Wiadomości

stat

Nowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie

Osiedle powstaje nieopodal miejskiej plaży nad rzeką Radunią, blisko terenów rekreacyjnych, w otoczeniu zieleni. W aglomeracji trójmiejskiej jest niewiele takich lokalizacji.
Osiedle powstaje nieopodal miejskiej plaży nad rzeką Radunią, blisko terenów rekreacyjnych, w otoczeniu zieleni. W aglomeracji trójmiejskiej jest niewiele takich lokalizacji. materiały prasowe

Ceny nieruchomości w Trójmieście są bardzo wysokie, ale spełnienie marzenia o własnym M nadal jest osiągalne. W Pruszczu Gdańskim, w doskonałej lokalizacji, pod adresem Sikorskiego 36, dwupokojowe mieszkanie można kupić już za 199 000 zł. Pierwsi lokatorzy otrzymają klucze do lokali w drugim kwartale 2020 roku.Proces zakupu mieszkania zwykle zaczyna się od znalezienia najlepszej lokalizacji. Jednak dość często wybór idealnego miejsca ogranicza zbyt wysoka cena nieruchomości. Ważne jest zatem, aby nie rezygnując z marzeń, znaleźć miejsce optymalne zarówno pod względem potrzeb, jak i zasobów. Nowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim to inwestycja na każdą kieszeń, w najlepszej z możliwych lokalizacji.

Niedaleko do plaży, sklepu, szkołyNowoczesna architektura budynków i obsadzone specjalnie zaprojektowaną zielenią otoczenie sprawiają, że do domu codziennie wraca się z dumą i przyjemnością.
Nowoczesna architektura budynków i obsadzone specjalnie zaprojektowaną zielenią otoczenie sprawiają, że do domu codziennie wraca się z dumą i przyjemnością. materiały prasowe
Sikorskiego 36 to miejsce, które sprzyja wygodnemu i zdrowemu życiu. Tereny rekreacyjne, place zabaw i obiekty sportowe, które znajdują się w pobliżu umożliwiają aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Tylko krótki spacer dzieli powstające osiedle od zorganizowanej nad rzeką Radunią plaży miejskiej z parkiem grillowym. W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się również prężnie działające Centrum Kultury i Sportu oraz imponujące zaplecze sportowe, na które składają się m.in. sześć boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw.

Co ważne, zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli teren inwestycji od szkoły, przedszkoli czy przychodni. A szybkie zakupy z łatwością zrobimy w osiedlowym sklepiku.

Dla singli oraz rodzinBalkony, tarasy, przydomowe ogródki, duże przeszklenia - każdy dopasuje tu mieszkanie zgodne z własnymi potrzebami.
Balkony, tarasy, przydomowe ogródki, duże przeszklenia - każdy dopasuje tu mieszkanie zgodne z własnymi potrzebami. materiały prasowe
Nowoczesna architektura budynków oraz staranne wykończenie elewacji, klatek schodowych i otoczenia budynków sprawi, że przyszli mieszkańcy poczują się tu komfortowo i bezpiecznie.

Na całość inwestycji składają się trzy czteropiętrowe budynki. W każdym z nich powstaną mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Część z nich będzie miała wydzielone kuchnie, ale znajdą się i takie z kuchniami otwartymi na część dzienną. To przemyślany przez inwestora - firmę North Star Development - oraz projektantów zabieg. Dzięki temu lokal dla siebie znajdą tu zarówno single, jak i pary oraz rodziny z dziećmi, a nawet seniorzy.

Dla wygody przyszłych mieszkańców każdy budynek wyposażony zostanie w windy łączące wszystkie kondygnacje, w tym również garaż podziemny, gdzie zlokalizowana zostanie większość miejsc postojowych.

Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadać będą przestronne balkony, natomiast te na parterze prywatne ogródki. Na terenie inwestycji nie zabraknie oczywiście naziemnych miejsc postojowych, dla gości odwiedzających mieszkańców osiedla Sikorskiego 36.

ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ MIESZKAŃ DOSTĘPNYCH W INWESTYCJI SIKORSKIEGO 36

Więcej informacji:
tel. 727 723 723
e-mail: sprzedaz@nsdevelopment.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł