deweloper ponownie inwestuje w Trójmieście, tym razem stawiając na Gdańsk i jedne z jego najbardziej rozpoznawalnych dzielnic - Wrzeszcz oraz Morenę.Projekt "3Lipy" przy ul. Trzy Lipy 6 w Gdańsku to inwestycyjna perełka nieopodal Politechniki i Uniwersytetu MedycznegoGdańsk to nie tylko jedna z najbardziej atrakcyjnych turystycznie lokalizacji w kraju, ale również dom dla czołowych uczelni, do których aplikują przyszli studenci z całej Polski
i Europy. Zapotrzebowanie na lokale do wynajęcia oraz apartamenty wypoczynkowe rośnie z każdym rokiem, dlatego Tree Development zdecydowało o wybudowaniu 7-kondygnacyjnego budynku ze 112 lokalami usługowymi idealnymi pod wynajem krótko- i długoterminowy, uzupełnionego przez garaż podziemny oraz 3 przestronne lokale handlowe.

Atrakcyjna cena oraz możliwość pełnego odliczenia 23% VAT zarówno przez przedsiębiorców, jak i osoby prywatne czyni z projektu "3Lipy" idealną inwestycję. Deweloper we współpracy ze sprawdzonymi partnerami daje również możliwość skorzystania z szeregu usług dodatkowych, takich jak: przygotowanie lokali pod klucz, zarządzanie najmem oraz wsparcie w uzyskaniu finansowania.

Ponad 160 mieszkań powstanie  w Hallera 140 - inwestycji dewelopera nieopodal plaży Brzeźno. Ponad 160 mieszkań powstanie  w Hallera 140 - inwestycji dewelopera nieopodal plaży Brzeźno.

Dlaczego warto rozważyć zakup nieruchomości pod wynajem w 2023 r.?Spowodowany podniesieniem stóp procentowych spadek zdolności kredytowej Polaków wymusił na wielu decyzję o odłożeniu w czasie zakupu własnego mieszkania. Tym samym zwiększył się popyt na wynajem, spotęgowany dodatkowo przez dużą liczbę imigrantów z Ukrainy. Według danych opublikowanych przez rynekpierwotny.pl w ciągu ubiegłego roku ceny wynajmu lokali w największych miastach wzrosły nawet o ponad 20 proc.

Skorzystać na tym mogą osoby dysponujące gotówką. Wysoka inflacja tworzy również presję zarobkową, przez co można spodziewać się zwiększonej migracji z mniejszych miejscowości do dużych miast w najbliższej przyszłości. Według prestiżowego raportu CBRE European Investor Intentions Survey 2023" polski rynek nieruchomości w coraz większym stopniu przyciąga również zagranicznych inwestorów. Polska znalazła się w czołówce państw z najwyższą oczekiwaną stopą zwrotu.

Atrakcyjna cena oraz możliwość pełnego odliczenia 23% VAT zarówno przez przedsiębiorców, jak i osoby prywatne czyni z "3Lip" idealną inwestycję.

  • Atrakcyjna cena oraz możliwość pełnego odliczenia 23% VAT zarówno przez przedsiębiorców, jak i osoby prywatne czyni z nieruchomości idealną inwestycję.

Hallera 140 - luksusowe apartamenty jedynie 1500 m od plaży Brzeźno3 Lipy to niejedyny projekt Tree Development Group w stolicy Pomorza. Ponad 160 mieszkań powstanie przy al. Gen. J. Hallera 140, w sąsiedztwie starej zajezdni autobusowej, ikony gdańskiego Wrzeszcza. Bliskość wybrzeża, świetna komunikacja z każdą częścią miasta oraz szeroki wybór metraży, od 25-metrowych kawalerek aż po 120-metrowe apartamenty, to tylko nieliczne z zalet Hallera 140. Uwzględnione w planie osiedla tereny zielone, części wspólne, a także parkingi w hali garażowej i plac zabaw dla dzieci zaprojektowane zostały tak, by łączyły w sobie nowoczesność z klimatem nadmorskich kurortów.

Jeśli interesuje Cię któraś z inwestycji Tree Development Group, skontaktuj się biurem sprzedaży:

Adres Biura Sprzedaży: al. Gen. J. Hallera 132/252
Tel.: +48 512 729 729

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
31500 zł/m2
Gdynia Orłowo
22700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
22400 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
21000 zł/m2
Gdańsk Długie Ogrody
18650 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
25600 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20550 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17450 zł/m2
Sopot Górny Sopot
17350 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
15050 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane