• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Osiedle Dynamika w Gdańsku. Duży wybór mieszkań, świetna lokalizacja

10 lutego 2023, godz. 09:00 
Euro Styl. Osiedle Dynamika w Gdańsku. Euro Styl. Osiedle Dynamika w Gdańsku.

Kameralna zabudowa, rozwiązania przyjazne środowisku, pełne zieleni i atrakcji przestrzenie wspólne, a przede wszystkim komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania - to tylko niektóre z atutów osiedla Dynamika w Gdańsku. Buduje je Euro Styl z Grupy Dom Development. W ofercie nowego etapu inwestycji jest tu niemal 110 mieszkań oraz kilka lokali usługowych. Deweloper daje gwarancję stałej ceny, oferuje również wsparcie, które pozwoli uzyskać najlepsze warunki finansowania zakupu nieruchomości.Wszędzie blisko, wszystko w zasięguDynamika powstaje przy ul. Człuchowskiej w GdańskuMapka, w młodej, prężnie rozwijającej się części miasta.

Docelowo osiedle będzie się składać z siedmiu trzy- i czteropiętrowych budynków, tworząc komfortową i kameralną przestrzeń osiedlową. Na parterach dwóch z nich zaprojektowano lokale usługowe, które uzupełnią okoliczną ofertę handlowo-usługową.

Klienci mogą wybierać wśród mieszkań jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych, o metrażach od 36 do 80 m kw. Przy większości mieszkań usytuowanych na parterach zaprojektowano prywatne ogródki, a mieszkańcy wyższych pięter będą mogli odpocząć na przestronnych balkonach. W podziemnych halach garażowych, oprócz miejsc parkingowych, znajdą się komórki lokatorskie i pomieszczenia na jednoślady.

- Dwa pierwsze budynki osiedla są już ukończone, a klucze do mieszkań przekazane zostały nabywcom. Dwa kolejne zostaną oddane do użytku w czerwcu 2023 r. W nich oraz w trzech kolejnych budynkach klienci mogą wybierać spośród szerokiej oferty mieszkań o różnym metrażu. W sprzedaży są też lokale usługowe. Budowa Dynamiki wkracza w finalną fazę, co zapewnia obecnym i przyszłym mieszkańcom szybkie uzyskanie dostępu do pełnej infrastruktury osiedlowej i drogowej - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w Euro Stylu.
W sąsiedztwie osiedla znajduje się nowoczesna, dobrze wyposażona szkoła podstawowa oraz przedszkola, do których można dojść spacerem. Są też sklepy, które zapewniają wygodę codziennego życia.

Euro Styl. Części wspólne w budynkach na Osiedlu Dynamika. Euro Styl. Części wspólne w budynkach na Osiedlu Dynamika.

Inwestycje służące mieszkańcomW otoczeniu osiedla rozwijana i modernizowana jest sieć ulic, co będzie znaczącym udogodnieniem dla mieszkańców.

Niedawno zakończyła się budowa brakującego fragmentu ul. PiotrkowskiejMapka, który połączył tę część dzielnicy z ul. Lawendowe Wzgórze. Kierowcy wyjeżdżający z części Ujeściska położonej na południe od ul. Warszawskiej - czyli także przyszli mieszkańcy osiedla Dynamika - zyskali drugi wyjazd z dzielnicy i szybsze dojście do przystanku tramwajowego oraz pobliskiej szkoły czy przedszkola.

W trakcie realizacji jest również budowa 500-metrowego odcinka ul. Bramińskiego,Mapka która zapewni wygodny dojazd m.in. do Dynamiki.

W tym roku rozpoczną się też prace modernizacyjne na 320-metrowym odcinku ul. CzłuchowskiejMapka, które zakończą się najpóźniej w 2024 r. Ulica zyska asfaltową nawierzchnię, ponadto na całej długości zostanie przebudowany, a częściowo wybudowany ciąg pieszy, a skrzyżowanie z ul. Bramińskiego będzie podwyższone dla bezpieczeństwa pieszych.

Działania te zintegrowane są z pozostałymi inwestycjami w dzielnicy, np. w marcu planowane jest uruchomienie tramwajów na nowym odcinku łączącym pętlę Ujeścisko z al. Havla.

Zostaną też wykonane nasadzenia: na osiedlu i wzdłuż ul. Barmińskiego pojawi się ponad 200 nowych drzew.

Euro Styl. Mieszkania na osiedlu Dynamika z prywatnymi ogródkami. Euro Styl. Mieszkania na osiedlu Dynamika z prywatnymi ogródkami.

Relaks i aktywność wśród zieleniBudynki Dynamiki wyróżnia ich kaskadowe położenie, co zapewni mieszkańcom widoki na okolicę i przestrzeń za oknem. Osiedlowa zieleń wkomponowana w naturalne ukształtowanie terenu została zaprojektowana na wzór wielobarwnego, miejskiego ogrodu. Euro Styl posadzi tam wiele gatunków drzew, m.in.: wierzby, brzozy, lipy, dęby błotne, jarzęby, różne rodzaje olsz i klonów, cisy, modrzewie czy daglezje.

Przestrzeń wspólna osiedla sprzyjać będzie sąsiedzkiej integracji dając też możliwość relaksu i aktywności na świeżym powietrzu. Znajdzie się tu altana i teren piknikowy, a na spacer czy jogging idealna będzie meandrująca "w górę" osiedla ścieżka rekreacyjna. Zaprojektowano również atrakcje dla dzieci i nastolatków: bezpieczny skate park, plac zabaw, zjeżdżalnię i pająka linowego.

Urozmaiceniem aktywności dostępnych na terenie osiedla mogą być wypady nad znajdujący się w odległości 6-minutowego spaceru zbiornik retencyjny JeleniogórskaMapka czy do oddalonego o 10 minut jazdy rowerem Jaru WilanowskiegoMapka albo o 15 minut - pięknego parku OruńskiegoMapka.

Euro Styl. Osiedle Dynamika w Gdańsku - dobre miejsce do życia. Euro Styl. Osiedle Dynamika w Gdańsku - dobre miejsce do życia.

Nowoczesna mobilnośćDynamika zaprojektowana została w duchu ekomobilności.

- Na terenie osiedla znajdą się liczne udogodnienia związane z nowoczesną mobilnością - stojaki rowerowe oraz stacje serwisowania rowerów, hulajnóg i deskorolek. W halach garażowych będą też stanowiska do ładowania rowerów elektrycznych i hulajnóg, a na zewnątrz wyznaczone zostaną miejsca do carsharingu czy wynajmu jednośladów elektrycznych, w tym skuterów - wyjaśnia Monika Hryciuk, architekt i menedżer projektu w Euro Stylu.
Do kin, teatrów, galerii i restauracji w centrum Gdańska mieszkańcy Dynamiki dojadą wygodnie autobusem lub tramwajem.

Dynamika jest atrakcyjnie zlokalizowana - zaledwie 4,5 km dzieli osiedle od obwodnicy. Dojazd do tras wylotowych zajmie nie więcej niż 10 minut, co ułatwi planowanie weekendów za miastem - nad morzem czy na Kaszubach.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Dzień otwarty na osiedlu Arkadia

dni otwarte

Targi mieszkań i domów

wykład, targi, konsultacje
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
32700 zł/m2
Gdynia Gdynia Port
22900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
21850 zł/m2
Gdynia Orłowo
21750 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
20300 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
25350 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21250 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
18350 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16800 zł/m2
Gdynia Orłowo
15250 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane