• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osiedle Beauforta 2. Szeroka oferta mieszkań w dwóch nowych budynkach

23 marca 2023, godz. 09:00 
Osiedle Beauforta 2 - nowoczesna inwestycja w Pogórzu. Osiedle Beauforta 2 - nowoczesna inwestycja w Pogórzu.

Dynamicznie rozwijające się Pogórze, tuż przy granicy z GdyniąMapka, jest coraz bardziej pożądanym miejscem do życia. Atrakcyjną ofertę mieszkaniową ma tutaj Euro Styl, deweloper z Grupy Dom Development. W dwóch nowych budynkach Osiedla Beauforta 2 znajduje się szeroki wybór komfortowych mieszkań od 38 do nawet 78 m kw. Singiel, para, rodzina z dziećmi - każdy znajdzie tam idealne lokum dla siebie.Żyj pełnią życiaOsiedle Beauforta 2 powstaje w Pogórzu na rozległym terenie pomiędzy ulicami Paderewskiego i DerdowskiegoMapka, w sąsiedztwie zakończonej już pierwszej części Osiedla Beauforta. To doskonała oferta mieszkaniowa dla tych, którzy chcą zamieszkać blisko natury i jednocześnie mieć łatwy dostęp do miejskich atrakcji.

- Osiedle Beauforta 2 ma wiele atutów: atrakcyjna lokalizacja blisko morza i plaży, dostęp do licznych udogodnień, funkcjonalność i różnorodność mieszkań, wysoka jakość budownictwa oraz starannie zaprojektowane przestrzenie wspólne - opowiada Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w spółce Euro Styl. - To miejsce przyjazne ludziom w różnym wieku i o różnych potrzebach. Dobrze czują się tu rodziny z dziećmi, jak i single czy osoby pracujące zdalnie. Dlatego też ta oferta jest tak popularna i często wybierana przez naszych klientów.
Osiedle Beauforta 2. Komfortowa przestrzeń do życia. Osiedle Beauforta 2. Komfortowa przestrzeń do życia.
W bliskim sąsiedztwie Osiedla Beauforta 2 znajduje się centrum handlowe Galeria Szperk, a także mniejsze sklepy i punkty usługowe, restauracje i kawiarnie.

Rodzice młodszych i starszych dzieci docenią też niewielką odległość do przedszkoli czy szkół, a do nowoczesnego centrum sportowego z krytą pływalnią można w 5 minut dojechać rowerem. W niewielkiej odległości znajduje się też Gminna Strefa Rekreacji z wielofunkcyjnym, oświetlonym boiskiem, zewnętrzną siłownią, strefą crossfit, ścianką wspinaczkową i skate parkiem.

Autobusem, samochodem, rowerem - wygodny dojazd na plażę i do GdyniInwestycja jest doskonale skomunikowana. Do pobliskich nadmorskich miejscowości Rewy, słynącej z kite- i windsurfingu, Mechelinek ze spacerowym molem albo na plażę w Babich Dołach można bez problemów i szybko dotrzeć autem lub rowerem.

Do oddalonego zaledwie o 7 km centrum Gdyni można dojechać m.in. samochodem lub skorzystać z bogatej oferty komunikacji miejskiej. W 2022 roku ukończona została modernizacja kluczowej w tej okolicy ulicy Kwiatkowskiego na odcinku od ul. Unruga do ul. płk. Dąbka. Ten odcinek poszerzono do 5 pasów. Są tu dwa buspasy, dwa pasy w każdym kierunku oraz dodatkowy - w stronę Pogórza.

W przyszłości planowana jest rozbudowa trasy kolejowej, co jeszcze bardziej podniesie komfort życia mieszkańców osiedla.

Osiedle Beauforta 2. Atrakcyjne przestrzenie wspólne. Osiedle Beauforta 2. Atrakcyjne przestrzenie wspólne.

Miejsce do życia lub dobra inwestycjaOsiedle Beauforta 2, m.in. ze względu na lokalizację, bogatą infrastrukturę i dobre skomunikowanie, jest doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają atrakcyjnego miejsca do życia. Funkcjonalność mieszkań w połączeniu z otoczeniem umożliwiającym i zachęcającym do różnych form relaksu i aktywności, dobrze wpisuje się w potrzeby osób pracujących zdalnie.

Dynamiczny rozwój tej części aglomeracji sprawia, że lokale na tym osiedlu mogą być również ciekawe dla tych, którzy chcą zainwestować w nieruchomość. Zarówno wynajem długoterminowy, jak i turystyczny - kierowany do osób spragnionych nadmorskiego wypoczynku - pozwalają wykorzystać potencjał tego miejsca.

Kameralnie, wśród zieleniOsiedle Beauforta 2 charakteryzuje niska, trzypiętrowa zabudowa. Rozmieszczenie budynków zapewnia mieszkańcom poczucie prywatności, a atrakcyjnie zagospodarowana, rozległa i przyjazna osiedlowa przestrzeń będzie dla nich zachętą do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Zaprojektowano zarówno place zabaw dla dzieci, jak i miejsca relaksu w otoczeniu zieleni. Właściciele mieszkań na parterach będą mogli cieszyć się odpoczynkiem w przydomowych, prywatnych ogródkach, z kolei mieszkańcy wyższych kondygnacji miło spędzą czas na przestronnych balkonach lub tarasach.

Osiedle Beauforta 2. Otoczenie natury na co dzień. Osiedle Beauforta 2. Otoczenie natury na co dzień.
Całe Pogórze szybko się rozwija, gwarantuje codzienny komfort życia, dlatego coraz chętniej wybierane jest przez osoby, które poszukują mieszkania. Osiedle Beauforta 2 to niejedyna inwestycja Euro Stylu w tej okolicy. Tuż obok powstaje Konstelacja, w której mieszkania wyróżniają się podwyższonym standardem i wysokością aż 275 cm.

Obie te inwestycje to doskonałe miejsce dla osób szukających mieszkania w malowniczej, nadmorskiej okolicy.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Dzień Otwarty Jagiellońska 13

spotkanie, dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33100 zł/m2
Gdynia Orłowo
22550 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20050 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17800 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
22100 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20650 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
19700 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15250 zł/m2
Gdynia Orłowo
15100 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane