Inwestycje w Trójmieście

TS Invest

Ogrody Tesoro

Suchy Dwór

miejscowość:
Suchy Dwór
miejsce:
ul. Szkolna Mapka
deweloper:
TS Invest
typ zabudowy:
jednorodzinna, wielorodzinna
metraż:
51 do 886 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Kompleks Ogrody Tesoro usytuowany jest na przedmieściach Gdyni - w Suchym Dworze. W bezpośrednim otoczeniu osiedla znajdują się Nadmorski i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Do nadmorskiej plaży jest stąd zaledwie kilka kilometrów. Lokalizacja sprawia także, że można stąd szybko dotrzeć do lotniska w Rębiechowie czy autostrady A1 (przez Trasę Kwiatkowskiego i trójmiejską obwodnicę).

Jeśli chodzi o infrastrukturę w okolicy dostępne są ośrodki zdrowia, galeria handlowa Szperk, gimnazjum z basenem i szkoła podstawowa z boiskiem sportowym oraz banki.

Wyjątkową składową osiedla jest park o powierzchni 4,5 ha. Jest tu zadbana w każdym detalu zieleń, architektura wspólna, wewnętrzny staw, ścieżki i place do uprawiania sportów.
Częścią tego parku będą apartamenty, domy bliźniacze, wille i rezydencje. Przez kilka lat inwestycja znana była pod nazwą Tesoro Ivory Residences, teraz oferta została poszerzona.

Apartamenty powstają tu w kameralnych budynkach, które przypominają rezydencjonalne kamieniczki. W każdym budynku powstają zaledwie 4 apartamenty. Mieszkania na parterze będą miały własne ogródki, możliwe jest także stworzenie tu prywatnego basenu. Przed budynkami powstaną miejsca parkingowe z zadaszeniem i oświetleniem. Latem 2016 roku zakończony zostanie pierwszy etap realizacji i rozpocznie się kolejny.

Wille to oferta powstania budynku dla osób, które zdecydowane są na posiadanie eleganckiego domu jednorodzinnego o powierzchni od 250 do 390 m kw. z ogrodami od 1000 do 2500 m kw. Deweloper proponuje wybudowanie basenu w ogrodzie. Każdy dom posiadał będzie jedno-lub dwustanowiskowy garaż. Budynki powstają na zamówienie klienta.

Domy bliźniacze na terenie Ogrodów Tesoro powstawać będą z myślą o osobach, które zdecydowane są na zakup domu o powierzchni 150 m kw. z ogrodem o powierzchni od 400 do 1000 m kw. z możliwością zbudowania basenu w ogrodzie. Każdy dom posiadał będzie stanowisko garażowe. Budynki te powstają na zamówienie klienta.

Rezydencje to część inwestycji, która już powstała. Realizacja została zakończona w 2008 roku. Architektoniczną inspiracją dla projektu była polska architektura XVIII i XIX wieku oraz dzieła włoskich mistrzów renesansu. Budynki mają ponad 500 m kw. i ponad półhektarowe ogrody. Każdy z takich budynków wyróżnia się odmienną, rezydencjonalną architekturą. Każdy dom posiada dwu- lub trzystanowiskowy garaż.

Teren całej nieruchomości jest w pełni ogrodzony i monitorowany zapewniający pełne bezpieczeństwo mieszkańcom. Na terenie całego parku dostępne jest darmowe WiFi. Możliwy jest zakup nieruchomości wykończonej "pod klucz".
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Opinie (13) 6 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.