Nowe osiedle w dolinie potoku na Łostowicach

Ceny mieszkań na osiedlu Maćkowy Potok zaczynają się już od 6990 zł za m kw.
Ceny mieszkań na osiedlu Maćkowy Potok zaczynają się już od 6990 zł za m kw. mat. prasowe

Zielone patio z ogrodem deszczowym, ścieżki, siedziska, zewnętrzny parking rowerowy, zjeżdżalnia i ścianka wspinaczkowa - to na zewnątrz, a w środku budynku tarasy do każdego mieszkania, panoramiczne 2,5-metrowe przeszklenia, wysokie na 2,8 m lokale oraz dach budynku porośnięty roślinnością. Tak wyglądać będzie osiedle Maćkowy Potok, którego budowa rozpoczęła się na Łostowicach w Gdańsku. Inwestycja powstanie przy ul. WielkopolskiejMapka, w zielonej okolicy miejscowego potoku. Przedsprzedaż mieszkań trwa. Ceny zaczynają się od 6990 zł za m kw.Osiedle Maćkowy Potok zaprojektowane zostało w prężnie rozwijającej się dzielnicy Łostowice, w której nie brakuje terenów rekreacyjnych nad zbiornikami retencyjnymi, placówek edukacyjnych oraz parków handlowych. Ta część miasta jest dobrze skomunikowana zarówno z centrum Gdańska, jak i z obwodnicą Trójmiasta (zaledwie 3 km do węzła Kowale). Bezpośrednio przy planowanym osiedlu znajduje się przystanek autobusowy (linie nr 113, 213, N13) oraz market spożywczy.

Inwestycja powstanie na wzniesieniu ulicy Wielkopolskiej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Hokejową.
Inwestycja powstanie na wzniesieniu ulicy Wielkopolskiej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Hokejową. mat. prasowe

Inwestycja w dolinie potokuInwestycja powstanie na wzniesieniu ulicy Wielkopolskiej (w pobliżu skrzyżowania z ulicą Hokejową), w urokliwym sąsiedztwie potoku Maćkowy. Jej największym atutem jest bliskość natury i widok z okien na zadrzewiony wąwóz potoku. Tuż przy budynku znajdować się będzie zielone patio z ogrodem deszczowym, ścieżkami i siedziskami. Dla dzieci przewidziano natomiast zjeżdżalnię i ściankę wspinaczkową. To nie koniec, bo cały dach budynku będzie porośnięty roślinnością.

Mieszkania od 6990 zł/m kw.Zaprojektowany przez renomowaną warszawską pracownię architektoniczną WXCA budynek będzie wyróżniał się na tle innych, znajdujących się w okolicy, nowoczesną i nietuzinkową architekturą oraz funkcjonalnością. Na pięciu kondygnacjach nadziemnych (parter + cztery piętra) zaprojektowano jedynie 45 lokali mieszkalnych. Do wyboru są mieszkania dwupokojowe o metrażach od 43 do 49 m kw., a także lokale trzy- i czteropokojowe w bogatej palecie powierzchni od 57 do 79 m kw.

Warto dodać, że deweloper przygotował również ofertę mieszkań będących tzw. gotowcami inwestycyjnymi pod wynajem (lokale o wielkości 78 m kw. mogące tworzyć dwa dwupokojowe mieszkania ze wspólnym korytarzem i podlicznikami prądu).

Ceny mieszkań zaczynają się już od 6990 zł/m kw.

Pełna lista dostępnych lokaliNa stronie dostępne są również wirtualne spacery po każdym z lokali oraz ich rzuty 2D i 3D.

W budynku zainstalowane zostaną również: wideodomofony, cichobieżna winda i system wentylacji.
W budynku zainstalowane zostaną również: wideodomofony, cichobieżna winda i system wentylacji. mat. prasowe

Szerokie przeszklenia, wysokie sufity, duże tarasyKubaturę mieszkań i poczucie przestrzeni powiększy dodatkowo wysokość sufitów, która została wyznaczona na ponadnormatywne 2,80 m. W każdym z pokoi znajdować się będą panoramiczne (2,5 m szerokości) przeszklenia z drzwiami balkonowymi, za pomocą których dostaniemy się na przynależne do każdego mieszkania, bardzo okazałe (od 13 do 50 m kw.) tarasy. W budynku zainstalowane zostaną również: wideodomofony, cichobieżna winda i system wentylacji.

Dwa poziomy hali garażowej z komórkami lokatorskimiPod budynkiem znajdować się będzie dwupoziomowa hala garażowa, do której ruch skierowany będzie bezpośrednio z ulicy Wielkopolskiej. Tym samym cały teren osiedla oddany zostanie pieszym i rowerzystom. Dla tych drugich przewidziano zewnętrzny parking rowerowy oraz znajdujące się w hali garażowej komórki lokatorskie (do każdego, nawet najmniejszego mieszkania zapewniona jest prywatna komórka).

Budowa osiedla rozpoczęła się w kwietniu br., a główne prace budowlane zakończą się do końca sierpnia 2022 roku.
Budowa osiedla rozpoczęła się w kwietniu br., a główne prace budowlane zakończą się do końca sierpnia 2022 roku. mat. prasowe

Doświadczony wykonawca nowoczesnych osiedliInwestorem, będącym gwarantem solidnego wykonania osiedla Maćkowy Potok, jest grupa deweloperska Front Development. Właściciele i kadra zarządzająca spółki Front Inwestycje to osoby stojące za sukcesem doświadczonego wykonawcy nowoczesnych osiedli mieszkaniowych - spółki Marex Budownictwo.

Duże doświadczenie w wykonywaniu od lat obiektów kubaturowych dla innych deweloperów skłoniło tych inwestorów do wejścia na rynek deweloperski i rozpoczęcia realizacji inwestycji mieszkaniowych pod własną marką. Po bardzo dobrym przyjęciu przez klientów warszawskiej inwestycji Apartamenty Modlińska, będącej propozycją kameralnego osiedla o wyższym standardzie i nietuzinkowej architekturze, przyszedł czas na Gdańsk i równie wyróżniający się nowoczesnymi i ekologicznymi rozwiązaniami projekt osiedla Maćkowy Potok.

Budowa ruszyłaBudowa osiedla rozpoczęła się w kwietniu br., a główne prace budowlane zakończą się do końca sierpnia 2022 roku. Wstępne odbiory mieszkań zaplanowano na listopad przyszłego roku.

Co ważne, każdy klient, który zdecyduje się podpisać umowę na wczesnym etapie budowy - układ ścian działowych oraz przebieg instalacji elektrycznych i hydraulicznych będzie mógł dostosować do własnych potrzeb i gustu. Zmiany te deweloper wykona nieodpłatnie.

W ramach inwestycji osiedle Maćkowy Potok możliwe jest wykończenie mieszkania pod klucz.
W ramach inwestycji osiedle Maćkowy Potok możliwe jest wykończenie mieszkania pod klucz. mat. prasowe

Wykończenie pod kluczW ramach inwestycji osiedle Maćkowy Potok możliwe jest wykończenie mieszkania pod klucz. Opcja ta jest dostępna w ramach programu, który inwestor realizuje w systemie partnerskim z firmą ZAPP Aranżacje. Więcej szczegółów - tutaj.

Pomoc w pozyskaniu kredytuKolejnym udogodnieniem dla klientów jest pomoc w pozyskaniu kredytu mieszkaniowego. W tym celu Biuro Sprzedaży inwestycji rekomenduje opiekę skutecznych i sprawdzonych Brokerów Kredytowych z hipoteczni.com.

Doświadczeni eksperci na miejscu - w biurze sprzedaży i bezpłatnie - potwierdzą zdolność kredytową, przedstawią oferty banków, złożą w imieniu klientów wnioski kredytowe i pomogą wybrać najtańszy kredyt. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Śledź inwestycję na FacebookuO wszystkich faktach z życia inwestycji dział sprzedaży dewelopera na bieżąco informować będzie również na profilu osiedla Maćkowy Potok na Facebooku.

Zainteresowanych ofertą mieszkań na osiedlu Maćkowy Potok zapraszamy na stronę internetową oraz do gdańskiego biura sprzedaży, które mieści się w biurowcu Olivia Business Centre (budynek Olivia Six, piętro XIII, O4 Coworking) przy al. Grunwaldzkiej 472BMapka.

Do dyspozycji klientów jest doradca Adam Osipowski, który odpowie na wszelkie pytania.
Tel. 721 630 611, e-mail: adam.osipowski@broker-nmid.pl


* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Informacje

Reklama

Statystyki

Wydarzenia

Wiosna w Ogrodzie 2021
Wiosna w Ogrodzie 2021
targi
maj 15-16
sobota - niedziela, g. 10:00 - 17:00
Gdańsk, Renk
Open House Gdańsk
Open House Gdańsk
spotkanie
maj 21-23
piątek - niedziela
Gdańsk

Ogłoszenia

Mieszkania Domy
Cena
Gdynia Kamienna Góra
13700 zł/m2
Sopot Górny Sopot
12700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
10950 zł/m2
Gdańsk Zaspa
10950 zł/m2
Gdańsk Brzeźno
10900 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl