Wiadomości

stat

Osiedle Centrum w Rumi - Dzień Otwarty!

Osiedle Centrum powstało na bazie wysokiej klasy materiałów budowlanych, zapowniających izolację akustyczną i termiczną.
Osiedle Centrum powstało na bazie wysokiej klasy materiałów budowlanych, zapowniających izolację akustyczną i termiczną. mat. prasowe

Trójmiejski Park Krajobrazowy na wyciągnięcie ręki, komfortowo wykończone mieszkania i doskonałe połączenie z Trójmiastem - o atutach mieszkań na Osiedlu Centrum zobacz na mapie Gdyni w Rumi będzie można przekonać się podczas sobotniego dnia otwartego.Budynek dzieli kilkaset metrów od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, ale też centrów usługowych i kompleksu kinowego.
Budynek dzieli kilkaset metrów od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, ale też centrów usługowych i kompleksu kinowego. mat. prasowe
Dzień Otwarty odbędzie się w sobotę 13 września w godz. 10-14. To doskonała okazja, by obejrzeć ostatnie dostępne mieszkania na osiedlu. Tym bardziej, że właśnie wtedy odbędzie się Promocja Ostatniej Szansy, pozwalająca na zakup ostatnich mieszkań w niskich cenach.

W sobotę będzie szansa na dokładne obejrzenie budynku, a także jego okolic. Będzie można wejść do mieszkań, porozmawiać z przedstawicielami dewelopera i skorzystać ze specjalnych ofert.

W promocji będzie można kupić np. mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 41,27 m kw. w cenie 187 tys. zł. Inne dwupokojowe lokale w tej inwestycji mają nawet do 53,45 m kw. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,60 m kw. będzie można zaś kupić już za 310 tys. zł.

Co dostaniemy za te pieniądze? Przede wszystkim wysoki standard wykończenia, ale też dobrą lokalizację. Do przystanku łączącego Rumię z Trójmiastem SKM jest dosłownie kilkaset metrów. Do centrum Gdyni dojedziemy pociągiem w niecałe 20 minut, a samochodem jeszcze szybciej, bo praktycznie cały dystans pokonamy po dwupasmowej drodze.

Rumia to kameralne miasto, w którym nie brakuje jednak sklepów i punktów usługowych. Kilkaset metrów od Osiedla Centrum znajdziemy m.in. Galerię Rumia z Multikinem czy restauracjami. Niedaleko stąd też do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Leśne szlaki to świetne miejsce nie tylko dla rowerzystów, ale też spacerowiczów czy grzybiarzy.

Przekazanie kluczy nastąpi 30 września. Szczęśliwi nabywcy będą mogli cieszyć się wysokim standardem mieszkań, które wyposażone są w system tłumiący hałas. Każde mieszkanie zapewnia komfort akustyczny, bo już na etapie projektowania inwestor zadbał o to, wybierając materiały budowlane i wykończeniowe o odpowiednich parametrach izolacyjności akustycznej. Komfort z pewnością podnosi też ogrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach, które jest w standardzie.

Na wysoki poziom wykończenia można liczyć także we wspólnych częściach budynku. Cichobieżnymi windami można wjechać wprost do podziemnej hali garażowej, a zaprojektowane przez architektów wnętrz klatki schodowe również mają sprawiać, że w bloku będzie się żyło po prostu przyjemniej.

Czy deweloperowi udało się uzyskać te wszystkie efekty? Zainteresowanie ofertą każe przypuszczać, że tak, ale można się o tym przekonać na własne oczy, wizytując budynek podczas dnia otwartego, który odbędzie się w sobotę 13 września w godz. 10-14 na Osiedlu Centrum zobacz na mapie Gdyni.

Więcej informacji na stronie dewelopera KRJ Partner.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (13) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.