• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Osiedla w otoczeniu zieleni - poznaj wiosenną ofertę mieszkań od ROBYG

26 kwietnia 2022 (artykuł sprzed 2 lat) 
Osiedle Szumilas. Osiedle Szumilas.

Wiosna nieodzownie kojarzy nam się z przyrodą i odradzającym się życiem. Dziś, każdy, kto staje przed wyborem swojego nowego mieszkania, bez względu na to, czy jest to mniejsze na start dla singla lub singielki, lub młodego małżeństwa, czy rodziny z dziećmi, chce żyć w zgodzie z przyrodą w otoczeniu zieleni. Czy w mieście, takim jak Gdańsk, można znaleźć enklawy pełne zielonych terenów wspólnych powstające w zrównoważony sposób?Przyroda sprzyja zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a codziennym życiem. W czasach, kiedy w dużych miastach ta równowaga często bywa zachwiana projektowanie osiedli, w których wszystkie ważne funkcje znajdują się w "zasięgu ręki", w tym możliwość rekreacji na świeżym powietrzu, jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą rezygnować z udogodnień mieszkania w aglomeracji. Takie podejście jest doskonale widoczne w przypadku firmy deweloperskiej ROBYG na przykładzie realizowanych osiedli, w których krajobrazie dominuje zieleń sprzyjająca zarówno wypoczynkowi na zewnątrz, jak i aktywności fizycznej.

W aktualnej ofercie dewelopera, w samym Gdańsku dostępnych jest około 750 nieruchomości w ramach 11 inwestycji, znajdujących się w pożądanych lokalizacjach. ROBYG w swojej ofercie posiada mieszkania, które spełnią oczekiwania klientów będących na różnym etapie swego życia. Lokale mieszkaniowe w wariantach od 1- do nawet 5-pokojowych, o powierzchni od 27 do 112 m kw. z balkonami, przestrzennymi tarasami lub przydomowymi ogródkami o wielkości sięgającej do 134 m kw.

Takie propozycje deweloper przygotował w swojej wiosennej ofercie, na osiedlach, które prócz doskonałej lokalizacji, zapewniają dostęp do wielofunkcyjnej infrastruktury, przyjaznych przestrzeni wspólnych oraz bogato wyposażonych terenów rekreacyjnych, zachęcających do aktywności ruchowej i wpływających na budowę więzi społecznych. Osiedla ROBYG to doskonała przestrzeń do planowania życia i zabezpieczenia przyszłości.

Nowa Letnica - z perspektywą na Zatokę Gdańską • Osiedle Nowa Letnica firmy ROBYG.
 • Osiedle Nowa Letnica firmy ROBYG.
 • Osiedle Nowa Letnica firmy ROBYG.
 • Osiedle Nowa Letnica firmy ROBYG.
 • Osiedle Nowa Letnica firmy ROBYG.
 • Osiedle Nowa Letnica firmy ROBYG.
 • Osiedle Nowa Letnica firmy ROBYG.
Nowa Letnica to inwestycja oferująca nie tylko niepowtarzalny widok na morze, panoramę miasta oraz patio z łąkami kwietnymi, miejscami do wypoczynku i atrakcyjnymi sadzawkami wśród zieleni, ale też wysoki standard wykonania, eleganckie lobby wejściowe oraz nowoczesną architekturę i bezpośredni dostęp do kompleksowej infrastruktury. W ramach ostatniego już etapu, w sprzedaży dostępne są mieszkania 1-,2-,3- i 4-pokojowe.

- To, co łączy mieszkańców, to nowoczesna strefa fitness do wyłącznego użytku lokatorów, ciekawie zaaranżowane ponad 3 ha terenów zielonych, z oczkami wodnymi, łąkami kwietnymi, strefami outdoor fitness oraz placami zabaw dla dzieci - czyli przyjazne przestrzenie, które zostały starannie zaprojektowane z myślą o mieszkańcach i środowisku - mówi Anna Wojciechowska, Head of ESG, dyrektor sprzedaży i marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu. - W aktualnej ofercie na osiedlu Nowa Letnica dostępne są mieszkania od 28 do 110 m kw., a ich ceny zaczynają się od 378 300 zł.

VISTA - widok na morenowe wzgórza • Inwestycja VISTA firmy ROBYG.
 • Inwestycja VISTA firmy ROBYG.
 • Inwestycja VISTA firmy ROBYG.
 • Inwestycja VISTA firmy ROBYG.
 • Inwestycja VISTA firmy ROBYG.
 • Inwestycja VISTA firmy ROBYG.
VISTA na Morenie to inwestycja, której nazwa nawiązuje do jednej z jej największych zalet, czyli imponującego widoku na zalesione, morenowe wzgórza i panoramę miasta. Osiedle charakteryzuje niższa zabudowa o wysokości pięciu i sześciu kondygnacji, wzbogacona o udogodnienia, jak prywatna siłownia dla mieszkańców i strefa kids play dla najmłodszych. W tym kameralnym apartamentowcu znajdują się 1-,2-,3-,4-, a nawet 5-pokojowe apartamenty o metrażach od 27 m kw. do 108 m kw.

Co istotne, inwestycja znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji umożliwiającej sprawny dojazd do centrum zarówno za pośrednictwem roweru, samochodu, jak i komunikacji miejskiej, a w pobliżu znajdują liczne sklepy, restauracje oraz szkoły i przedszkola. Ceny mieszkań w ramach inwestycji VISTA zaczynają się od 362 000 zł.

Zielony Widok - przyjazny rodzinom i zwierzętom • Osiedle Zielony Widok firmy ROBYG.
 • Osiedle Zielony Widok firmy ROBYG.
Zielony Widok to inwestycja, która powstała z myślą o osobach poszukujących spokojnego, a zarazem świetnie skomunikowanego miejsca do zamieszkania z rodziną. Na osiedlu powstały już liczne udogodnienia dla rodzin, place zabaw, miejsca do rekreacji m.in. stoły do gier towarzyskich. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się także Centrum Edukacyjne Jabłoniowa - przedszkole i szkoła. W ramach sześciu nowych i zarazem ostatnich budynków, które oferują najlepszy widok na otaczającą zieleń i okoliczne tereny parkowe - w sprzedaży dostępne są lokale o powierzchni od 29 do 87 m kw. Ceny mieszkań zaczynają się od 328 000 zł.

- Zielony Widok to przykład inwestycji powstającej w myśl idei 15-minutowych miast. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się pętla tramwajowa i przystanek autobusowy, a w promieniu pięciominutowego spaceru zlokalizowane są sklepy i lokale usługowe oraz żłobki i place zabaw - tłumaczy Anna Wojciechowska. - Co ważne, z okien budynków roztacza się imponujący, niczym nie przysłonięty widok na zieleń, gdyż są one położone na skraju osiedla, na wzniesieniu.

Szumilas - osiedle z prywatnym lasem • Osiedle Szumilas firmy ROBYG.
 • Osiedle Szumilas firmy ROBYG.
 • Osiedle Szumilas.
Szumilas to kameralne osiedle nowoczesnych, trzypiętrowych domów wielorodzinnych, które przypadnie do gustu wszystkim osobom chcącym zamieszkać w otoczeniu zieleni oraz lasów, gdyż jest to jedyna inwestycja na rynku trójmiejskim posiadająca prywatny las. W aktualnej ofercie ROBYG dostępny jest szeroki wybór apartamentów w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych, z balkonami lub ogródkami o powierzchni sięgającej nawet do 134 m kw.

- Na terenie inwestycji powstaną place zabaw, zewnętrzny fitness oraz przestrzenie do rekreacji z alejkami spacerowymi, a wszystko to w otoczeniu prywatnego lasu, który ma powierzchnię 2 ha i urokliwych oczek wodnych dostępnych dla nowych mieszkańców w ramach osiedla. W kolejnych etapach inwestycji powstanie również boisko sportowe, dostępne będą sklepy i lokale usługowe, a nawet przedszkole. Rodziny, te małe, jak i duże znajdą tu z pewnością mieszkanie dla siebie. W ramach osiedla Szumilas przykładowy lokal można nabyć już od 259 900 zł - podsumowuje Anna Wojciechowska.

W towarzystwie parku - Park Południe • Osiedle Park Południe firmy ROBYG.
 • Osiedle Park Południe firmy ROBYG.
Park Południe to miejsce dla osób, które szukają nowoczesności i lubią aktywnie spędzać czas. Osiedle zlokalizowane na gdańskim Chełmie powstaje w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych, a na samym terenie inwestycji pojawi się przyjazny zmysłom park sensoryczny.

- Podobnie jak w innych inwestycjach ROBYG, w przypadku osiedla Park Południe duży nacisk położyliśmy na rozwiązania ekologiczne. Na samym osiedlu pojawią się budki lęgowe dla ptaków, domki dla owadów, znajdzie się też łąką kwietna i co najważniejsze ogród sensoryczny, czyli tzw. ogród zmysłów wypełniony starannie skomponowaną, bioróżnorodną roślinnością, oddziałującą na nasze zmysły. W częściach wspólnych budynków montowane jest energooszczędne oświetlenie LED, a na dachach panele fotowoltaiczne, by dbać o środowisko i jednocześnie zmniejszać koszty utrzymania - opowiada Anna Wojciechowska - Park Południe to oferta dedykowana młodym rodzinom, dlatego w ofercie znajduje się duży wybór mieszkań 3-pokojowych, o powierzchni od 54 do 62 m kw. Ceny w inwestycji zaczynają się od 7800 zł/m kw.
Co istotne, zakończenie prac budowlanych w ramach ostatnich budynków osiedla Park Południe i mieszkań dostępnych w aktualnej sprzedaży zaplanowane jest na ostatni kwartał bieżącego roku.

Nadmorskie apartamenty - PORTO • Osiedle PORTO firmy ROBYG.
 • Inwestycja VISTA firmy ROBYG.
 • Osiedle PORTO firmy ROBYG.
 • Osiedle PORTO firmy ROBYG.
 • Osiedle PORTO firmy ROBYG.
Nadmorska inwestycja PORTO położona jest na granicy Brzeźna i Letnicy, w pobliżu parku w Brzeźnie i pięknej, szerokiej plaży. Dzięki architekturze odnoszącej się do nadmorskiej lokalizacji, ogromnym przeszkleniom oraz zagospodarowaniu terenu, skupionym na zapewnieniu prywatności, PORTO jest idealnym miejscem na odpoczynek i chwilę relaksu. Unikalny mikroklimat zagwarantują ogrody deszczowe, które nie tylko zapewnią odpowiednią wilgotność powietrza, ale i przechowają deszczówkę, wykorzystując ją w późniejszym czasie do nawadniania zieleni, którą bogato obsadzone będą zewnętrzne części wspólne inwestycji.

Specjalnie zaprojektowane miejsca przeznaczone do wypoczynku i aktywności na świeżym powietrzu są niekwestionowanym atutem tej inwestycji, zaś atrakcyjna okolica, w tym sąsiedztwo malowniczej ścieżki rowerowej prowadzącej pasem nadmorskim, aż do Gdyni, stanowi dodatkowy walor dla amatorów wycieczek rowerowych.

W ramach ekskluzywnej inwestycji PORTO w sprzedaży dostępne są apartamenty 1-,2-,3- i 4-pokojowe, o powierzchni od 30 do 84 m kw., a ich ceny zaczynają się od 12 250 zł/m kw. Niewątpliwym wyróżnikiem inwestycji są przestronne balkony i tarasy dachowe o powierzchni do 86 m kw.

Ostoja spokoju - Wiśniowa Aleja • Osiedle Wiśniowa Aleja firmy ROBYG.
 • Osiedle Wiśniowa Aleja firmy ROBYG.
 • Osiedle Wiśniowa Aleja firmy ROBYG.
 • Osiedle Wiśniowa Aleja firmy ROBYG.
 • Osiedle Wiśniowa Aleja firmy ROBYG.
 • Osiedle Wiśniowa Aleja firmy ROBYG.
Wiśniowa Aleja to jedna z najnowszych propozycji od ROBYG zlokalizowana na gdańskim Ujeścisku. To kameralne osiedle willi miejskich z przestronnymi i słonecznymi mieszkaniami o ponadstandardowej wysokości około 280 cm. Efekt przestrzeni uwypuklą panoramiczne okna, duże balkony lub przestrzenne ogródki, z których widok rozpościerać się będzie na przechodzącą przez środek osiedla aleję kwiatów wiśni. Dla mieszkańców przewidziane zostały liczne tereny rekreacyjne wypełnione różnorodną zielenią oraz strefami relaksu i placem zabaw.

- Nazwa osiedla nawiązuje do starannie zaprojektowanej zieleni na osiedlu, która ma wyróżniać Wiśniową Aleję, na tle innych inwestycji. Na całym osiedlu zostaną posadzone drzewa, które wiosną będą stanowić kwitnącą ozdobę, a latem cieszyć będą owocami. To jednocześnie zaleta dla oczu, jak i inicjatywa na rzecz środowiska i bioróżnorodności. Tym samym Wiśniowa Aleja stanie się cichym miejscem, gdzie możliwa będzie przyjemna rekreacja na świeżym powietrzu. W aktualnej ofercie dostępne są warianty mieszkań od 1 do 4 pokoi, o powierzchni od 28 do 85 m kw. Ceny lokali w ramach inwestycji zaczynają się od 317 000 zł - mówi Anna Wojciechowska.
Inwestycje ROBYG to nowoczesne, ekologiczne miasteczka w mieście, wypełnione zielenią, która właśnie teraz rozkwita i budzi się do życia. Wiosna to najlepszy moment, aby odwiedzić nasze osiedla i sprawdzić czy ich lokalizacja, okolica oraz klimat jaki tworzą, będą spełniać oczekiwania i odpowiadać na nasze potrzeby.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Nowa Letnica

Nowa Letnica

ROBYG

Gdańsk Letnica, ul. Starowiejska Mapa

27 do 117 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Zielony Widok

Zielony Widok

ROBYG

Gdańsk Jasień, ul. Lawendowe Wzgórza Mapa

28 do 87 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Park Południe

Park Południe

ROBYG

Gdańsk Łostowice, ul. Wielkopolska Mapa

27 do 70 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Szumilas

Szumilas

ROBYG

Kowale, ul. Magazynowa Mapa

33 do 69.5 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Vista

Vista

ROBYG

Gdańsk Morena, ul. Bulońska Mapa

27 do 109 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Miejsca

 • ROBYG Gdańsk, Piekarnicza 3

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (37)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23550 zł/m2
Gdynia Orłowo
23350 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21100 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
21050 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
33300 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17200 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16000 zł/m2
Gdańsk Oliwa
16000 zł/m2
Gdańsk Przymorze
14950 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane