Inwestycje w Trójmieście

Orłowska Riwiera

Orłowska Riwiera

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Orłowo
miejsce:
ul. Orłowska Mapka
deweloper:
Orłowska Riwiera
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
42 do 160 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do 2014 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstało w jednej z najlepszych trójmiejskich lokalizacji - tuż przy molo w Orłowie. Na plażę jest stąd zaledwie kilkadziesiąt metrów, niewiele dalej do lasu i na orłowski Klif. Położenie blisko głównej osi komunikacyjnej Trójmiasta zapewnia przy tym łatwe poruszanie się zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej po całej aglomeracji.

Budowa rozpoczęła się w 2008 roku, ale w trakcie realizacji inwestycji pojawiły się zastrzeżenia co do realizacji inwestycji zgodnie z prawem. Do prokuratury trafiło zawiadomienie, sprawą interesowało się też CBA. Postępowanie zakończyło się w 2014 roku, kiedy sąd uniewinnił wszystkich oskarżonych. Apartamenty trafiły na rynek i zostały od razu sprzedane w maju 2017 roku.

W inwestycji zaprojektowano 41 apartamentów. Do każdego lokalu przynależny jest taras lub ogródek. Z większości apartamentów roztacza się wspaniały widok na Zatokę bądź też górujący nad całą okolicą Klif Orłowski.

W obiekcie jest garaż podziemny, są również miejsca pod wiatą oraz na zewnątrz budynku. Dodatkowym atutem inwestycji jest kompleks rekreacyjny, dostępny wyłącznie dla mieszkańców. W skład tego kompleksu wchodzi basen z plażą, jacuzzi oraz urządzenia siłowe. W budynku jest recepcja oraz całodobowa ochrona.

Inwestycja została zaprojektowana przez chorwackiego architekta Miljenko Dumenčica.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij