• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Ogrody Marsa

typ zabudowy
jednorodzinna, wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2021 r. zakończona
metraż
69.3 do 105.5 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Kameralna inwestycja powstaje w spokojnej dzielnicy, zabudowanej głównie domami jednorodzinnymi. Miejsce to jest dobrze skomunikowane z obwodnicą, główną arterią komunikacyjną Trójmiasta i centrum Gdyni, co zapewni wygodę codziennego życia. Powstanie planowanej obwodnicy Witomina niebawem poprawi komunikację z centrum miasta. Jednocześnie oddalenie od zgiełku centralnych dzielnic miasta zapewni przyszłym mieszkańcom odpoczynek w ciszy.

Nowa inwestycja to kameralny zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Bryły budynków czerpią wzorce z modernistycznej idei projektowania, a elementy w kolorze piaskowca nawiązują do nadmorskiego klimatu miasta.

Każdy z czterech szeregów będzie się składał z dwóch lokali mieszkalnych. Apartament na parterze pozwoli korzystać z ogrodu. Z kolei mieszkanie dwupoziomowe na piętrze daje możliwość podziału na dwie strefy: prywatną i dzienną z tarasem od strony południowej.

Do każdego mieszkania przynależne są miejsca w garażu podziemnym.

Projekt inwestycji powstał w pracowni projektowej inwestora.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Piękne i funkcjonalne mieszkania to nasza pasja. MODUŁ to firma stworzona i kierowana przez architektów. Od kilkunastu lat tworzymy nowoczesną architekturę o wysokim standardzie.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi