• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Orłowska Riwiera
wróć do listy

Orłowska Riwiera

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do 2014 r. zakończona
metraż
42 do 160 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Orłowska Riwiera

Opis inwestycji

Osiedle powstało w jednej z najlepszych trójmiejskich lokalizacji - tuż przy molo w Orłowie. Na plażę jest stąd zaledwie kilkadziesiąt metrów, niewiele dalej do lasu i na orłowski Klif. Położenie blisko głównej osi komunikacyjnej Trójmiasta zapewnia przy tym łatwe poruszanie się zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej po całej aglomeracji.

Budowa rozpoczęła się w 2008 roku, ale w trakcie realizacji inwestycji pojawiły się zastrzeżenia co do realizacji inwestycji zgodnie z prawem. Do prokuratury trafiło zawiadomienie, sprawą interesowało się też CBA. Postępowanie zakończyło się w 2014 roku, kiedy sąd uniewinnił wszystkich oskarżonych. Apartamenty trafiły na rynek i zostały od razu sprzedane w maju 2017 roku.

W inwestycji zaprojektowano 41 apartamentów. Do każdego lokalu przynależny jest taras lub ogródek. Z większości apartamentów roztacza się wspaniały widok na Zatokę bądź też górujący nad całą okolicą Klif Orłowski.

W obiekcie jest garaż podziemny, są również miejsca pod wiatą oraz na zewnątrz budynku. Dodatkowym atutem inwestycji jest kompleks rekreacyjny, dostępny wyłącznie dla mieszkańców. W skład tego kompleksu wchodzi basen z plażą, jacuzzi oraz urządzenia siłowe. W budynku jest recepcja oraz całodobowa ochrona.

Inwestycja została zaprojektowana przez chorwackiego architekta Miljenko Dumenčica.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Orłowska Riwiera

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych Klientów, staramy się sprostać wszystkim ich wymaganiom. Układy apartamentów możecie Państwo w miarę możliwości zmieniać tak, abyśmy mogli stworzyć mieszkanie na miarę Państwa marzeń. Skontaktuj się z nami już dziś!
rozwiń
22 856-77-77 wew 23

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi