• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nowe Gościcino

Gościcino, ul. Śliwkowa

Kontakt

Nowe Gościcino

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2024 r. w budowie
metraż
32 do 55.5 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper
lokalizacja
Gościcino, ul. Śliwkowa

Opis inwestycji

Gościcino to miejscowość położona niedaleko Wejherowa, z dobrym dojazdem do Małego Trójmiasta Kaszubskiego, a dalej Trójmiasta (także komunikacją miejską). Znajduje się tu pełna infrastruktura zapewniająca wygodne życie, a jednocześnie otoczenie naturalnymi terenami zapewnia sporo miejsc do rekreacji i wypoczynku dla całej rodziny.

Inwestycja Nowe Gościcino powstaje etapami. Pierwsze dwa etapy to budynki dwu- i trzykondygnacyjne z dachami dwuspadowymi i użytkowymi poddaszami.

Trzy budynki trzeciego etapu, powstające między jesienią 2021 roku a I kw. 2023 roku, mają dachy płaskie i trzy kondygnacje. Są to mieszkania o metrażach od 32 do 49,9 m kw.

Realizacja czwartego etapu rozpoczęła się w II kw. 2022 roku i potrwa do 30 kwietnia 2024. W tym przypadku powstaje pięć nieco wyższych - czterokondygnacyjnych - budynków z lokalami o powierzchni od 32 do 55,5 m kw.

We wszystkich typach budynków do lokali na parterze przylegają ogródki, do tych na wyższych piętrach balkony.

Parkowanie samochodów możliwe jest na miejscach naziemnych na terenie osiedla.Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

33.98 m2
2
230 000 zł

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Orlex Invest
Orlex Invest
Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Orlex Invest Twój Deweloper - firma deweloperska z Trójmiasta, z dużym doświadczeniem na lokalnym rynku. Budujemy mieszkania i domy w dogodnych lokalizacjach, wykonane z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół wykończenia.
rozwiń
58 677-12-02

Wydarzenia

Dzień Otwarty Jagiellońskiej 13

spotkanie, dni otwarte

Dzień Otwarty nowej inwestycji Apartamenty Forma w Rumi

dni otwarte