• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Osiedle Azaliowa

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do IV kw. 2014 r. zakończona
metraż
98.2 do 150.2 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedla Azaliowa powstało w odległości 300 m od ulicy Kartuskiej. Jest stąd blisko do trójmiejskiej obwodnicy i dużych kompleksów handlowych. Miejsce jest świetną bazą wypadową dla miłośników kaszubskich lasów i jezior. Zakończenie przebudowy węzła Karczemki, będącego skrzyżowaniem obwodnicy z ul. Kartuską znacznie poprawiło dojazd do centrum Gdańska. Komfort poprawi także budowa nowej szkoły.

Pierwszy, oddany do użytku w 2012 roku etap inwestycji składa się z 16 budynków, czyli 32 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z garażami lub bez. Do każdego domu przylega mały, ogrodzony ogródek. W domach możliwa jest instalacja indywidualnych kominków.

W kolejnym, drugim, etapie powstało 17 budynków, czyli 34 domy jednorodzinne z garażami lub bez. Zostały zaprojektowane jako budynki energooszczędne, przy ich zakupie możliwe było uzyskanie dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Projekt Azaliowej przygotowała Pracownia Projektowa „JOTA” Joanna Bochyńska.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Materiał wideo

Inwestycje tego dewelopera

Willa Migdałowa

Willa Migdałowa

City House

Gdańsk Ujeścisko, ul. Migdałowa

77 do 88 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Olchowa Dolina

Olchowa Dolina

City House

Gdańsk Ujeścisko, ul. Olchowa

110.9 do 224.3 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Osiedlowa II

Osiedlowa II

City House

Gdańsk Karczemki, ul. św. Brata Alberta

32 do 107.7 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Osiedlowa

Osiedlowa

City House

Gdańsk Kokoszki, ul. św. Brata Alberta

55.4 do 104.7 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Olchowa

Olchowa

City House

Gdańsk Ujeścisko, ul. Migdałowa

90 do 226 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Storczykowa

Storczykowa

City House

Gdańsk Karczemki, ul. Inżynierska

104.6 do 135.3 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (5) 1 zablokowana

 • Najładniejsze osiedle jednorodzinne

  doskonała lokalizacja, duże działki, kameralność, szkoła już za chwilę, ciekawa architektura, dobra proporcja ceny do jakości, POLECAM

  • 15 6

 • (2)

  Mieszkam obok i widze ja kto sie buduje. Działki wcale nie są duże a domki wydają się malutkie. Poza tym jesienią stała woda w ogródkach po jednej ze stron domków. O czym to świadczy? Mnie by szlak trafił.

  • 5 14

  • Osiedle brzozowe ładniejsze moim skromnym zdaniem, poza tym wtedy ceny były niższe :) Ale tym niemniej bardzo fajna i dogodna lokalizacja

   • 4 1

  • daleko

   Lokalizacja jest dobra jak się w pobliżu ma pracę. Jak trzeba naginać do dzielnic nadmorskich czy choćby starej Oliwy, to można wykitować w korkach. A woda stoi, bo takie są warunki gruntowe na Karczemkach i deweloper doskonale o tym wie i nic sobie z tego nie robi. Cena rozsądna, lecz trzeba doliczyć kompletne wykończenie i wyposażenie na własny koszt, a wówczas...

   • 1 4

 • Polecam

  Kupiłem, mieszkam, jestem bardzo zadowolony. W cenie mieszkania na os. Morena kupiłem nieduży dom w ciut gorszej lokalizacji którą rekompensuje nowo wybudowany węzeł. Poza tym szkoła (w budowie). Funkcjonalność domu - czyli ekonomika jego utrzymania zoptymalizowana. Troska o jakość budowania, użyte materiały i prosta bryła budynku mają kapitalne znaczenie. Brak lamp na ulicy dojazdowej i wewnętrznej osiedlowej a także takich samych dla każdego mieszkańca osiedla wiat na pojemniki na śmieci są bez wątpienia nie zrozumiałe ... mały koszt - duży efekt ... tymczasem gdzieś ład architektoniczny umyka ... no i ciemno ... poza tym wad nie widzę (rb)

  • 11 5

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą obejmującą domy jednorodzinne i mieszkania w Gdańsku Karczemkach oraz Gdańsku Ujeścisko Łostowice (Zabornia). Kameralne osiedle, dogodna lokalizacja, teren ogrodzony, atrakcyjne ceny.
rozwiń
58 342-26-19