• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Oaza Sezamkowa

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
do III kw. 2019 r. zakończona
metraż
111.9 do 166.4 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Kameralne osiedle powstało w Baninie, które jest jedną z najszybciej rozwijających się podmiejskich miejscowości. Przybywa tu głównie zabudowy jednorodzinnej, dzięki czemu jest to spokojne miejsce do życia. Jednocześnie w Baninie nie brakuje kompleksowej infrastruktury zapewniającej wygodne życie rodziny na co dzień. Szczególnie zadowolone będą osoby, które lubią aktywny tryb życia - wokół nie brakuje naturalnych terenów zielonych, gdzie można biegać, jeździć na rowerze, czy biegać na nartach. Z ulicy Sezamkowej jest także blisko nad Jezioro Tuchomskie.

Powierzchnia użytkowa domów (wraz z garażem) to 111 m kw., w całości budynki mają 166 m kw. Powstały one w zabudowie szeregowej. Do każdego domu przynależy ogródek.

W 2019 roku do użytkowania oddany został II etap inwestycji (drugi szereg domów).
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Mueller Dream Haus

Solidne, komfortowe Domy MDH o powierzchni 134 m2 to zupełnie nowa propozycja realizowana w najczęściej wybieranej lokalizacji blisko Trójmiasta. Duży ogród przy bezpiecznym domu z garażem to wygoda dla całej rodziny.
rozwiń
58 304-12-13

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi