• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Nowe Inwestycje Mieszkaniowe. Co w lutym deweloperzy wprowadzili do sprzedaży?

Ewa Budnik
27 lutego 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
 • Oferta mieszkań z drugiego etapu inwestycji Oro w Oliwie właśnie pojawiła się w sprzedaży. Powstaną tu mieszkania w układzie od dwóch do pięciu pokoi.
 • Horizon w Letnicy składał się będzie z budynków 18-to, 9-cio i 7-mio kondygnacyjnych. Już w pierwszym etapie kupić można lokale na wysokich piętrach.
 • Jupiter na Osowej to 44 mieszkania. Najciekawsze będą te na najwyższej kondygnacji - dodatkiem do nich będą tarasy dachowe.
 • Mieszkania w kolejnym budynku inwestycji Vivere Verde niedawno weszły do sprzedaży. Na parterze powstanie tu lokal usługowy.

W naszym nowym comiesięcznym cyklu przedstawiamy nowe inwestycje deweloperskie, które pojawiły się w sprzedaży na trójmiejskim rynku mieszkaniowym w mijającym miesiącu. Na bieżąco nowe oferty można sprawdzać w prowadzonym przez Trojmiasto.pl katalogu nowych inwestycji mieszkaniowych.Czy w związku z epidemią zmieniły się twoje potrzeby mieszkaniowe?

GdańskLuty nie zaowocował nową ofertą deweloperską blisko samego centrum Gdańska. Pojawiła się ona za to w Oliwie. Tutaj, tuż obok kompleksu AWFiS i blisko Parku OliwskiegoMapka, deweloper BMC tuż po zakończeniu sprzedaży mieszkań z pierwszego etapu inwestycji wprowadził na rynek mieszkania w drugim budynku osiedla Oro. Lokale mają od dwóch do pięciu pokoi, ich budowa będzie zakończona w listopadzie 2023 roku. Cena metra kwadratowego zaczyna się tutaj od 12 tys. zł.

W nowym zagłębiu mieszkaniowym jakim jest dzielnica Letnica, przy ulicy StarowiejskiejMapka, nowa oferta pojawiła się w inwestycji zapowiadanej od dłuższego czasu przez warszawskiego dewelopera, który w Trójmieście budował dotąd w Gdyni - J.W. Construction. Osiedle Horizon docelowo składało się będzie z sześciu budynków, w tym dwa z nich będą miały 18 kondygnacji. Mieszkania na wysokich piętrach dostępne są już w pierwszym etapie inwestycji. Bedzie on gotowy w 2022 roku. Trwa przedsprzedaż. Cena metra zaczyna się od 8,5 tys. zł.

Bliżej obwodnicy nowa oferta pojawiła się w Osowej i Łostowicach. W tej pierwszej dzielnicy nową inwestycję ogłosił deweloper, który w tej okolicy obecny jest od lat, czyli Pomorskie Domy. Tym razem 44 mieszkania za jego sprawą powstaną przy ulicy Galaktycznej 20Mapka. Szczególnie ciekawe lokale powstaną tu na najwyższej kondygnacji - ze względu na bryłę budynku będą one miały nietypowe przeszklenia, a zewnętrznymi schodami wyjść będzie można na taras dachowy. Jupiter gotowy będzie w pierwszym kwartale 2022 roku. Cena metra: od 8200 zł.

Z kolei na Łostowicach, przy samej NiepołomickiejMapka, w ofercie pojawił się kolejny budynek osiedla Vivere Verde. Deweloper najpierw dokończył przerwaną przed laty przez inną firmę budowę mieszkań i uporządkował teren inwestycji, a teraz zabiera się za budowę kolejnego budynku. Na jego parterze powstanie lokal usługowy, w którym - w zamyśle inwestora - sprzedawana będzie zdrowa żywność od lokalnych rolników. Mieszkania w kolejnym budynku gotowe będą pod koniec 2022 roku. Ceny metra kw. w przedsprzedaży zaczynają się od 6 400 zł.

Czytaj także: jakie nowe inwestycje deweloperzy wprowadzili do sprzedaży w styczniu 2021 r. • Domy przy Źródlanej to trzykondygnacyjne bliźniaki z ogrodami i dużymi tarasami.
 • Szczegółowa oferta domów w ramach inwestycji Nodo jest w przygotowaniu. Garaże znajdą się obok domów, a nad nimi powstanie jeszcze jeden pokój. Wizualizacja koncepcyjna.
 • W ramach osiedla domów Malachitowe Wzgórza powstają domy różnego typu - od niecałych 100 do nawet 160 m kw.
W lokalizacjach bliższych obwodnicy pojawiła się w Gdańsku także nowa oferta domów jednorodzinnych.

Nową inwestycję do sprzedaży wprowadził m.in. 3City Estate. Oferta pierwszych domów w ramach inwestycji Źródlana pojawiła się przy ulicy o tej samej nazwieMapka. Będą one gotowe do połowy 2022 roku i staną się częścią większego osiedla, które deweloper planuje zrealizować w tej lokalizacji. Trzykondygnacyjny dom z garażem kosztuje tu 899 tys. zł.

W podobnej lokalizacji, ale przy ulicy PołczyńskiejMapka, nową inwestycję zapowiedział deweloper Siódme Niebo. W ramach inwestycji Nodo powstać mają 72 kompaktowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej oraz wolnostojącej. Do każdego z nich przylegał będzie ogród oraz garaż (obok domu). Inwestycja jest w tej chwili w przedsprzedaży.

Zobacz gdzie w Trójmieście i okolicach deweloperzy budują domyNowa oferta domów pojawiła się także w Kokoszkach, po stronie Kiełpina Górnego, przy ulicy EgiertowskiejMapka. Sama inwestycja Malachitowe Wzgórza nie jest nowością, bo jej pierwszy etap już powstał. Teraz w sprzedaży pojawiły się domy z drugiego etapu. Oferta jest o tyle ciekawa, że w ramach osiedla powstaje kilka typów domów. Wybrać można więc kompaktowe lokum o powierzchni niecałych 100 m kw., jak i większy dom, który ma prawie 160 m kw. Odpowiednio większy jest wówczas również ogród.

Gdynia • Oferta mieszkań w apartamentowcach przy ulicy Wolności 18 (Działki Leśne) właśnie wchodzi do sprzedaży. Będzie to inwestycja o podwyższonym standardzie.
 • Budynek powstający przy ul. Słowiczej w Gdyni będzie miał lokale usługowe na parterze.
Pierwszą nowością w Gdyni jest kolejna inwestycja, która powstać ma przy ulicy Wolności 18Mapka, a więc na Działkach Leśnych - Apartamenty Wolności. Jeśli w tej lokalizacji powstają nowe inwestycje, to przybierają one formę miejskich willi. Nie inaczej jest w przypadku inwestycji, która realizowana będzie przez spółkę Villaria. Powstaną tu dwa kameralne, trzykondygnacyjne budynki o nowoczesnej architekturze. W każdym z nich powstanie 10 mieszkań, z części z nich roztaczać się będzie widok na zatokę. Deweloper deklaruje, że same budynki, jak i ich otoczenie wykończone zostanie w standardzie premium. Odbiór kluczy planowany jest na III kwartał 2022 roku, a ceny zaczynają się tu od 14 tys. za m kw.

Bardziej oddalona od centrum inwestycja powstaje w dzielnicy Pustki Cisowskie, przy ulicy SłowiczejMapka, w sąsiedztwie kompleksu handlowego. Kamex Polska - firma budowlana - realizuje tu niewielki, pięciokondygnacyjny budynek o nazwie Słowicza z 14 mieszkaniami i 2 lokalami usługowymi. Powstające tu mieszkania mają od 31,5 do 106 m kw.; najtańsze są te na pierwszym piętrze, ich cena zaczyna się od 7093 zł za m kw.Okolice Trójmiasta • Szeregowa zabudowa jaka powstaje w ramach inwestycji Brzozowy Zakątek w Straszynie graniczyć będzie z lasem.
 • Mieszkania w kolejnym budynku inwestycji Vivere Verde niedawno weszły do sprzedaży. Na parterze powstanie tu lokal usługowy.
W okolicach Trójmiasta posypały się nowe oferty mniejszych i większych domów jednorodzinnych.

W Straszynie, przy ulicy SzafranowejMapka, na działce graniczącej z lasem za sprawą firmy Partner Deweloper domy w szeregowcu o klasycznej architekturze powstają w ramach inwestycji Brzozowe Zacisze. W zależności od wielkości działki domy kosztują 660 lub 700 tys. zł.

W Borkowie, przy ulicy KasztanowejMapka, a więc blisko granicy Borkowa z Gdańskiem, bliźniaki o niewielkim metrażu - niecałe 90 m kw. - w ramach inwestycji Zielony Zakątek buduje Tibi Development. Domy gotowe będą w II kwartale 2022 roku, a ich ceny zaczynają się od 550 tys. zł.

Nowa inwestycja zapowiedziana została także w Rokitnicy - bardzo blisko granicy z Pruszczem Gdańskim i samym Gdańskiem. Przy Drodze SłowackiegoMapka wspomniany wyżej deweloper Siódme Niebo planuje wybudować 86 niewielkich lokali w zabudowie szeregowej z trzema lub czterema pokojami w ramach osiedla Primo. Do każdego z nich przylegał będzie niewielki ogród oraz miejsce postojowe przed wejściem. Trwa przedsprzedaż.

Dwie nowe inwestycje pojawiły się także na drugim końcu trójmiejskiej aglomeracji - w Małym Trójmieście Kaszubskim.

W Redzie, przy ulicy Cichej, firma HS Dom Deweloper buduje domy w zabudowie bliźniaczej z garażami w bryle budynku w ramach nawiązującej do nazwy ulicy inwestycji Reda Cicha. Same domy będą miały nieco ponad 122 m kw., ale przylegały będą do nich obszerne ogrody.

Z kolei w RumiMapka, w ramach inwestycji o nazwie zaczerpniętej od adresu - Kamienna 36B - za sprawą dewelopera Aedium powstają trzy kameralne, przypominające jednorodzinną zabudowę, trzykondygnacyjne budynki z mieszkaniami. W sumie powstaje tu 18 lokali mieszkalnych. Ceny zaczynają się od 6 tys. zł za m kw., a najdroższe są lokale na poddaszu.

Nieruchomości

Mapa inwestycji

Mapa inwestycji

Zależy Ci na lokalizacji? Sprawdź na naszej mapie inwestycji mieszkaniowych i biurowych, gdzie aktualnie w sprzedaży są nieruchomości z rynku pierwotnego.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (417)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów

targi

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
31950 zł/m2
Gdynia Orłowo
20450 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20050 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
18950 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
17900 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
22950 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21100 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
18050 zł/m2
Sopot Górny Sopot
17000 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
16000 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane