wróć do listy

Osiedle Archipelag

Deweloper: Dom Apart Deweloper
typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2021 r. w budowie
metraż
43.4 do 80.5 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą handlowo-usługową. W sąsiedztwie osiedla znajdują się: poczta, apteka, sklepy, kościół, szkoły, przedszkole, place zabaw, parki, boisko oraz restauracje i kawiarnie.

Wokół nie brakuje także terenów zielonych, a miłośnicy jazdy konnej docenią bliskość szkółki jeździeckiej.

W pieszej odległości od osiedla znajdują się przystanki autobusowe linii docierających do Gdyni oraz stacja SKM Rumia Janowo. Dla zmotoryzowanych powstaje węzeł integracyjny Rumia – Janowo, który jeszcze bardziej usprawni dojazdy.

W sumie na osiedlu etapami powstanie około 560 mieszkań w budynkach o wysokości od pięciu do ośmiu kondygnacji. Kolejne etapy nazywały się będą Samoa, Seszele, Malediwy, Cyklady, Bahamy, Galapagos. Pierwsze mieszkania z etapu Samoa gotowe będą w III kwartale 2021 roku.

Pomiędzy budynkami powstaną alejki spacerowe, place zabaw i elementy małej architektury, które stworzą teren rekreacyjny dla mieszkańców tuż obok własnego domu. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane w najbardziej newralgicznych punktach.

W pierwszym etapie Samoa do mieszkań na parterze przylegały będą ogródki o powierzchni do 60 m kw., a do lokali na wyższych piętrach balkony, a na ostatnich kondygnacjach tarasy o powierzchni nawet 26 kw. Pod każdym budynkiem znajdzie się hala garażowa. Wewnątrz budynków zaplanowano pomieszczenia na rowery oraz wózki dziecięce, a na terenie osiedla wygodne wiaty rowerowe.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie (2) 1 zablokowana

  • Zator

    Czyli obecna sytuacja drogowa ulegnie dalszemu pogorszeniu, powodzenia przy wyjeździe i powrocie z Gdyni . Tylko później nie narzekać, że korki . Aloha

    • 3 0

  • gdzie jest strona dewelopera?

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Mapa inwestycji

barometr

Mapa inwestycji

Informacje

Reklama

Aranżacje wnętrz

Wydarzenia

Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
wykład , spotkanie
gru 5-6
sobota - niedziela, g. 9:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj'21 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena

Ranking najlepszych w Trójmieście