Inwestycje w Trójmieście

TPS Reapolis

Obotrycka

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Przymorze
miejsce:
ul. Obotrycka
deweloper:
TPS Reapolis
typ zabudowy:
jednorodzinna, bliźniacza
metraż:
137 do 210 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od IV kw. 2014 r. do II kw. 2016 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstało na Przymorzu - w otoczeniu kameralnej zabudowy. Lokalizacja zapewnia spokój, a jednocześnie dostęp do śródmiejskiej infrastruktury i komunikacji. Lokalizacja w połowie drogi między jelitkowską plażą a oliwskim parkiem, zapewnia łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych osobom, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu.

Ciekawostką jest, że Obotrycka to geograficzny środek Trójmiasta, który wytyczony został przez studentów Politechniki Gdańskiej w 2013 roku. Ustalili oni, że Środek Trójmiasta wypada w Gdańsku przy zbiegu ul. Bora Komorowskiego i ul. Mściwoja II, dokładnie w miejscu: N 54° 24' 37'' - E 18° 34' 50''.

Osiedle to zespół czterech trzykondygnacyjnych domów dwurodzinnych, czyli łącznie osiem lokali mieszkalnych o powierzchni między 137 mkw. a 210 mkw. Domy mają własne ogródki i tarasy oraz garaże dla dwóch samochodów. Na parterze znajdzie się miejsce na przestronną częścią dzienną - salon z kominkiem, aneks kuchenny z jadalnią, a na piętrze - z wygodną strefą nocną z 3 sypialniami, łazienką, garderobą i antresolą.

Architektura wyróżnia się dużymi przeszkleniami oraz elementami wykończeniowymi wysokiej jakości. Domy oddawane są w standardzie deweloperskim, uzupełnionym o elementy podnoszące komfort użytkowania tj.: instalację do kominka w części dziennej, ogrzewanie podłogowe wodne w salonie, kuchni i jadalni na parterze oraz w łazience na piętrze, duże przeszklenia, okna witrynowe i przesuwne drzwi balkonowe w salonie.

Powierzchnia działek, na których położone są domy kształtuje się w przedziale od 505 mkw. do 713 m kw.

Projekt inwestycji powstał w Roark Studio.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (14) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.