• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Nowe mieszkanie? Tylko w Osowej

20 listopada 2020 (artykuł sprzed 1 roku) 
Zakup nowego mieszkania to obecnie doskonała i pewna lokata kapitału. Zakup nowego mieszkania to obecnie doskonała i pewna lokata kapitału.

Gdzie najlepiej ulokować zaoszczędzone pieniądze? Zainwestować w dom lub mieszkanie - to dzisiaj najpewniejsza lokata kapitału. Warto tylko wybrać wcześniej możliwie dobrą i sprawdzoną lokalizację, jaką z pewnością jest Osowa.W dzisiejszych, niepewnych czasach, oferty lokat bankowych nie wyglądają przesadnie atrakcyjnie. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest inwestycja w nowe mieszkanie, które z pewnością nie będzie tracić na wartości. Mało tego - jest niemal pewne, że za kilkanaście miesięcy, gdy sytuacja na świecie wróci do normy, ceny nieruchomości będą szybko i znacząco wzrastać. A do tego czasu mieszkanie można wynająć, co zapewni stały dopływ gotówki.

Na mapie atrakcyjnych i perspektywicznych dzielnic Trójmiasta wyjątkowo dobrze wygląda Osowa - miejsce z doskonałą lokalizacją, tuż przy trójmiejskiej obwodnicy.

- Osowa posiada pełną, doskonale zorganizowaną infrastrukturę miejską. Sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe i gastronomiczne, wszystko jest tu na wyciągnięcie ręki, co zapewnia wysoki komfort życia. Gdańska Osowa to też dzielnica, która zachęca do aktywności. Położone nieopodal dwa piękne jeziora, Osowskie i Wysockie, to wymarzone miejsca na rodzinny piknik. Na spacer można się też wybrać do pięknego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z którym Osowa graniczy. A tych najbardziej aktywnych z pewnością ucieszą liczne obiekty sportowe, m.in. skatepark, hala do gry w tenisa i squasha, kilka klubów fitness czy ciąg ścieżek rowerowych - wylicza Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.
W tak dobrze zorganizowanym miejscu zakup nowego mieszkania wydaje się być wyjątkowo celną inwestycją. Na tym terenie skutecznie działa od lat, wspomniany wyżej, lokalny deweloper - firma Pomorskie Domy, który prowadzi tam obecnie dwa nowe projekty mieszkaniowe.

Centaura III to kameralny projekt mieszkaniowy, który powstaje w dobrze skomunikowanej części Osowej. Centaura III to kameralny projekt mieszkaniowy, który powstaje w dobrze skomunikowanej części Osowej.
Dwie inwestycje mieszkaniowe w Osowej:


Każda z tych inwestycji ma kameralny charakter, co jest zgodne z szerszą filozofią firmy.

- Od lat budujemy wyłącznie małe, starannie zaprojektowane inwestycje, w których po prostu dobrze się żyje. Takie, w których my sami, chcielibyśmy zamieszkać. To nasza dewiza, dzięki której wszystkie nasze projekty mieszkaniowe cieszą się taką popularnością - dodaje Dariusz Malottke.
Nie inaczej jest ze wspominanymi wyżej bieżącymi inwestycjami dewelopera Pomorskie Domy. W ofercie Centaura III i Trevo pozostało zaledwie parę wolnych mieszkań. Co wcale nie oznacza, że nie są godne uwagi.

- Posiadamy w sprzedaży przestronne mieszkania 3-pokojowe, każde z nich z dużym salonem i dwiema wygodnymi sypialniami. Każde takie mieszkanie wyposażone jest w słoneczny balkon, mamy też jeszcze kilka wolnych mieszkań z pięknymi, zielonymi ogrodami. Do każdego z naszych lokali przypisana jest zawsze praktyczna komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w hali garażowej lub na grodzonym terenie przed budynkiem. Zawsze też dbamy o to, by z najwyższą starannością zaprojektować i wykonać później wszystkie części wspólne, bo przecież to także wpływa na jakość i wygodę mieszkania. Nasze klatki schodowe są więc nie tylko bardzo praktyczne, ale też po prostu bardzo ładne, atrakcyjne, zaprojektowane z wyczuciem i gustem - opowiada kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.
Budynek Trevo wyposażony zostanie m.in. w dużą halę garażową i dwie cichobieżne windy. Budynek Trevo wyposażony zostanie m.in. w dużą halę garażową i dwie cichobieżne windy.
Zarówno budynek przy ulicy Centaura/Koziorożca (inwestycja Centaura III), jak i Trevo (ul.
Homera) są już w budowie i zgodnie z deklaracją inwestora, zostaną oddane do użytku w III
kwartale przyszłego roku.

- Żadna z naszych inwestycji nie miała nigdy opóźnień, bo terminowość jest dla nas równie ważna, co jakość naszych projektów. Nic nie wskazuje na to, by tym razem miało być inaczej. Zarówno Trevo, jak i mieszkania przy Centaura, powstają zgodnie z zaplanowanym terminarzem, a najlepiej jest przekonać się o tym osobiście, odwiedzając nasze budowy. Zachęcamy do tego, nasi doradcy mieszkaniowi chętnie na miejscu przedstawią bieżącą ofertę, oprowadzą po inwestycji, zaprezentują mieszkania będące w sprzedaży. Tak najłatwiej podjąć dobrą, przemyślaną decyzję - przekonuje Dariusz Malottke.
I rzeczywiście, brzmi to całkiem sensownie - taki zakup warto wcześniej dobrze rozważyć i
ocenić. Jedno zaś jest pewne już teraz, nowe mieszkanie w Osowej to mądra, pewna i zyskowna lokata. Bo w Osowej po prostu dobrze się żyje.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Centaura

Centaura

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Centaura Mapa

36 do 74.6 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Trevo

Trevo

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Homera Mapa

33 do 74 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Miejsca

 

Wydarzenia

Zróbmy sobie renowację!

wykład / prezentacja, spotkanie, warsztaty

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi

Ogłoszenia polecane

Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
29150 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20100 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
19650 zł/m2
Gdynia Orłowo
18500 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
24500 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
18550 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17850 zł/m2
Sopot Górny Sopot
17500 zł/m2
Gdańsk Strzyża
13600 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl