• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Odetta Park

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
od II kw. 2018 r. do I kw. 2020 r. zakończona
metraż
146 do 159 m2
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Inwestycja powstała blisko Śródmieścia Gdańska. Szybko można dojechać stąd także do Wrzeszcza oraz wyjechać na trójmiejską obwodnicę, a to zapewnia komunikację z całym Trójmiastem i łatwy wyjazd na autostradę. W okolicy inwestycji znajduje się pełna infrastruktura: centrum handlowe, sklepy, restauracje, a także szkoły, przedszkola i obiekty usługowe.

Inwestycja powstała na brzegu zbiornika wodnego Łabędzia, co zapewni przyszłym mieszkańcom unikatowy widok z okna oraz bliskość przyrody bez konieczności wyprowadzania się za miasto.

W ramach inwestycji powstał kompleks trzech dwurodzinnych budynków.

Do każdego lokalu należy garaż w bryle budynku oraz własny ogródek. Ogrody, tarasy na parterze oraz balkony na piętrze powstały od strony zbiornika wodnego, dzięki czemu mieszkańcy w możliwie jak największym zakresie cieszyć się mogą widokiem na wodę i jej bliskością.

Projekt inwestycji powstał w pracowni A-concept.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (157) ponad 100 zablokowanych

 • Z całego serca odradzamy (2)

  Odetta Park reklamowana jako prestiżowa inwestycja na mapie Gdańska miała być spełnieniem naszych marzeń o posiadaniu własnego domu. Niestety, jest prestiżowa tylko i wyłącznie z nazwy. W opóźnionej o prawie rok inwestycji usterka goni usterkę.
  Największą wadą okazał się przeciekający taras, notorycznie zalewający częściowo już wykończony dom. Ponadto, na owym tarasie, na wysokości twarzy wyprowadzony jest przewód spalinowy, co (w opinii kominiarskiej) powoduje, że przebywanie tam może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców. Elewacja jest wykonana co najmniej niestarannie, powierzchnia o zmiennej fakturze i z licznymi zaciekami świadczy wyraźnie o jej jakości. W tej prestiżowej inwestycji niestety nie ma co liczyć na dobrą wolę dewelopera, próżno szukać możliwości merytorycznej dyskusji. Na jakiekolwiek uwagi czy nawet pytania deweloper oraz jego przedstawiciel od początku reagowali agresywnie.
  Można długo wymieniać usterki i wady jakie posiadają domy w tej inwestycji. Najgorszym okazuje się jednak, że deweloper bezkrytycznie wierzy w swoją nieomylność i gdy sprawy nie idą po jego myśli, a klienci nie są ulegli i nie dają wciskać sobie kitu, wysuwa niezasadne żądania dodatkowych opłat za nigdy nie zlecane, rzekome prace dodatkowe, odmawia podpisania aktu notarialnego i przetrzymuje dom (po opłaceniu 100% ceny!).
  Reasumując, być może piękna okolica kusi ale szkoda nerwów i pieniędzy na tę inwestycję. Deweloper jawi się jako osoba nieposiadająca wystarczających kompetencji do realizacji budowy domów, zwłaszcza w standardzie deklarowanym jako prestiżowy. Dbałość o detale i zadowolenie klientów pozostaje tylko sloganem z broszury informacyjnej.

  • 266 7

  • Zgadzam się z przedstawioną opinią ( też takie niepochlebne opinie słyszalem).

   • 191 0

  • Słabo to wygląda...

   Wydaje się, że za tą cenę deweloper powinien oferować wymarzony dom a nie mnóstwo budowlanych fuszerek, stresu i nieprzyjemności. Oburzające.

   • 190 0

 • Nie polecam!!!!

  Byliśmy z mężem zainteresowani zakupem. Ponieważ już mamy pewne doświadczenie na rynku nieruchomości, deweloper od samego początku wydawał nam się podejrzany. Popytaliśmy wśròd znajomych, i znaczna większość nam odradzała. Stąd na szczęście, nie zdecydowaliśmy się na zakup. Deweloper bez doświadczenia, stąd jakość wyknonywanych przez nich prac , pozostawia wiele do życzenia. Czytając komentarze powyżej, wiem że podjeliśmy dobrą decyzje. Ludzie nie dajcie się nabrać!!!!!!!!!!

  • 262 4

 • Mało prestiżowy park

  To jest koszmar. Woda z tarasow dostaje sie do srodka, zniszczone jest wykonczenie ścian. Tarasy, które wg broszury miły być miejscem rekreacji nagle stają się tarasami technicznymi, czyli miejscem w którym nie powinno sie przebywać, wszystko po to żeby nie musieć poprawiać ewidętnie wadliwie wykonanego komina. Pomimo w 100% opłaconego zobowiązania umownego nadal nie możliwe jest uzyskanie odbioru, a co tu w ogólę mówić o podpisaniu umowy koncowej. Nikomu nie życzę trafić na tak głuchego na jakiekolwiek uwagi i prośby dewelopera!

  • 257 1

 • Stanowczo nie polecam!

  Mimo bardo dużych oczekiwań, rzeczywistość okazała się z goła inna. Cieknące tarasy zalewający połowę domu, elewacja źle położona, taras wypoczynkowy okazuje się tarasem techniczny z kominem. Generalnie dramat. Deweloper okazał się wyjątkowo niekompetentną osobą, nierzetelny, nieterminowy, bez szans na merytoryczną dyskusję. Jakość wykonania beznadziejna. Wszystkich ostrzegam przed tą ofertą, a tym bardziej przed tym deweloperem, który nie ma pojęcia o tym co robi.

  • 255 1

 • Tragedia

  Kolega kupił tam dom i do dziś walczy z deweloperem w sprawie poprawej i zalewania ścian. Mimo opinii kilku deweloperów na temat tego co powinno zostać poprawione prace nie zostały wykone dodatkowo brak chęci pokrycia nawet części kosztów za wykonanie trgo przez inną grupę budowlaną.
  Sprawa oczywiście trafiła do sądu i użeranie się trwa z nimi do dziś...

  • 254 2

 • Zastanawiajace

  Byliśmy razem z żoną zainteresowani ta inwestycja. Głównie ze względu na okolice. Zastanowiło nas jednak dlaczego I etap deklarowany jako skończony, nie posiada zdjęć w ofercie tylko ciagle wizualizacje. Poszlismy osobiście zobaczyć jak to wyglada i rzeczywiście byliśmy zaskoczeni. Inwestycja wyglada na niezamieszkana. Ogrody porośnięte 2 metrowymi chwastami. Elewacja rzeczywiście wyglada niechlujnie. Widać prześwitujące płyty styropianowe. Kominy są na tarasach, jak w komentarzach powyżej. Na budowie są ciagle rozstawione rusztowania.
  Dobrze by było gdyby ktoś sprawdzał takie oferty na trojmiescie.pl bo patrząc na całokształt sprawy ludzie wladowali się tam w niezły kanał. Ciekawe tez dlaczego dopiero teraz o tym piszą i nie ostrzegli wcześniej potencjalnych nabywców II etapu. Ale i tak dziękujemy i będziemy się trzymać jak najdalej od Odetta Park.

  • 254 2

 • ...

  Rozważaliśmy kupno bliźniaka w tej inwestycji. Na szczescie pierwsze kontakty z deweloperem nas skutecznie odstraszył. Ale niestety ludzie, jak rozmawiając z takim ignorantem i cwaniakiem, jak mogliście sie spodziewać, ze ta inwestycja okaże sie sukcesem. Współczuje....

  • 249 1

 • Rozważaliśmy zakup domu w opisywanej inwestycji - pierwsze spotkanie z Inwestorem i p. Architekt już wzbudziło nasze podejrzenia - brak śladu po Inwestorze w Internecie, wyczuwalne naciski na jak najszybszą decyzję odnośnie finalizacji transakcji. Finalnie nie zdecydowaliśmy się na zakup - całe szczęście!!! Z ciekawości regularnie odwiedzalem plac budowy - opóźnienia były widoczne gołym okiem, niską jakość wykonania elewacji widać z daleka.

  • 244 1

 • Nie polecam!!!

  Odetta Park było miejscem, który w naszych poszukiwaniach, było głównym kandydatem do wyboru nowego miejsca do zamieszkania. Ciekawa lokalizacja oraz interesująco wyglądające projekty skłoniły nas do zainteresowania się ofertą tego dewelopera. Jednak zanim zdecydowaliśmy się na przystąpienie do jakichkolwiek negocjacji, pozwoliliśmy sobie popytać kilku osób, które już zdecydowały się na kupno domu w tym miejscu. I tu spotkało nas spore, negatywne, zaskoczenie. Pomimo zapewnień dewelopera o najwyższym standardzie wykończenia budynków, ni jak nie zgadzało się to z opiniami mieszkańców. Głównymi problemami, który były zgłaszane przez wszystkich, to lokalizacja komina na tarasie oraz przeciekające tarasy, zalewające pomieszczenia poniżej. O innych mankamentach szkoda rozpisywać się. Czarę goryczy przelała historia jednego z klientów tego dewelopera, który od roku nie może odebrać w pełni opłaconego domu. Deweloper, nie chcąc uznać zgłaszanych usterek, cały czas opóźnia odbiór budynku.
  Reasumując, jeżeli któryś z Was zastanawia się nad tą inwestycją, przemyślcie to dwa razy.

  • 246 1

 • Zderzenie z rzeczywistością

  Zdjęcia na stronie nijak się mają do wyglądu na żywo. Miało być pięknie i nowocześnie a wieje tanim wykończeniem po kosztach. Byliśmy poważnie zainteresowani kupnem, a tylko straciliśmy czas. Chyba skończy się na samodzielnym budowaniu domu, bo już mamy dość podejrzanych wykonawców.

  • 241 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Moderhouse Odetta Park

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi