• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osada Kazimierza

Rumia, ul. Kazimierska

wróć do listy

Osada Kazimierza

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa, wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2016 r. zakończona
metraż
73.6 do 194 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
lokalizacja
Rumia, ul. Kazimierska

Opis inwestycji

Osiedle Osada Kazimierza powstało w Rumi u zbiegu ulic Kazimierskiej i Klonowej. Lokalizacja ta gwarantuje spokój, a zarazem bliską odległość do głównych ciągów komunikacyjnych i transportu publicznego. Najbliższe sąsiedztwo to tereny zieleni i niska zabudowa jednorodzinna. Niedaleko usytuowane są też: szkoła, przedszkole i kościół.

Osiedle składa się z kilku segmentów domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej oraz domów wolnostojących. Każdy dom posiada garaż na jeden samochód oraz podjazd, który może posłużyć za dodatkowe miejsce parkingowe.

W ramach przedostatniego - siódmego - etapu powstało osiedle domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. W ofercie znalazły się mieszkania z ogrodem i garażem lub tarasem i miejscem postojowym zewnętrznym.

Projekt inwestycji powstał w pracowni JPP Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Nordcoop

Nordcoop jest producentem wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. Produkujemy konstrukcje dla branży offshore, budowlanej, przemysłowej i energetycznej zgodnie z certyfikowanymi systemami zarządzania jakością ISO 9001, EN 1090 / EXC3 i ISO 3834.
rozwiń
58 623-57-85

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi