Nowoczesne osiedle z boiskiem tuż przy stacji PKM


Ponad 100 nowych mieszkań na osiedlu Złota Reneta pojawiło się w ofercie żukowskiego dewelopera Makurat Invest. To już czwarty etap rozbudowy osiedla, na którym swoje mieszkania zakupiło dotychczas ponad 350 rodzin. Oprócz pięciu budynków o różnorodnych układach i metrażach od 32 do 91 m kw., w czwartym etapie powstanie kolejny plac zabaw i boisko sportowe.Przed ukończeniem budowy trzeciego etapu osiedla Złota Reneta w Żukowie deweloper Makurat Invest wprowadził do oferty nowe mieszkania w budynkach z etapu czwartego.

- W trzecim etapie zostały nam jedynie trzy ze 168 mieszkań, dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy przedstawić naszym klientom nową ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie - mówi Grzegorz Niklas, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Makurat Invest. - Pracowaliśmy nad tym projektem od dłuższego czasu, czego efektem są doskonale przemyślane układy mieszkań i naprawdę duża różnorodność. Najmniejsze mieszkania mają 32 m kw., a największe czteropokojowe 91 m kw. i aż trzy tarasy.

Home office i ogródekW większości rodzinnych mieszkań trzypokojowych istnieje możliwość wydzielenia niezależnej kuchni oraz stworzenia dodatkowego WC lub garderoby. W czwartym etapie osiedla próżno też szukać jednoizbowych kawalerek, nawet najmniejsze mieszkania, mające po 32-35 m kw. posiadają zawsze minimum dwa okna i wydzieloną osobną sypialnię.

- W przedsprzedaży, którą uruchomiliśmy w marcu największą popularnością cieszyły się mieszkania trzypokojowe. I co ciekawe, nie zawsze kupują je kilkuosobowe rodziny, za to coraz częściej poszukują ich pary, potrzebujące dodatkowej przestrzeni na biuro czy gabinet. Po wprowadzeniu ograniczeń związanych z koronawirusem było też dużo zapytań o mieszkania parterowe z ogródkami, które czasami mają u nas ponad 150 m kw. - tłumaczy Grzegorz Niklas. To nowy trend w porównaniu do trzeciego etapu, gdzie najmniejsze mieszkania schodziły jako pierwsze.
Budowa czwartego etapu ruszy latem, a przekazanie kluczy mieszkańcom trzech pierwszych budynków zaplanowano na I kwartał 2022 r.


Trzeci etap skończony przed terminemNa osiedlu dobiega końca budowa bloków C i D, ostatnich powstających w ramach trzeciego etapu. Termin oddania mieszkań w budynku D planowany był na koniec sierpnia, ale deweloper skończył budowę przed czasem i od 15 czerwca rozpoczyna przekazywanie kluczy nowym lokatorom.

- Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom odbiór lokali z wyprzedzeniem. Wielu z nich już nie może doczekać się przeprowadzki do własnego "M" i chce jak najszybciej zacząć wykończanie wnętrz. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, kiedy to tylko możliwe - podkreśla Grzegorz Niklas. - Budynki A i B również oddaliśmy dużo przed czasem, więc można powiedzieć, że jest to u nas pewien standard. Tak samo jak eleganckie wykończenie części wspólnych, które stało się już znakiem rozpoznawczym osiedla.

Podwyższony standard deweloperski i boiskoW ramach czwartego etapu osiedla Złota Reneta do sprzedaży trafiło ponad 100 lokali mieszkalnych w trzech budynkach E, F, G. Bloki o nowoczesnej architekturze wyposażone będą w otwierane z dwóch stron windy, a także specjalne pomieszczenia na wózki i rowery.

Nie zabraknie też kolejnego placu zabaw, hal garażowych oraz bezpłatnych miejsc postojowych na zewnątrz. Nowością będzie boisko sportowe z bramkami do piłki nożnej i koszami do gry w koszykówkę.

W standardzie wykończenia deweloper oferuje m.in. murowane ścianki działowe - otynkowane, wyszpachlowane i pomalowane na biało, wykończone balkony, parapety wewnętrzne, wideo-domofony i wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły nowej oferty znaleźć można na stronie internetowej Makurat Invest oraz w biurze sprzedaży, zlokalizowanym bezpośrednio na osiedlu Złota Reneta, czyli przy ulicy Jabłoniowej w Żukowie.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Informacje

Reklama

Wydarzenia

Świat opowiadany
Świat opowiadany
warsztaty
g. 10:00 - 10:45
Gdańsk, Kącik Montessori
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
wykład , spotkanie
kwi 24-25
sobota - niedziela, g. 10:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena

Ogłoszenia

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
21700 zł/m2
Gdynia Orłowo
15900 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
14600 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
14250 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
14050 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
14250 zł/m2
Gdańsk Brzeźno
13250 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
11650 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
10200 zł/m2
Sopot Górny Sopot
9650 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane