Inwestycje w Trójmieście

Polnord

Osiedle Fotoplastykon

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Rębowo
dzielnica:
Rębowo
miejsce:
ul. Flysikowskiego mapa
deweloper:
Polnord
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
29 do 104 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od II kw. 2017 r. do IV kw. 2019 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle powstaje w rozwijającej się południowej dzielnicy Gdańska – Rębowie, w spokojnej i zielonej okolicy w otoczeniu wzgórz. Osoby aktywne znajdą tu dla siebie wystarczająco dużo terenów rekreacyjno-sportowych. Lokalizacja sprawia także, że miłośnicy wypoczynku nad wodą lub w lesie mają stąd blisko na Kaszuby.

Usytuowanie osiedla zapewnia też dostęp do punktów usługowych i handlowych. W niewielkiej odległości od powstającego osiedla znajdują się m.in. poczta, szkoła, przychodnia lekarska oraz rozbudowane centrum handlowe.

Dogodną komunikację zapewni łatwy dojazd do obwodnicy Trójmiasta, portu lotniczego czy wjazdu na autostradę A1. Do centrum miasta szybko dojechać można szybką trasą - aleją Armii Krajowej.

Budynki rozplanowane zostały na wzgórzu wokół dziedzińca z placem zabaw dla dzieci. Z części mieszkań rozciągać się będzie widok na zbiornik wodny Świętokrzyska II. Ciemne detale dopełnią jasną elewację, nawiązując do kolorów czarno-białych klisz fotograficznych i filmowych. Korytarze ozdobią wielkoformatowe zdjęcia, nadające charakter poszczególnym budynkom.

W budynkach osiedla powstaną mieszkania od kawalerek po lokale 4‑pokojowe o zróżnicowanych powierzchniach. Każdy lokal posiadać będzie balkon, ogródek na parterze lub w przypadku mieszkań na ostatnich piętrach – taras. Mieszkańcy będą mieć ponadto dostęp do komórek lokatorskich, boksów, rowerowni i wózkowni. Do podziemnej hali garażowej zawiozą ich windy.

W pierwszym etapie inwestycji powstaną trzy pięciokondygnacyjne budynki. Poza mieszkaniami powstanie w nich 51 miejsc postojowych, a kolejne 151 przewidziano na naziemnym parkingu. Realizacja tego etapu zakończy się w III kwartale 2018 roku.

W drugim etapie na klientów czeka 161 lokali, które powstaną w trzech kameralnych budynkach – dwóch czteropiętrowych i jednym trzypiętrowym. Realizacja inwestycji rozpocznie się w II kwartale 2018 roku. Gotowe lokale mieszkańcy będą mogli odebrać w IV kwartale 2019 roku. Budynki II etapu osiedla powstaną w sąsiedztwie zbiornika retencyjnego Świętokrzyska II.

Projekt powstał w pracowni Rayss Szymański Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (579)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.