• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osada

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
do I kw. 2020 r. zakończona
metraż
102 do 118.5 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w Pępowie, które w ostatnich latach w szybkim tempie rozwija się jako podmiejska miejscowość. Niezbędna do wygodnego życia infrastruktura jest dostępna zarówno w pobliskim Baninie, jak i (w równie pobliskim) Gdańsku.

Otoczenie typowe dla małej społeczności przedmiejskiej zapewnia z kolei wytchnienie od panującego na co dzień w mieście hałasu i ruchu.

Osada powstaje etapami. Są to domy szeregowe oraz bliźniaki zakomponowane w ciągi zabudowy po cztery domy. Domy mają garaże.

Przestrzeń mieszkalna jest rozlokowana na dwóch kondygnacjach, do tego istnieje możliwość indywidualnego zagospodarowania poddasza.

Z wiatrołapu, z wejściem do garażu, wchodzimy tu do strefy dziennej parteru. Tworzy ją salon z kominkiem łączący się z częścią jadalnianą oraz kuchnią. Tuż przy wejściu znalazła miejsce łazienka, w której zainstalowany został piec centralnego ogrzewania.

Widoczne z salonu schody prowadzą na poddasze gdzie ulokowano cztery pokoje oraz łazienkę z prysznicem i wanną narożną.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

Deweloper

SGJ Deweloper

Firma z tradycjami - ponad 44 lat doświadczenia, działania w budownictwie pozwala nam wprowadzać do budynków wznoszonych przez naszą firmę o oryginalnej nie powtarzalnej bryle nowatorskie rozwiązania, materiały , technologie, funkcjone wnętrza
rozwiń

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów (1 opinia)

wykład, targi, konsultacje

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte