• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osiedle Amber Bis II

Jankowo, Jantarowa

BIS Sp. z o.o.
wróć do listy

Osiedle Amber Bis II

typ zabudowy
jednorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
184 do 289 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
BIS Sp. z o.o.
lokalizacja
Jankowo, Jantarowa

Opis inwestycji

Osiedle AMBER II to zespół ponad 50 parterowych i piętrowych domów jednorodzinnych ulokowanych w Jankowie pod Gdańskiem. Wielkość działki wynosi tu od 836 do 7813 m kw. Osiedle powstało na południowo-zachodnim stoku łagodnego wzniesienia i zajmuje obszar ok. 11 ha. Najbliższe sąsiedztwo stanowią malownicze tereny pradoliny Raduni i dawnych kopalni bursztynu.

Domy zaprojektowano z dużym naciskiem na energooszczędność. Zastosowane materiały, rozwiązania techniczne i architektoniczne, gwarantują istotne ograniczenie strat energii niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania domu mieszkalnego.

Indywidualny charakter osiedla zapewnia znaczne zróżnicowanie zabudowy aż dziesięcioma projektami indywidualnych domów. Konstrukcja domów pozwala dowolnie kształtować wnętrza, dostosowując je do indywidualnych potrzeb klientów.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

BIS Sp. z o.o.

Firma działa od 1987 roku, ma za soba wiele różnorodnych realizacji w tym osiedle domów jednorodzinnych Amber etap I. Aktualnie uruchamiany jest drugi etap Osiedle Amber Bis - zespół ponad 50 domów z oryginalną architekturą - osiedle inne niż inne!
rozwiń
58 301-23-22, 320-32-92

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi