Inwestycje w Trójmieście

City House

Olchowa Dolina

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Ujeścisko
dzielnica:
Ujeścisko
miejsce:
ul. Olchowa mapa
deweloper:
City House
typ zabudowy:
jednorodzinna, szeregowa
metraż:
224 do 224 m2
sprzedaż:
planowana 
realizacja:
do I kw. 2020 r. planowana
forum:
dyskusje o inwestycji
Olchowa Dolina powstaje w lokalizacji, gdzie rzadko powstają budynki jednorodzinne. Inwestycja daje jedną z niewielu możliwości zamieszkania z dużym domu jednorodzinnym niedaleko centrum. Ulicą Kartuską zarówno własnym samochodem jak i komunikacją miejską szybko dojechać można do śródmieścia Gdańska. Jednocześnie budynki powstają w zacisznej, zabudowanej niskimi budynkami okolicy. Nie brakuje tu terenów zielonych oraz miejskiej infrastruktury.

Domy zaprojektowano jako trzykondygnacyjne wille, wpisane w kształt i rzeźbę terenu. Powstają one na działkach o powierzchni od 230 do 490 m kw. Wjazd do dwustanowiskowego garażu dostępny będzie z poziomu drogi dojazdowej. Od strony ogrodu znajduje się dwukondygnacyjną część dzienna z przestronnym salonem. Na tej kondygnacji zaprojektowano również kuchnię, garderobę i łazienkę. Na najwyższej kondygnacji znajdą się cztery sypialnie oraz dwie łazienki i wydzielona garderoba.

Domy wyposażone będą w wentylację mechaniczną z rekuperacją, co zmniejszyć ma koszty ogrzewania. Także stolarka oraz pozostałe instalacje zaprojektowane zostały tak, by zminimalizować koszty eksploatacyjne.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Zamieszkaj na tym osiedlu:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij