• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Oliwkowa Park

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do I kw. 2024 r. w budowie
metraż
149 do 196 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Oliwkowa Park znajduje się w części Gdańska, która w ostatnich latach niezwykle się rozwinęła. Można tu dojechać szybką trasą, a od marca 2023 roku także tramwajem. W najbliższej okolicy dostępna jest nowa szkoła, przedszkole, sklepy, punkty usługowe, galerie handlowe.

Co ważne: łatwy wyjazd na obwodnicę zapewnia połączenie ze wszystkimi częściami aglomeracji trójmiejskiej.

Inwestycja powstaje jako enklawa w sumie 22 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Projekt wyróżnia nowoczesna, unikatowa w skali Trójmiasta architektura.

Każdy dom ma dwie kondygnacje z częścią dzienną na parterze i prywatną na piętrze. Miejsce dla samochodu przewidziano w przyległym do budynku garażu. Domy powstają na działkach o powierzchni około 500 m kw., więc przyszli mieszkańcy korzystać będą z dużych tarasów i przydomowych ogrodów.

Energooszczędne technologie wykorzystane w procesie budowy domów zapewnią inwestorom obniżenie kosztów użytkowania. Między innymi na posesjach znajdą się zbiorniki do zbierania deszczówki, którą wykorzystać będzie można np. do podlewania ogrodu.

Inwestycja powstaje etapami. W pierwszym z nich, zakończonym w 2022 roku, powstały cztery domy. Projekt tych domów przygotowała pracownia ARH+.

W drugim etapie, którego realizacja rozpoczęła się w I kw. 2023 roku, powstanie kolejne osiem domów. Będą większe od tych powstałych w pierwszym etapie (trzy kondygnacje), ich mieszkańcy korzystać będą z dwustanowiskowych garaży. Standardem będą tu także pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe, panele fotowoltaiczne, zbiorniki na deszczówkę.

Projekt domów z tego etapu powstał w pracowni DG Architekci.

Planowana jest także realizacja trzeciego, spójnego z drugim, etapu tej inwestycji.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Pepper House
Pepper House
Polityka prywatności

Opinie (4)

 • (1)

  Szukałam właśnie jakiegoś fajnego mieszkania w tym rejonie ale dalej, na Jasieniu też są ciekawe osiedla, spodobało mi się to przy Kartuskiej 422, tam będzie też siłownia na dachu co jest dodatkowym atutem

  • 1 10

  • Pozwolę sobie na wyrażenie opinii na temat tych wymyślnych, kiczowatych i bezużytecznych przestrzeni o które później musi ktoś dbać (sprzątanie), a to kosztuje mieszkańców. Otóż, to nie będzie siłownia, tylko pomieszczenie z tanim atlasem, tanim rowerkiem i kilkoma hantlami (tego nie można nazwać siłownią), tak jak nie można nazwać spa, pomieszczenia z miską wody i szarym mydłem.
   Wiem że coś później musicie w tych swoich folderach pokazać ale ja bym wolał lepszej klasy drewniane okna niż pseudo siłownie, recepcję/lobby z panem w wieku około 80 lat (dla bezpieczeństwa?), rowerownie(w której bałbym się zostawić swój rower). Wystarczy podnieść jakość drzwi, okien, systemu domofonu. Prawda jest taka że wiele osób będzie się po prostu brzydziło korzystać z takiej "siłowni". Żaden prestiż... Jakość zawsze wygra z kiczem.

   • 5 0

 • Zapomnieliście w sprzedaży tych domów dodać, że przez 90% dni w roku wali potwornie z wysypiska śmieci.

  • 8 3

 • pomineliscie tez info jakie problemy są z odbiorami.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów
rozwiń
58 500-01-51

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi