• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Nowe Janowo

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do II kw. 2022 r. zakończona
metraż
31 do 59 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

W okolicy, gdzie powstało osiedle, dostępna jest pełna infrastruktura zapewniająca wygodne życie na co dzień. Są tu szkoły, przedszkola, sklepy. Z ulicy Dębogórskiej szybko można dojechać do Gdyni - zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (przystanki znajdują się nieopodal osiedla).

Osoby, które szukają kontaktu z naturą i lubią aktywnie spędzać czas, wytchnienie znajdą w pobliskim parku Błonia Janowskie. Niedaleko jest stąd także do lasów oraz na plaże w Mechelinkach czy Rewie.

Pierwszy, zakończony w II kwartale 2021 roku, etap osiedla składa się z czterech czterokondygnacyjnych budynków z mieszkaniami w układzie dwu- i trzypokojowym. Drugi etap, którego budowa zakończyła się w II kw. 2022 roku, to trzy budynki, również z lokalami w układzie dwu- i trzypokojowym.

Do każdego mieszkania na parterze przylega ogródek do wyłącznego korzystania lub balkon (wyższe kondygnacje).

Wokół budynków powstają bezpłatne miejsca postojowe.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (2)

 • Rozpadające się wiaty śmietnikowe (1)

  Dużym problemem są niezadaszone rozpadające się wiaty śmietnikowe, które po jednej zimie już się sypią, śmieci latają po całym osiedlu przez brak zadaszenia i zamknięcia. Super wyrzuca się odpady kiedy na pudłach leży ciężka warstwa śniegu. Mieszkańcy niestety nie mogli załatwić sprawy polubownie, gdyż według orlexu zadaszone śmietniki to tylko wizualizacja. Zapomnieli o tym, że jest to niedostosowanie do warunków atmosferycznych w naszym kraju. Będzie trzeba się sądzić. Z tego i kilku innych powodów nie polecam tego dewelopera.

  • 5 0

  • Potwierdzam!

   Dużo niedociągnięć np elektrycznych, brak ciągłości chodnika,brak zadaszenia wiaty- zamiast tego podświetlenie napisu Nowe Janowo na śmietnikach haha , mało zieleni, zdechłe drzewka, które będą stały aż zgniją

   • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Orlex Invest Twój Deweloper - firma deweloperska z Trójmiasta, z dużym doświadczeniem na lokalnym rynku. Budujemy mieszkania i domy w dogodnych lokalizacjach, wykonane z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół wykończenia.
rozwiń
58 677-12-02

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi